Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 05.06.2022

Haizivs aknu eļļa

Haizivs aknu eļļa

Shark Liver Oil

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

«Haizivs aknu eļļa» ir pilnībā dabīgs produkts, kas tiek pagatavots no Tasmānijas piekrastē sastopamu dziļūdens haizivju aknu eļļas. Šī eļļa nodrošina organismu ar tādām neaizvietojamām vielām, kā alkilglicerīdi, skvalēns, omega-3 polinepiesātinātās taukskābes, A, E un D vitamīni. Produkta aktīvajām vielām piemīt imūnmodulējoša, pretiekaisuma, hipolipidēmiska un antioksidanta iedarbība.

Haizivs aknu eļļa – tas ir pārsteidzošs dabas līdzeklis veselības stiprināšanai. Pateicoties plašam vērtīgo vielu klātbūtnei haizivs aknu eļļas sastāvā, to sauc par «pelēko zeltu». Gadsimtiem ilgi šo eļļu izmantoja jūras piekrastes iedzīvotāji kā ārstniecisko līdzekli pie imūndeficītiem, infekcijas slimībām, alerģijām, brūču dzīšanas uzlabošanai un kā pretstresa līdzekli. Ar haizivs aknu eļļu baroja slimniekus atveseļošanās periodā ātrākai rehabilitācijai un spēka atgūšanai. Mūsdienu pētījumi apstiprināja šī produkta vienreizējas īpašības.

Haizivs aknu eļļas īpašības

Produktu izmanto:

  • imūnsistēmas stiprināšanai;
  • alerģisko slimību profilaksei;
  • redzes pavājināšanās profilaksei;
  • atveseļošanās un rehabilitācijas perioda paātrināšanai pēc pārciestas slimības vai stresa;
  • riska profilaksei, ilgstoši uzturoties ekoloģiski nelabvēlīgā vidē.

Aktīvo komponenšu darbība

Alkilglicerīdi (AKG) ir vienīgie antioksidanti, kas var iekļūt šūnās. Tiem piemīt īpaša efektivitāte, pateicoties spējai saistīt un izvadīt no organisma brīvos radikāļus, kas jau izgāja caur šūnu membrānu un izraisa bojājumus šūnu līmenī, kas ir ļoti bīstami. Piemēram, intracelulārās DNS bojājumu gadījumā var attīstīties vēzis. Alkilglicerīdiem ir tieša ietekme uz makrofāgiem, palielinot vairāk nekā 50 imunitātes faktoru sekrēciju, kuru starpā svarīgu vietu ieņem interleikīni. Alkilglicerīdi arī spēj stimulēt T-helperus, kas iznīcina vīrusus.

Skvalēns pazemina kopējā holesterīna un zema blīvuma lipoproteīnu līmeni asinīs, novērš tauku pangu veidošanos un asinsvadu aizsprostošanos. Skvalēnam ir izteikts pretiekaisuma un antioksidanta efekts: tas piesaista skābekli un ar to baro audus, tādējādi novēršot brīvo radikāļu destruktīvu iedarbību uz organisma šūnām.

Omega-3 poli-nepiesātinātajām taukskābēm ir pozitīva ietekme uz asins lipīdu sastāvu, eikosanoīdu sintēzi, kas regulē organisma imūno statusu, asins recēšanas procesus, uzlabo mikrocirkulāciju un regulē asinsvadu tonusu, novēršot sirds ritma traucējumus un hipertonijas attīstību. Ir konstatēts, ka, pievienojot haizivs aknu eļļu diētai, arteriālais asinsspiediens pārliecinoši samazinās.

Vitamīni ir nepieciešami, lai palielinātu izturību pret infekcijām un uzturētu veselīgu ādu, gļotādu, kaulu sistēmu, kā arī, lai uzlabotu redzi.

Sastāvs

Haizivs aknu eļļa 300 mg, skvalēns 275 mg.

Lietošana

Pieaugušiem 2–4 kapsulas katru dienu, pusstundu pirms ēšanas.

Uzmanību: ja ir alerģija pret zivju produktiem, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

Ražotājvalsts

ASV (BIO International, Inc.)

Kā iegādāties haizivs aknu eļļu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!