Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 22.03.2024

HidraMaks – optimāla hidratācija

HydraMax

HidraMaks - optimāla hidratācija

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Organisma hidratācijas komplekts. Regulē ūdens un sāls līdzsvaru organismā, palīdz uzlabot ūdens organoleptiskās īpašības. Palīdz palielināt efektivitāti un izturību pret stresu. Komplektā iekļauto produktu aktīvās sastāvdaļas ir iesaistītas daudzos fizioloģiskos un bioķīmiskajos procesos, kas notiek organismā ar ūdens piedalīšanos.

Ūdens – mūsu organisma un dzīves pamats

Lielākā daļa organisma šūnu uz 70–80% sastāv no ūdens un pašas atrodas starpšūnu šķidrumā. Viss vairāk ūdens atrodas smadzeņu audos, plaušās, aknās un asinīs. Pat kauli uz 20% sastāv no ūdens.

Visi svarīgākie bioķīmiskie procesi organismā norit tikai šķidrā vidē. Šķidrumu (asins, limfa, sviedri, urīns, žults) stāvoklis organismā ir atkarīgs no patērētā ūdens daudzuma un kvalitātes.

Ūdens - mūsu organisma un dzīves pamats

Organismā nepārtraukti pārvietojas dažādu šķidrumu plūsmas, kas mijiedarbojas savā starpā. Limfa, asinis, siekalas, kuņģa sula – tas viss ir ūdens ar tajā izšķīdinātām vielām.

Šķidruma deficīts negatīvi ietekmē barību vielu piegādi šūnām, enerģijas resursu atjaunošanu, pūšanas produktu un toksīnu izvadīšanu, un atjaunošanos.

Noderīgie sāļi un minerāli ir nepieciešami normālam metabolismam, veselīgai gremošanai, sirdij un asinsvadiem. Minerāli ir iesaistīti kaulu audu veidošanā, atbalsta neironu vadītspēju un muskuļu darbu, tai skaitā sirdi, uztur minerālu un skābju-sārmu līdzsvaru organismā, palīdz pārstrādāt pārtiku un atjaunot audus.

Ūdens – barību vielu transports

Ūdens - barību vielu transportsŪdens ir labākais šķīdinātājs un universāls transports, kas izšķīdina un piegādā nepieciešamo skābekli, barības vielas katrai organisma šūnai, katram orgānam palīdz nodrošināt normālu metabolismu, enerģijas apmaiņu, toksīnu izvadīšanu no organisma un daudzus citus procesus.

Ūdens un organisma detoksikācija

Ūdens un organisma detoksikācijaŪdens ir nepieciešams normālai aknu un nieru darbībai – galvenajiem organisma “filtriem”. Tas palīdz izvadīt šūnas dzīves procesa atkritumvielas un toksiskas vielas no organisma.

Ūdens – labākais tauku dedzinātājs

Ūdens - labākais tauku dedzinātājsŪdens patēriņš palīdz aktīvāk sadedzināt taukus. Eksperimenti pierādīja, ka tikai glāze ūdens palielina vielmaiņas ātrumu par 30%, un viens litrs ūdens ļauj atbrīvoties no 100 papildus kalorijām. 100 kalorijas dienā ir 3000 kalorijas mēnesī un 36 000 kalorijas gadā, kas ir līdzvērtīgi 5 kilogramiem zemādas taukiem bez nevienas dienas uz skrejceliņa!

Ūdens – ķermeņa temperatūras regulators

ķermeņa temperatūras regulatorsŪdens augstā siltuma jauda mīkstina apkārtējās vides temperatūras iespaidu uz organismu, augsta siltumvadītspēja ļauj organismam uzturēt stabilu temperatūru, bet augsts iztvaikošanas siltums ir svarīgs organisma atdzesēšanai svīšanas laikā, pārkaršanas apstākļos.

Ūdens un veselas locītavas

veselas locītavasŪdens un veselīgas locītavas. Ūdens kopā ar hialuronskābi ir būtiska sinoviālā šķidruma sastāvdaļa, kas ir galvenā smērviela veselīgām, kustīgām locītavām un skrimšļiem.

Ūdens – skaista āda un sirds asinsvadu sistēma

skaista āda un sirds asinsvadu sistēmaĀda satur līdz 11% no visa organismā pieejamā ūdens. Augstas kvalitātes dzeramā ūdens atbilstoša lietošana labvēlīgi ietekmē ādas šūnu stāvokli. Ūdens nodrošina ādas šūnu uzturu un tādējādi uztur to veselīgo stāvokli, turgoru un novērš priekšlaicīgu novecošanos un grumbu veidošanos.

Ūdens regulē asins viskozitāti un samazina sirds un asinsvadu katastrofu risku.

Ūdens deficīta cēloņi:

 • galvas sāpes;
 • paaugstināts asinsspiediens;
 • pāatrināta sirdsdarbība un elpošana;
 • augsts holesterīna līmenis;
 • ādas, matu, nagu sausums;
 • locītavu sāpes;
 • žultsakmeņu un nierakmeņu veidošanās.

Kādu ūdeni dzert?

 • Tīru (tēja, kafija, alkohols, mākslīgie dzērieni atūdeņo organismu);
 • Bioloģiski pieejamu (ūdenim jābūt līdzsvarotam pēc minerālu un skābju-sārmu rādījumiem);
 • Ar optimālu minerālu sastāvu (К, Са, P, Na, Mg, Mn, Zn, Cu, I, S, Fe, Si, Cr).

Organisma normālam darbam nepieciešami ~ 1,5–2 l ūdens dienā.

Ūdens satur svarīgas minerālvielas

 • Ca – kauli, locītavas, muskuļi, sirds
 • Mg – nervi, muskuļi, smadzenes, kauli, sirds
 • K – sirds, muskuļi, nervi, kauli
 • Si – muskuļi, nervi, nieres
 • P – kauli, kuņģa-zarnu trakts, muskuļi, smadzenes

Ūdenī izšķīdušie makro- un mikroelementi ir nepieciešami organismam, orgānu un audu veidošanai un to pareizai funkcionēšanai.

Kvalitatīva un fizioloģiski pilnvērtīga ūdens deficīta gadījumā organismā notiek minerālu disbalanss un elektrolītu deficīts, kas vislielākajā mērā nosaka organisma hidratācijas līmeni.

Ūdens balanss organismā

K un Na (elektrolīti) regulē ūdens līdzsvaru organismā:

 • ūdens trūkums (dehidratācija: vājums, elpas trūkums, galvassāpes);
 • pārmērīgs ūdens daudzums (tūska, paaugstināts spiediens).

Ūdenim vajadzētu ne tikai iekļūt organismā, bet arī pareizi sadalīties un kvalitatīvi veikt savas funkcijas. Kālija (K) un nātrija (Na) sāļi tiek izšķīdināti organisma ūdens vidē un tiek sadalīti to veidojošajos jonos – elektrolītos.

Tandēms K – Na (šūnas vielmaiņai):

 • Na no šūnas izvada vielmaiņas produktus, izšķīdinātus ūdenī.
 • K nodrošina barību vielu un ūdens iekļūšanu šūnā.

K (kālijs)

Organisma galvenais elektrolīts:

 • regulē ūdens sadali un izvadīšanu no organisma;
 • nodrošina barības vielu transportēšanu uz šūnu;
 • nodrošina toksīnu izvadīšanu no šūnas;
 • atjauno organisma enerģijas līmeni.

Sos:

 • ātri stresa laikā izvadās no organisma;
 • mūsdienu uzturā kālija nepietiek.

Na (nātrijs)

Organisma galvenais elektrolīts:

 • regulē ūdens sadalījumu un aizturi organismā;
 • kopā ar kāliju piedalās nervu impulsu pārraidē.

Sos:

 • aiztur ūdeni organismā un provocē tūskas;
 • mūsdienu uzturā nātrijs ir sastopams pārpilnībā (pārtikas piedevas, sāls, konservanti).

Na pārmērība noved pie ūdens-sāls līdzsvara disbalansa, kā arī:

 • metabolisma palēnināšanās un stagnējošiem procesiem organismā (tūskas);
 • muskuļu vājuma un krampjiem;
 • paaugstināta spiediena un traucētas sirds un nieru darbības.

Ūdens oksidēšanās-reducēšanās potenciāls – oksidējošo un reducējošo attiecība ūdenī

Nelabvēlīgie vides apstākļi, stress, nesabalansēts uzturs, sliktie ieradumi provocē oksidatīvo stresu. Oksidējošu procesu rezultātā (piedaloties skābeklim) tiek ietekmēta šūnu integritāte, kas noved pie to bojājumiem vai nāves.

Atjaunošanās procesi (ar ūdeņraža līdzdalību) ir vērsti uz šūnu atjaunošanu un aizsardzību. Organismā šo lomu spēlē antioksidanti, kas neitralizē brīvo radikāļu darbību.

ORP rādītāji

ORP rādītāji

Cilvēka organisma iekšējās vides ORP ir negatīvi lādēts, kas parasti svārstās no -100 līdz -200 milivoltiem. Asins ORP, kas cirkulē visā organismā un pārnes barības vielas un skābekli šūnās -70 mV.

Kad ūdens ORP ir tuvu organisma iekšējās vides ORP, tad organismam ir vieglāk šādu ūdeni izmantot, organisma metabolisma procesos, jo nav nepieciešams tērēt enerģiju ūdens elektronu aktivitātes korekcijai priekš ūdens iekļūšanas šūnā.

HidraMaks – viss nepieciešamais optimālai hidratācijai

Trīs produkti – trīs darbības:

 • Mikro un makro elementu komplekss uzlabo ūdens fizioloģisko lietderību un uztur minerālu līdzsvaru, kas iesaistīti visu orgānu un sistēmu darbībā.
 • Antioksidanti aizsargā šūnas no oksidatīvas noārdīšanās un priekšlaicīgas novecošanās.
 • Vitāli svarīgie elektrolīti regulē ūdens-sāls līdzsvaru, uzturot normālu metabolismu un organisma izturību.

HidraMaks komplekts

Koral-Main – nodrošina ar nepieciešamajiem minerāliem

Koral-MainKoral-Main — minerālu kompozīcija, kas satur makro- un mikroelementus (kalcijs, magnijs, kālijs, ka arī dzelzs, hroms, fosfors, sērs, silīcijs, hroms, mangāns, cinks utt.). Mijiedarbojoties ar ūdeni, Koral-Main minerāli no sāļiem nonāk ūdenī, palielinot tā fizioloģisko lietderību, regulē minerālu sastāvu, skābju-sārmu līdzsvaru un uzlabo tā organoleptiskās īpašības. Uztur optimālu ūdens pH līmeni. Normalizē dzīvībai svarīgo sistēmu un orgānu darbību. Uzlabo ūdens garšu.

PentoKans – starpšūnu ūdens-sāls līdzsvara regulēšana

PentokansAktīvā kālija avots ir vissvarīgākais elektrolīts, lai uzturētu organisma ūdens-sāls (minerālu) un skābju-sārmu līdzsvaru. Kālijs regulē šūnu vielmaiņas procesus, ļauj ātri atjaunot organisma enerģētiskos resursus un saglabāt šūnu dzīvotspēju pat oksidatīvā stresa apstākļos. Unikālā kālija, ribozes un C vitamīna kombinācija ievērojami palielina šī dzīvībai svarīgu makroelementa bioloģisko pieejamību organisma šūnām un veicina tā pastāvīgu koncentrāciju šūnā.

H-500 – spēcīgākais antioksidants

H-500 antioksidantsEfektīvs antioksidants, kura darbība balstās uz ūdeņraža spēcīgajām atjaunošanās īpašībām. Regulē ūdens oksidēšanās-reducēšanās potenciālu (ORP). Palīdz novērst šūnu bojājumus no brīvo radikāļu ietekmes un stimulē šūnu enerģijas izstrādi, kas ļauj vieglāk panest paaugstinātu fizisko un intelektuālo slodzi.

Sastāvs

Koral-Main – 3 iepakojumi (30 sašeti), PentoKans – 3 iepakojumi (60 šķīstošās tabletes), Н-500 (60 kapsulas).

Lietošana

Koral-Main– 30 ml ūdens uz 1 svara kg (diennaktī). Ūdens pagatavošanas instrukcija.

Н-500 – 2 kapsulas dienā (vienu kapsulu piebērt klāt koraļļu ūdenim, bet otru kapsulu izdzert vakarā neilgi pirms gulētiešanas. Piezīme: ja vakarā nevarat iemigt dēļ H-500, tad otru kapsulu dzeriet no rīta, jeb pa dienu).

PentoKans – 1 tableti izšķīdina 60 ml ūdenī, lietot no rīta tukšā dūšā, 1h pirms ēšanas. Efekta pastiprināšanai var dzert uzreiz 1-2 tabletes. Var dzert no 1 līdz 3-4 tabletēm dienā. Nedzert vēlāk par 16:00. Sīkāks PentoKana apraksts un lietošana.

Kā iegādāties HidraMaks?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top