Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 22.03.2024

H-500 (patiesā dzīves enerģija)

H-500

H-500 antioksidants

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

H-500 ir viens no visspēcīgākajiem dabiskas izcelsmes antioksidantiem pasaulē. Produkts kavē brīvo radikāļu postošo darbību un palielina organisma enerģētisko potenciālu, stimulējot šūnu enerģijas ražošanu. Nepieciešams sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem.

H-500 īpašības

Antioksidants:

 • Neitralizē brīvos radikāļus. Ko tas nozīmē? Aptur novecošanās procesus. Tātad novērš veselu šūnu oksidāciju!
 • Atjauno labvēlīgu sārmainu vidi organismā;
 • Uzlabo šūnu barošanu un vielmaiņu;
 • Sintezē ATF, nodrošinot organismu ar enerģiju;
 • 3 x paaugstina barības vielu uzsūkšanos šūnu līmenī;
 • Samazina pienskābes līmeni asinīs par 50%! 
 • Palielina prāta spējas;
 • Uzlabo reakciju;
 • Atjauno darbaspējas;
 • Palīdz sadziedēt lūzumus un atmest kaitīgus ieradumus!

Aktīvo komponenšu darbība

H-500 ir jauns un izcils produkts ar ļoti spēcīgām antioksidanta īpašībām (Mikrohidrīna jaunā uzlabotā formula!). Nodrošinot aizsardzību no brīvajiem radikāļiem, produkts palīdz atjaunot normālu organisma darbību. Pateicoties H-500, jums vairs nav jāuztraucas par priekšlaicīgu novecošanos un sliktu pašsajūtu.

H-500 antioksidants ir dzīvības spēka avots, izturība un atjaunošanās, fiziskās un garīgās darbaspējas.

Produkts palielina izturību jebkuras fiziskās aktivitātes, sporta nodarbību un smaga darba laikā. Veicina pienskābes līmeņa samazināšanos un tās ātru utilizāciju no muskuļiem, paātrinot to atjaunošanos pēc slodzes. Šis pozitīvais efekts ļauj ieteikt šo produktu cilvēkiem ar intelektuālo darbu, kas strādā smagās rūpniecības sfērā, sportistiem, kā arī aktīvās atpūtas cienītājiem, jo tas ļauj viegli izturēt pārslodzes, mazina spriedzi, paaugstina muskuļu elastīgumu un tonusu.

Šis produkts palielina organisma enerģētisko potenciālu, stimulējot šūnu enerģijas ražošanu, kas veidojas olbaltumvielu un ogļhidrātu pārtikas produktu šķelšanas rezultātā, kas ir ļoti svarīgs process veselības uzturēšanai kopumā, jo pietiekama enerģijas rezerve nodrošina fiziskās un garīgās darbaspējas, uzlabo vielmaiņu un ļauj pretoties daudziem nelabvēlīgajiem faktoriem.

Antioksidants novērš veselu šūnu oksidāciju un atjauno labvēlīgu sārmainu vidi organismā, kas uzlabo šūnu barošanu un vielmaiņu.

Sastāvs

Magnija citrāts, kālija citrāts, kālija askorbāts, silīcija dioksīds, nātrija borāts.

Lietošana

Lielākas efektivitātes sasniegšanai ir ieteicams pirms lietošanas izšķīdināt kapsulas saturu glāzē ar negāzētu dzeramo ūdeni. Labākam efektam var lietot kopā ar koraļļu ūdeni. Otru kapsulu izdzert vakarā.

Ūdeņraža antioksidants H-500. Autors, zinātnieks Robert Thiedemann

Kā iegādāties H-500?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top