Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 09.09.2021

Kā es atguvu savu dzīves enerģiju!

Kā es atguvu savu dzīves enerģiju!

Mani sauc Sanita un mani vienmēr dzīvē kaut kas ir dzinis uz priekšu. Vienmēr esmu bijusi kustībā. Nespēju sēdēt bezdarbībā. Man ir aktīvs dzīvesveids un ikdiena – esmu trīs bērnu mamma, darbs saistīts ar bērniem, aizaujos ar dārza darbiem.

Pirms diviem gadiem jutu, ka pēcpusdienā pietrūkst enerģija, katru dienu jutu lielu nogurumu. Sāku ievērot, ka spogulī pretī skatās pelēka seja ar riņķiem zem acīm. Pa nakti vairākas reizes modos – “caurs miegs”. Un vēlējos piekoriģēt auguma apmērus viduklī.

Sapratu, ka kaut kas ir jādara, lai mans ķermenis atgūtu tonusu dzīvot un baudīt dzīvi. Uzzināju par koraļļu kluba produktiem.

Trīs mēnešu garumā veicu organisma attīrīšanu, atjaunošanu un smadzeņu darbības uzlabošanu. Viss notiek izmantojot dabas vielas nutrientu veidā. Izrādās, ka 95% slimošanas sākas no netīra zarnu trakta un tur sintezējas arī laimes hormons, tāpēc var būt arī nomākts garastāvoklis. Trešajā mēnesī izgāju Mental Force programmu smadzeņu darbības uzlabošanai.

Un ziniet, svarīgākais, ka iemācījos regulāri ikdienā izdzert vismaz 1,5 l ūdens. JĀ, IEMĀCĪJOS. Līdz tam vienmēr teicu: “Man negaršo tīrs ūdens. Nevaru to iedzert”. Bet tagad jau 2,5 gadus tas ir elementāri un nespēju pat iedomāties savu ikdienu bez dzīva ūdens dzeršanas.

Mans rezultāts – labāka pašsajūta, pārpilnam enerģijas, pilnvērtīgs miegs un arī svars krities.

Arī bērni jau divas reizes ir izgājuši antiparazitāro programmu. Pats pārsteidzošākais ir tas, ka lielākajam dēlam jau no dzimšanas vairākas reizes gadā bija aukstumpumpas. Pēc antiparazitārās programmas tās ir pazudušas

Kopumā ir uzlabojusies ģimenes veselība – nav vairākas ikgadējās saaukstēšanās. Ir mainījies zāļu kastītes sastāvs uz dabīgu mājas aptieciņu.

Šajā vīrusu laikā mans “superlīdzeklis” ir Silver Max (koloidālā sudraba ūdens šķīdums) – kakla sāpēm, aukstumpumpām, iesnām, konjunktivītam utt.

Ja arī tevi ir ieinteresējis kā atgūt veselību un būt veselam ar dabas likumiem, noteikti  reģistrējies zemāk un sazināmies.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Sanitas Pāvilas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top