Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.04.2024

Grifonija

Griffonia

Grifonija

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Grifonija – produkts, kas optimizē centrālās un perifērās nervu sistēmas darbību. Kopā ar B6 vitamīnu, tropiskais augs grifonija labvēlīgi ietekmē galvas smadzeņu funkcijas, visus veselīga miega posmus, palīdz novērst disforiju, mazina nemiera sajūtu, atvieglo depresīvo stāvokli.

Grifonijas īpašības

Tropu augs (Griffonia simplicifolia) un B grupas vitamīni, sinerģiski iedarbojoties:

  • labvēlīgi ietekmē galvas smadzeņu funkcijas;
  • normalizē nomoda-miega ciklu;
  • sekmē disforijas (nomākts garastāvoklis, kas saistīts ar neapmierinātību, īgnumu, ļaunumu), depresijas un nepamatota trauksmes stāvokļa mazināšanos;
  • atvieglo simptomus, kas radušies hroniska noguruma un dažādas izcelsmes neirožu rezultātā;
  • palīdz tikt galā ar pirmsmenstruālo sindromu (PMS).

Grifonija mazina nomāktību, saspringtību, nemieru. Mazina emocionālu nestabilitāti. Mazina nervozitāti, kas saistīta ar cikla pēdējo nedēļu.

Aktīvo komponenšu darbība

Grifonijas augsGrifonija savvaļā aug Centrālajā Āfrikā un Rietumāfrikā. Visvērtīgākās ir auga sēklas, kas satur visvairāk dabīgā 5-hidroksitriptofāna (5 HTP). Šī aminoskābe kalpo par pamatu viena no svarīgākajiem neiromediatoriem – serotonīna sintēzei. 5 HTP molekulas viegli iekļūst smadzeņu šūnās, kur pārvēršas par serotonīnu. Pētījumi liecina, ka 5 HTP lietošanas efektivitāte nav zemāka kā sintētiskajiem antidepresantiem. Šī viela kopā ar B6 vitamīnu pastiprina endorfīnu, kas nepieciešami pozitīvām emocijām, sintēzi, sekmē garastāvokļa uzlabošanos un visu veselīga miega fāžu atjaunošanos. Eiropas valstīs šo vielu jau daudzus gadus sekmīgi izmanto cīņai pret depresiju un atmiņas uzlabošanai.

5 HTP tāpat nomāc tā smadzeņu centra aktivitāti, kas atbild par apetīti, samazinot cukuru saturošu produktu patēriņu un palīdz cīnīties ar pirmsmenstruālo sindromu (PMS).

B6 vitamīns ir ļoti nozīmīgs smadzeņu centrālās un perifērās nervu sistēmas normālai darbībai, jo piedalās svarīgāko neiromediatoru un B12 vitamīna sintēzē. Virknē pētījumu apstiprinājusies B6 vitamīna efektivitāte depresiju mazināšanā. B6 palīdz smadzeņu šūnām uzņemt neaizstājamās aminoskābes (triptofānu, cisteīnu, metionīnu) un piedalās antipsihotisko hormonu serotonīna un norepinefrīna (noradrenalīns) sintēzē. Nepieciešamību pēc B6 vitamīna palielina antidepresantu un orāli lietojamu kontraceptīvu lietošana, stress un paaugstinātas emocionālas slodzes.

No optimāla B12 vitamīna līmeņa smadzenēs ir atkarīgs plaša spektra emocionālās un izziņas procesu iespējas. Tas sekmē depresijas, senīlās demences (vēlīnā Alcheimera slimība), haotiskas domāšanas novēršanu, palīdz pārvarēt bezmiegu un pielāgoties miega-nomoda režīma izmaiņām. Tai pat laikā B12 vitamīna deficīts var izraisīt nervu iekaisumus (perifērisks neirīts), redzes nerva atrofiju un deģeneratīva izmaiņas kaulu un muguras smadzenēs.

Sastāvs

Grifonija 50 mg, Vitamīns B6 2 mg, Vitamīns B12 3 mkg.

Lietošana

1 kapsula x2 dienā, ēšanas laikā (pirmajā dienas pusē).

Kā iegādāties grifoniju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top