Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.04.2024

Jaunpiens

Colostrum Plus

Jaunpiens

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Jaunpiens (Colostrum Plus) ir visu imunitātes veidošanai nepieciešamo komponentu avots. Tas arī uztur un atjauno novājinātu imūno sistēmu. Jaunpiena veidošanās ir daudz sarežģītāks process salīdzinājumā ar parastā piena veidošanos, un tā sastāvā esošie elementi nav sastopami tik lielās koncentrācijās nekādā citā dabiskajā barībā.

Jaunpiens ir zīdītāju pirmā barība, tai skaitā arī cilvēku, kas, pirmajās dzīves dienās, nodrošina jaundzimušo aizsardzību. Ar jaunpienu no mātes bērnam tiek nodotas antivielas – iedzimti imunitātes faktori. Šai piedevai izmanto govs pienu, kuru savāc pirmo 36 stundu laikā pēc atnešanās un apstrādā pēc speciālās tehnoloģijas, kas saglabā jaunpiena aktīvus komponentus. Ir pierādīts , ka govs jaunpiens ir drošs un bioloģiski saderīgs ēdiens pat tiem, kas nelieto piena produktus, jo laktozes un piena saturs jaunpienā ir minimāls.

Colostrum Plus īpašības

Jaunpiena bioloģiskā iedarbība:

  • Sniedz imūnmodulējošu un imūnstiprinošu iedarbību;
  • Aizsargā un atjauno kuņģa-zarnu trakta gļotādu;
  • Paaugstina organisma pretošanās spējas dažādiem patogēniem;
  • Paātrina reģenerācijas procesus;
  • Veicina muskuļu augšanu;
  • Vielmaiņas traucējumu un kuņģa-zarnu trakta slimību profilakse.

Aktīvo komponenšu darbība

Imūnlobulīni ir plaša spektra antivielas, kas pasargā organismu no baktērijām, sēnītēm, vīrusiem un alergēniem. Jaunpiens satur visas piecas imūnglobulīnu grupas : IgA ( pasargā gļotādu ), IgD ( stimulē antivielu izstrādi ), IgE ( neitralizē alerģiskās reakcijas ), IgG ( neitralizē vīrusus ) un IgM ( paātrina baktēriju un vīrusu iznīcināšanas programmu ).

Interferons, laktoferrīns, interleikīns ir galvenās imūnās sistēmas olbaltumvielas, kas stimulē imūnglobulīnu veidošanos un kuriem piemīt pretiekaisuma, pretvīrusu un antibakteriālā iedarbības.

Vitamīni un minerāli. Jaunpiena sastāvs ir bagāts ar A, C, E, B2, B6 un B12 vitamīniem un minerāliem ( dzelzs, kalcijs, fosfors, kālijs, cinks ). A vitamīna saturs jaunpienā ir 5-6 reizes lielāks, bet E vitamīna daudzums 6-7 reizes lielāks nekā parastajā pienā.

Olbaltumvielas – glikoproteīni pasargā augšanas faktorus no kuņģa sulas iedarbības, bet laktoalbumīni ir dzīvei svarīgo neaizstājamo aminoskābju, kas nesintezējas organismā, avots.

Jaunpiens ir bagāts ar fermentiem: peroksidāzi, reduktāzi, lipāzi, fosfotāzi, laktāzi, peptidāzi kā arī satur lizocīmu – dabas izcelsmes antibiotiku, kas nomāc patogēno baktēriju iedarbību.

Augšanas faktori sekmē muskuļu masas palielināšanos un DNS, un RNS atjaunošanos, stimulē šūnu dalīšanos saistaudos, skrimšļu un kaulu vielas veidošanos. Daudzi sportisti regulāri lieto Jaunpienu, jo tas ne tikai stimulē muskuļu augšanu, bet arī sekmē organisma atjaunināšanu un uzlabo veselību.

Beta glikāni — tie ir dabīgās izcelsmes polisaharīdi, kas aktivizē imūnsistēmas šūnas un palīdz tām ātrāk atpazīt un iznīcināt patogēnus mikroorganismus. Rezultātā beta-glikāni spēcina šūnu aizsardzību un neitralizē iekaisuma procesus.

Sastāvs

Govs pirmpiens 250 mg, beta-glikāni (beta-1,3/1,6-glikāni) 50 mg, papildkomponenti.

Lietošana

Pa 2 kaps. 2 reizes dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties jaunpienu?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top