Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Kādēļ novecojam?

Kādēļ novecojam?

Novecošanās procesi organismā sākas jau aptuveni 25 gadu vecumā. Kad mēs sasniedzam 40-50-60 gadu vecumu, mūsu seja un ķermenis sāk izskatīties savādāk. KĀDĒĻ tā notiek? Ar ko tas izskaidrojams un vai to var NOVĒRST ?

Novecošanās procesi notiek šūnu līmenī. Katru diena aptuveni miljards šūnas dalās un kopē sevi – tās atjaunojas. Kopējas arī DNK, kas atrodas šūnās. Šis mehānisms ne vienmēr ir pilnīgs – diemžēl nokopējas arī DNK kļūdas. Dzīves laikā šūnas kopējas tik daudz reižu, ka šīs kļūdas krājas. Tas ir tāpat kā kopējot vairākas reizes vienu un to pašu materiālu – katra kopija būs sliktāka par iepriekšējo.

Šūnas iekšienē ir mitohondriji – mazas elektrostacijas, kas pārvērš barības vielas enerģijā. Tās ne tikai dod mums enerģiju, bet arī piesārņo organismu ar atkritumiem. Skābekļa molekulas pārvēršas agresīvā formā un kļūst par brīvajiem radikāļiem, kas laika gaitā sabojā mitohondrijus, šūnas un to DNK – šūnas pārstāj kvalitatīvi dalīties. Līdz ar to cieš audi un pēc tam jau atsevišķi orgāni, sākās novecošanās procesi un dažādas slimības.

Brīvie radikāļi un antioksidanti

Antioksidanti neitralizē brīvos radikāļus, lai tie neatņemtu elektronus no veselām šūnām

Cīņai pret brīvajiem radikāļiem mums nepieciešami ANTIOKSIDANTI, kas izķer brīvos radikāļus un tos momentā neitralizē.

Cilvēkam, kas dzīvo Alpos, dzer tīru, dzīvu ūdeni un ēd veselīgu vitamīniem (antioksidantiem) bagātu uzturu, organisms pats tiek galā ar brīvajiem radikāļiem.

Mums – metropoles iedzīvotājiem nepieciešamas dabas vielas, kas ļauj sevi pasargāt un saglabāt jaunību.

Šodien plašāka skaidrojošāka informācija par diviem Coral Club dabas antioksidantiem.

Koraļļu kalcijs

Unikāls dabisks preparāts, kas gatavots no Sango koraļļiem, kuri satopami tikai Japāņu jūrā. Tā sastāvā bez kalcija ir vēl 69 mikroelementi organismam viegli izmantojamā formā.

Koraļļi radušies no dzīviem mikroskopiskiem organismiem hidrozoniem, kas mājo tikai tīrā un siltā okeāna ūdenī. Cilvēka organisms vislabāk izmanto tos mikroelementus, ko no apkārtējās vides uzņēmuši un pārstrādājuši augi un mikroorganismi.

Parastos neorganiskos ķīmiskos elementus, ko mēdz saukt par „sauso atlikumu” ūdenī, mūsu organisms tikpat kā nespēj izmantot. Vēl vairāk, tieši tie izraisa „sāļu nogulsnēšanos” organismā (izaugumi uz muguras skriemeļiem, „pieši” kāju pēdās, artrozes, artrīti, žults un nierakmeņi u.c.).

Neviens no zināmajiem medicīniskajiem preparātiem nevar nodrošināt tik plašu minerālu klāstu un sabalansētību vienā produktā kā Koraļļu kalcijs.

1957. gadā Okajamas universitātes profesors Juns Kobajasi pierādīja, ka lielais ilgdzīvotāju skaits Rjukju un Tokunošimas salās ir saistīts ar vietējā dzeramā ūdens augsto mineralizācijas pakāpi. Abas šīs salas atrodas uz koraļļu rifiem. Koraļļu kalciju Japānā sāka masveidīgi ražot un izmantot 50 gadu beigās, bet šodien to regulāri lieto 4 miljoni Japānas iedzīvotāju.

Japānas zinātnieki Kotto un Ju eksperimentāli pētīja koraļļu kalcija iedarbību uz paaugstinātu arteriālo asinsspiedienu. Izmēģinājumos žurkas ar paaugstinātu asinsspiedienu četras nedēļas dzirdīja ar koraļļu ūdeni un to asinsspiediens normalizējās.

Japānas zinātnieks Masaru Emoto savā grāmatā „Ūdens vēstījums” („Ūdens kristālu noslēpumi” J. Rozes izd.) parāda, ka dzīvais ūdens spēj veidot īpašas formas kristālus. Šajos kristālos noteiktā veidā tiek ierakstīta informācija par apkārtējo pasauli.

1991. gadā Japānas zinātnieks Futamura, eksperimentējot ar žurkām, pierādīja koraļļu kalcija augsto efektivitāti kaulu veidošanās procesā. Pēc šī atklājuma koraļļu kalciju Japānā ar lieliskiem rezultātiem sāka lietot osteoporozes ārstēšanā.

Pašlaik tiek uzkrāti rezultāti par perorālas (caur muti) koraļļu kalcija lietošanas labvēlīgo ietekmi, ārstējot osteoporozi, hipertonisko slimību, tā dēvētās „nogulšņu„ slimības – artrozi, artrītu, radikulītu, pēdas deformācijas. Novērots, ka regulāri 2 – 3 mēnešus lietojot koraļļu ūdeni, veselības stāvoklis uzlabojas 80% reimatiskā poliartrīta slimnieku.

Koraļļu kalcijs ir dabisks un ļoti efektīvs sorbents, daudz iedarbīgāks, piemēram, par aktīvo ogli. Katrā koraļļu gabaliņā ir neskaitāmas mikroskopiskas atveres, kurās mājojuši hidrozoni – mikroorganismi, no kuru pārpalikuma veidojas koraļļi.

Tieši šis faktors koraļļu kalcija pulverim palīdz ļoti ātri deaktivizēt hloru (kā neorganisko, tā arī organisko, kuru neitralizēt ir daudz grūtāk), smago metālu sāļus, organiskos atkritumus.

Koraļļu ūdens

Koraļļu kalcijs labvēlīgi ietekmē organismu arī tādēļ, ka ir viens no visspēcīgākajiem šodien zināmajiem antioksidantiem (iedarbīgāks par to ir tikai mikrohidrīns H-500, par kuru runāsim turpmāk) un sekmīgi uzveic brīvos radikāļus, kas mums uzbrūk gan no ārpuses, gan iekšpuses.

Ieskatam citāts no I.Fiļipovas grāmatas „Кальций – ионы здоровья”: „Amerika ir zaudējusi prātu! … Koraļļu kalciju lieto Maikls Džeksons un Madonna. Tīna Tērnere apgalvo, ka nebaidās no vēža, jo koraļļu kalcijs viņu pasargās no šīs nelaimes.

Koraļļu ūdeni var lietot pastāvīgi. Tas ir veselīgs, dzīvs ūdens. To ir ļoti viegli pagatavot, ievietojot vienu paciņu koraļļu pulvera 1-1,5 litros tīra negāzēta ūdens. Pēc 5-10 minūtēm tas ir gatavs lietošanai. To vēlams turēt noslēdzamā stikla traukā un izlietot dienas laikā (nelietojiet koraļļu ūdeni ēšanas laikā un apmēram divas stundas pēc ēšanas – kuņģa sulai gremošanas laikā jābūt skābai!). Ja esat saaukstējies, saslimis ar gripu, saindējies vai arī jūs ir piemeklējusi kāda cita liksta, droši varat paaugstināt koncentrāciju un dienā izlietot 2-3-4 paciņas. Nedz mūsu pieredzē, nedz literatūrā neesam konstatējuši sarežģījumus vai blakusparādības no vēl lielākām devām.

Mikrohidrīns H-500

Unikāls preparāts, par kuru tā radītājs Patriks Flanagans 1994. gadā tika nominēts Nobela prēmijai. Tas ir visiedarbīgākais no visiem mūsdienās zināmajiem antioksidantiem, turklāt dabisks un absolūti nekaitīgs.

Pasaulē ir vairākas vietas ar tā dēvēto „anomālo ūdeni”, kurās reģistrēts neparasti liels ilgdzīvotāju skaits. Viena no tām atrodas Hunzas apkaimē Karokoruma kalnos (Ziemeļpakistāna), otra Vilkabamba (Ekvadorā).

Mūsdienu hidrodinamikas pamatlicējs, rumāņu dabaszinātņu doktors Koanda vairāk nekā 60 gadus veltīja mēģinājumiem laboratorijas apstākļos radīt Hunzas ūdeni. Visas savas iestrādes viņš nodeva Patrikam Flanaganam, kurš eksperimentēja vēl 30 gadus, līdz viņam izdevās atšifrēt un no jauna konstruēt šī ūdens struktūru.

Flanagans konstatēja, ka šajā ūdenī mikroelementi atrodas ļoti sīku koloidāli daļiņu veidā, kuras iespējams saskatīt tikai ar spēcīgu mikroskopu. Viņš atklāja, ka Hunzas ūdenī ir daudz negatīvi lādētu ūdeņraža jonu, kas ir ļoti spēcīgi elektronu donori brīvo radikāļu neitralizācijai. Šādi ūdeņraža joni sastopami dzīvu veselu organisko sistēmu šķidrumos.

Mikrohidrīns (H-500) sastāv no ārkārtīgi sīkām silīcija (silīcija dioksīda hidrīta) daļiņām. Lai saprastu cik niecīgas ir šīs daļiņas, iztēlosimies sarkano asins šūnu – eritrocītu. Uz tā virsmas varētu brīvi novietot 2000 šādas daļiņas. Uz katras no tām ir „uzsēdināts” ūdeņraža atoms ar brīvu papildu elektronu. Tā kā ūdeņradis ir vissīkākais elements Mendeļejeva tabulā, rodas milzīgs daudzums negatīvo lādiņu uz vienu tilpuma vienību. Ja ūdens glāzē izšķīdina mikrohidrīna (H-500) kapsulu, tad ūdens iegūst -500 mV lielu negatīvo lādiņu, kas ir analoģisks Hunzas ūdens lādiņam.

H-500 pielietošana

Mikrohidrīns (H-500) ir universāls preparāts. To var lietot ikvienā situācijā, kad mūsu organismam nepieciešama palīdzība.

Parastā deva ir 1-2 kapsulas dienā, taču ārkārtējos gadījumos to var palielināt līdz 10-12 kapsulām dienā. Šādas triecien devas lieliski palīdz smagas alkohola un narkotiku abstinences gadījumos, kā arī atbrīvojoties no alkohola un nikotīna atkarības.

H-500 triecien devas palīdz sportistiem sasniegt stabilu augstu personisko rezultātu līmeni, tomēr nekādā gadījumā nav pieskaitāms dopingu kategorijai.

Tāpat kā koraļļu kalcijs, mikrohidrīns paaugstina asins sārmainību, tāpēc asinis tiek bagātīgāk piesātinātas ar skābekli.

Cilvēks sajūt paaugstinātas fiziskās un garīgās darba spējas. Gluži pārsteidzoši rezultāti tika iegūti, lietojot mikrohidrīnu olimpisko spēļu dalībnieku sagatavošanā. Pirmkārt sportisti sasniedza savus maksimālos rezultātus. Otrkārt tie vieglāk izturēja superlielas slodzes. Veicot bioķīmiskās analīzes, atklājās, ka to sportistu muskuļu audos, kas bija lietojuši mikrohidrīnu, pienskābe ātri utilizējas un neuzkrājas.

Jāatzīmē mikrohidrīna spēja šķidrināt asinis, kas ir īpaši aktuāli cilvēkiem insulta, infarkta un trombožu profilaksei. Aplūkojot asinis mikroskopā, ļoti labi var saskatīt, cik ātri atjaunojas asins šūnu struktūra pēc H-500 lietošanas.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Profesors Vladimirs Dadali: antioksidanti – jaunības un veselības kods

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top