Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 15.04.2024

Haizivs aknu eļļa

Shark Liver Oil

Haizivs aknu eļļa

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

«Haizivs aknu eļļa» ir pilnībā dabīgs produkts, kas tiek pagatavots no Tasmānijas piekrastē sastopamu dziļūdens haizivju aknu eļļas. Šī eļļa nodrošina organismu ar tādām neaizvietojamām vielām, kā alkilglicerīdi, skvalēns, omega-3 polinepiesātinātās taukskābes, A, E un D vitamīni. Produkta aktīvajām vielām piemīt imūnmodulējoša, pretiekaisuma, hipolipidēmiska un antioksidanta iedarbība.

Haizivs aknu eļļa – tas ir pārsteidzošs dabas līdzeklis veselības stiprināšanai. Pateicoties plašam vērtīgo vielu klātbūtnei haizivs aknu eļļas sastāvā, to sauc par «pelēko zeltu». Gadsimtiem ilgi šo eļļu izmantoja jūras piekrastes iedzīvotāji kā ārstniecisko līdzekli pie imūndeficītiem, infekcijas slimībām, alerģijām, brūču dzīšanas uzlabošanai un kā pretstresa līdzekli. Ar haizivs aknu eļļu baroja slimniekus atveseļošanās periodā ātrākai rehabilitācijai un spēka atgūšanai. Mūsdienu pētījumi apstiprināja šī produkta vienreizējas īpašības.

Haizivs aknu eļļas īpašības

Produktu izmanto:

  • imūnsistēmas stiprināšanai;
  • alerģisko slimību profilaksei;
  • redzes pavājināšanās profilaksei;
  • atveseļošanās un rehabilitācijas perioda paātrināšanai pēc pārciestas slimības vai stresa;
  • riska profilaksei, ilgstoši uzturoties ekoloģiski nelabvēlīgā vidē.

Aktīvo komponenšu darbība

Alkilglicerīdi (AKG) ir vienīgie antioksidanti, kas var iekļūt šūnās. Tiem piemīt īpaša efektivitāte, pateicoties spējai saistīt un izvadīt no organisma brīvos radikāļus, kas jau izgāja caur šūnu membrānu un izraisa bojājumus šūnu līmenī, kas ir ļoti bīstami. Piemēram, intracelulārās DNS bojājumu gadījumā var attīstīties vēzis. Alkilglicerīdiem ir tieša ietekme uz makrofāgiem, palielinot vairāk nekā 50 imunitātes faktoru sekrēciju, kuru starpā svarīgu vietu ieņem interleikīni. Alkilglicerīdi arī spēj stimulēt T-helperus, kas iznīcina vīrusus.

Skvalēns pazemina kopējā holesterīna un zema blīvuma lipoproteīnu līmeni asinīs, novērš tauku pangu veidošanos un asinsvadu aizsprostošanos. Skvalēnam ir izteikts pretiekaisuma un antioksidanta efekts: tas piesaista skābekli un ar to baro audus, tādējādi novēršot brīvo radikāļu destruktīvu iedarbību uz organisma šūnām.

Omega-3 poli-nepiesātinātajām taukskābēm ir pozitīva ietekme uz asins lipīdu sastāvu, eikosanoīdu sintēzi, kas regulē organisma imūno statusu, asins recēšanas procesus, uzlabo mikrocirkulāciju un regulē asinsvadu tonusu, novēršot sirds ritma traucējumus un hipertonijas attīstību. Ir konstatēts, ka, pievienojot haizivs aknu eļļu diētai, arteriālais asinsspiediens pārliecinoši samazinās.

Vitamīni ir nepieciešami, lai palielinātu izturību pret infekcijām un uzturētu veselīgu ādu, gļotādu, kaulu sistēmu, kā arī, lai uzlabotu redzi.

Sastāvs

Haizivs aknu eļļa 300 mg, skvalēns 275 mg.

Lietošana

Pieaugušiem 2–4 kapsulas katru dienu, pusstundu pirms ēšanas.

Uzmanību: ja ir alerģija pret zivju produktiem, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu.

Ražotājvalsts

ASV (BIO International, Inc.)

Kā iegādāties haizivs aknu eļļu?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top