Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 15.04.2024

Kaķa Nags

Coral Cat`s Claw

Kaķa Nags

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Produkta Kaķa nags pamatā ir miza no peruāņu liānas, kura savu nosaukumu ir ieguvusi aso, ieliekto dzelkšņu dēļ, ar kuru palīdzību tā vijas apkārt kokiem un kas atgādina kaķa nagus. Kaķa nags, iespējams, ir viens no visnoderīgākajiem augiem, kas stiprina imunitāti. Tas ir saistīts ar alkaloīdu, glicirizīna glikozīda, flavonoīdu un miecvielu augstu saturu kaķa nagā.

Kaķa naga īpašības

  • Produkts uztur imunitāti un sniedz vispārspēcinošu iedarbību.
  • Paaugstina organisma noturību pret vīrusiem un bakteriālām infekcijām.
  • Kavē trombu veidošanos un sniedz pretiekaisuma iedarbību.
  • Ir spēcīgs antioksidants.
  • Lielisks tonizējošs līdzeklis.

Aktīvo komponenšu darbība

Liāna

Peru liāna – pēc savām vērtīgām īpašībām ir rets augs, kas aug tikai augstkalnu rajonos un Latīņamerikas Amazones džungļos. Peru vietējie iedzīvotāji ne velti sauc liānu par «kaķa nagu», jo viss liānas stumbrs ir klāts ar maziem dzelonīšiem, kas atgādina nadziņus, ar kuru palīdzību liāna spēj veicīgi pieķerties pie koku stumbriem un zariem.

Kad 1974. gadā ārsts Keplingers atklāja šo augu, tas ātri aizklejoja no Amazones džungļiem uz aptieku plauktiem visā pasaulē. Peru liānai piemīt spilgti izteikts imūnmodulējošs efekts. Šis apbrīnojams augs efektīvi atjauno organisma aizsargspējas, paaugstinot organisma darbspēju. Tas notiek pateicoties aktīvām vielām – oksindola grupas alkaloīdiem, glikozīdiem, proantocianidīniem. Darbojoties kompleksā, šīs vielas aktivizē T-limfocītu un T-galētājšūnu funkcijas, kas savukārt satver un fagocitē svešķermeņus – baktērijas, mirušas šūnas vai šūnas, kas iet bojā, bloķē vīrusu vairošanos šūnās. Liānas aktīvas vielas normalizē imūnglobulīnu, kas atbild par imunitātes humorālo fāzi, līmeni asins serumā, uzlabo asins reoloģiskās īpašības, traucējot trombocītu agregāciju un pazeminot trombu veidošanas iespēju asinsvados. Turklāt, Kaķa nags sekmē kapilāru izturības paaugstināšanos un asinsvadu tonusa uzlabošanos.

Zaļā tēja

Spirgts, uzbudinošs, zaļās tējas smalks aromāts, pēc šī izsmalcināta dzēriena cienītāju viedokļa Ķīnā, paceļ garastāvokli un mobilizē spēkus, uzlādē ar enerģiju un pagarina dzīvildzi. Tēja ļoti pozitīvi ietekmē veselību, jo tā ir bagāta ar vitamīniem, minerālvielām, ēteriskām eļļām un aminoskābēm. Tēja nodrošina ne tikai tonizējošo un atsvaidzinošo efektu, bet arī nodrošina antioksidantu aizsardzību. Par to atbild P vitamīns, kas pasargā asinsvadus no brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem, padarot asinsvadus elastīgus, traucē šūnu oksidēšanu, palēninot organisma novecošanās procesus. Bet antibakteriālu un pretvīrusu efektu nodrošina tējas katehīni, kas iedarbojas uz vairākiem vīrusiem.

Diždadzis

Diždadzis kaut arī ir nezāle, tomēr tautas un tradicionālajā medicīnā, savas veselību veicinošas iedarbības dēļ, ir ļoti populārs. Īpaši vērtīga ir diždadža sakne – bioloģiski aktīvo vielu krātuve – tā satur polisaharīdus, hroma sāļus, dzelzs sāļus, fosfora sāļus, magnija sāļus, nātrija un kālija sāļus, vara sāļus, linolenskābi, oleīnskābi, stearīnskābi, palmitīnskābi, ēteriskās eļļas. Šis komplekss nodrošina antibakteriālu un antiseptisku efektu, mazina iekaisuma.

Sastāvs

Kaķa naga ekstrakts 300 mg, diždadža ekstrakts 100 mg, zaļās tējas ekstrakts 100 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pa 1 kapsulai x2 dienā ēdienreizes laikā.

Kā iegādāties Kaķa nags?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top