Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Kādēļ nedrīkst lietot pretsviedru dezodorantus?

kādēļ nedrīkst lietot pretsviedru dezodorantus

Svīšana ir dabisks organisma process, taču ikdienā daudziem tas sagādā mulsinošus brīžus. Cilvēki doto procesu pieraduši novērst, izmantojot dažādus pretsviedru līdzekļus, piemēram, dezodorantus vai antiperspirantus. Bieži vien tiek dzirdēts, ka cilvēki veic ķirurģiskas manipulācijas lai pārtrauktu padušu svīšanu. Tāpat tiek reklamēti dezodoranti ar 24 un pat 72 stundu sviedru aizturi! Esam kategoriski pret šīm lietām un tūlīt paskaidrosim kādēļ nedrīkst lietot pretsviedru dezodorantus, jeb antiperspirantus un veikt manipulācijas lai novērstu svīšanu?

Padusēs atrodas ļoti lieli LIMFAS (mūsu kanalizācijas sistēmas) izvadceļi. Cilvēkam IR JĀSVĪST – tas ir normāli, jo ar sviedru palīdzību organisms atbrīvojas no uzkrātajiem toksīniem.

Limfas izvadceļi

Limfātiskai sistēmai nav atsevišķa sūkņa (sirds). Limfas plūsmu nodrošina ap limfvadu esošie muskuļi, kuriem saraujoties, limfa tiek virzīta uz augšu, bet atpakaļ to nelaiž vārsti. Tātad limfas kustību varam nodrošināt tikai mēs paši, ja nekustamies, nekāda limfas kustība nenotiek un nenotiek arī toksīnu izvade.

Tā kā limfa tek no apakšas uz augšu:

Vagīna / uretra

Pirmais izvadceļš ir vagīna (sievietēm) un uretra (vīriešiem). Izdalījumi no vagīnas un uretras liecina ka organismā ir iekļuvuši nelūgti ”viesi”, kurus nonāvējuši leikocīti (imūnšūnas). Piemēram, sievietēm kandida, tā ir organisma izdalītā, nonāvētā sēnīte. Nav jēgas cīnīties ar beigtu sēnīti – ir jācīnās ar to, kas ir dzīvs un dzīvo organisma audos (jāveic pretparazitārās un pretsēnīšu attīrīšanās).

Kuņģa zarnu trakts

Otrs limfas izvadceļš ir kuņģa zarnu trakts, kurā atrodas desmitiem tūkstošu sīku limfmezglu, caur kuriem tiek izdalīts milzīgs daudzums toksīnu.

Sviedru dziedzeri

Trešais izvadceļš ir sviedru dziedzeri, jo īpaši tie, kas atrodas padušu ieplakās. Cilvēkam ir jāsvīst, bet ko darām mēs? Pareizi! Lietojam dezodorantus, kura rezultātā limfmezglu sieniņās nokļuvusī ķīmija nobloķē sviedru izdalīšanos. Un kur tādā gadījumā nonāk visas INDES? Vistuvākajā piena dziedzerī. Tā rodas mastopātijas, jo toksīniem kaut kur jāpaliek un tie nogulsnējas piena dziedzeru limfātiskajos baseinos. Nekad nelietojiet dezodorantus un antiperspirantus ar 24 stundu iedarbību!

Visi parastie dezodoranti un antiperspiranti satur neirotoksiskus šķīdinātājus, toksiskus metālus un to savienojumus, kā arī citas potenciāli kaitīgas vielas. Kā rezultātā var izraisīt ne tikai krūts vēzi (papildus, ar neizvadītiem toksīniem), bet arī garīgo spēju samazināšanos, migrēnu u.c. Un atceraties, ka izvēloties dezodorantu, jeb antiperspirantu viņam ir jānomāc sviedru smaka, nevis jābloķē sviedru izdalīšanos, kā arī viņam jābūt dabīgam.

Deguns

Ceturtais izvadceļš ir deguns. No deguna tek iesnas – beigti leikocīti, baktērijas. Sēnīte caur degunu nekad netiks izdalīta, to limfātiskā sistēma izvadīs caur ādu.

Mandeles

Piektais izvadceļš ir mandeles – sākas angīnas. Streptokoks vienmēr izvadās caur mandelēm.

Balsene

Sestais izvadceļš – balsene. Hronisks laringīts vai faringīts – cilvēkiem ar šīm diagnozēm ir hroniska sēnīšu infekcija vai streptokoks.

Traheja

Septītais izvadceļš – traheja (trahejīti). Jūs moka klepus.

Bronhi

Astotais – bronhi – bieži bronhīti.

Plaušas

Devītais – plaušas – plaušu karsoņi, astma. Kas ir plaušu karsonis? To izraisa limfmezglu nosprostošanās ar baktērijām un sēnītēm. Bronhiālā astma nav alerģiska pataloģija. To izraisa bronhu dziļo limfmezglu nosprostošanās ar sēnītēm un baktērijām. Kas ir neirodermīts, psoriāze? Tā ir pilnīga limfmezglu necaurlaidība, ko izraisījusi sēnīte. Tā tos ir burtiski ”sacementējusi”, tādēļ āda atver ”avārijas” izejas ap locītavām un vietās, kur visvairāk koncentrēti limfvadu izvadi.

Nobeigums

Galvā nav limfvadu, tur ir limfas ”ezeri”, no kuriem limfa plūst uz leju, nonāk venozajā asinsritē un sajaucas ar asinīm.

Pārmērīga svīšana un nepatīkama sviedru smaka liecina par ļoti spēcīgu toksisko piesārņojumu, tādēļ labākais, lētākais un veselības saglabājošs risinājums ir regulāra organisma un limfātiskās sistēmas attīrīšana! Turklāt tīrā organismā nekas neož, bet gan pretēji – ir jūtams dabisks ķermeņa aromāts, kā arī pats cilvēks tik ļoti vairs nesvīst, jo viņš ir TĪRS.

Kā arī jāatceras, ka limfu jātīra pēdējo nevis pirmo. Pa priekšu jāveic kuņģa zarnu trakta attīrīšana, pretparazitārās, pretbakteriālās programmas, aknas, nieres un tikai pēc tam limfa. “Kanalizācijas sistēmu nav iespējams iztīrīt pirms nav iztīrīts tualetes pods“.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top