Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Kādēļ nepieciešamas bioloģiski aktīvās pārtikas piedevas?

bioloģiski aktīvās pārtikas piedevas

Fragments no I.I.Mečņikova vārdā nosauktās Sanktpēterburgas GMA bioķīmijas katedras vadītāja, ķīmijas zinātņu doktora, profesora, Baltijas Akadēmijas biedra, ASV Starptautiskās mikronutricioloģijas biedra, zinātniskās Naturālās Medicīnas biedrības goda priekšsēdētāja Vladimira Dadali intervijas “Kādēļ nepieciešamas bioloģiski aktīvās pārtikas piedevas?

“Bioloģiski aktīvās pārtikas piedevas ir koncentrēti augu izcelsmes mikronutrienti, kas izgatavoti izmantojot augstākās mūsdienu tehnoloģijas. Kas ir mikronutrienti? Tās ir vielas, kas organismam nepieciešamas katru dienu nelielās devās, taču BEZ šīm vielām organisms augt un attīstīties, kā arī saglabāt veselību praktiski NEVAR.

Mūsu ēdiens (dēļ pārtikas rūpniecības ķimizācijas, ķīmisku vielu lietošanas augšanas procesā, augsnes iztukšošanās) diemžēl satur desmitiem reižu mazāk bioloģiski aktīvo vielu nekā tas nepieciešamas veselam organismam. Šis fakts jau ir atzīts visā pasaulē – mūsdienu ēdiens diemžēl nenodrošina cilvēku ar visu nepieciešamo un vienīgais ceļš ir izmantot bioloģiski aktīvās piedevas. Tajās bez vitamīniem un mikroelementiem ietilpst arī 24 klases vielu, kuras gaida organisms, bet kuru mūsdienu pārtikā nav. Taču tās ietekmē visu organismu. Šo vielu izgatavošanā tiek ievērota visstingrākā tehnoloģija.

Esmu sev uzdevis jautājumu – cik gadus jau mums pietrūkst šo vielu – tas ir nāvējošs skaitlis – vairāk kā 100 gadus ! Tātad deficītas mātes (tās kurām trūkst uzturvielu) dzemdē deficītus bērnus un šie deficītie bērni kļūstot pieauguši savukārt atkal dzemdē deficītus bērnus. Un rezultātā vairāk kā 100 gadi ir vairāk kā 5 paaudzes !

Vladimirs DadaliTas kas visiem ir nepieciešams – tie sākotnēji ir vitamīnu-minerālvielu kompleksi. Ar to vajag sākt. Šīs vielas ir saistītas visos vielmaiņas procesos līdz ar ko tās ir nepieciešamas KATRU DIENU tāpat kā ēdiens! Tas ir absolūti OBLIGĀTI! Tās ietekmē organisma atjaunošanos, dzimstību, veselu un normālu bērnu radīšanu. Diemžēl bez šīm vielām organisms normāli funkcionēt nevar.

Un ir protams īpašas cilvēku grupas, kurām šīs vielas ir īpaši svarīgas: vecāka gadagājuma cilvēki, grūtnieces, kuras ārsti cenšas apiet baidoties ka tik kaut kas nenotiek un protams bērni. Vēl viena īpaša kategorija ir sportisti, kuri pakļauti ekstremālai slodzei un diemžēl sastopami daudzi nāves gadījumi dēļ organisma iztukšošanās”.

Profesors Vladimirs Dadali: bioloģiski aktīvās pārtikas piedevas (krievu valodā)

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top