Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 20.07.2022

Ķermeņa un Prāta Detox no 2022. gada 7. janvāra

Ķermeņa un Prāta detox

Aicinām jūs pievienoties 30 dienu projektam Ķermeņa un Prāta līdzsvara atgūšanai no 7. janvāra. Projekts, kurā pirmo reizi apvienojam organisma attīrīšanas koncepciju kopā ar meditāciju praksēm iekšējā miera, prieka un harmonijas iegūšanai.

Projektu vada:

 • Organisma attīrīšana: nutricioloģijas speciālistes Evita Tīdmane, Vineta Vanaga
 • Meditācijas: Toms Vītols
Toms Vītols, Vineta Vanaga un Evita Tīdmane

No kreisās puses: Toms Vītols, Vineta Vanaga, Evita Tīdmane

Projekta mērķis: Ielaist savā dzīvē vairāk miera, dzīvesprieka un mīlestības. Iegūt harmoniju un līdzsvaru fiziskajā ķermenī un prātā.

Projekta laikā atslogosim organismu no nevēlamiem pārtikas produktiem un attīrīsim to no uzkrātajiem iekšējās un ārējās vides toksīniem jeb indēm.

Kādēļ nepieciešama organisma attīrīšana?

Stress, neveselīga un nekvalitatīva pārtika, mazkustīgs dzīvesveids, piesārņota vide vai darbs nelabvēlīgos apstākļos, kā arī nepietiekams ūdens patēriņš ikdienā vai tā pilnīga tā aizstāšana ar citiem dzērieniem (kafija, tēja, sula u.c.) veicina toksīnu uzkrāšanos organismā jeb piesārņojumu. 80% toksīnu atrodas šūnās un starpšūnu šķidrumā un var tikt izvadīti ar urīnu, sviedriem un izelpoto gaisu, 20% toksīni sadalās tikai ar fermentu un žults palīdzību.

Toksīni, uzkrājoties organismā, var izraisīt dažādas sekas – lieko svaru, tūskas, regulāras galvassāpes, migrēnu, aizkaitināmību, paaugstinātu nogurumu, ādas stāvokļa pasliktināšanos, ādas problēmas un alerģijas, nagu un matu problēmas, kaulu un muskuļu problēmas, biežu slimošanu.

Kas ir meditācija un ko tā dod mūsu ķermenim un prātam?

Meditācija šajā laikā ir tikpat vitāli nepieciešama mūsu prāta veselībai līdzīgi kā fiziskās aktivitātes mūsu ķermenim.

Meditācijas sākotnējais uzdevums ir atslābināties, atbrīvoties no uzkrātā stresa, restartēt smadzenes. Uz mirkli apstāties un vienkārši būt klātesošam mirklī šeit un tagad. Sadzirdēt sevi un savu ķermeni, vienlaikus organismā tiek iedarbināti arī daudzi citi pozitīvi procesi.

Koncentrējot uzmanību uz organisma iekšieni, tiek panākta muskuļu atslābināšanās, kas var palīdzēt labāk apasiņot galvas smadzenes un novērst saspringumu, sāpes dažādās ķermeņa vietās. Domās koncentrējoties uz savu ķermeni, izstrādājas bioloģiski aktīvas vielas, kas rada mieru, tajā skaitā laimes hormoni endorfīni un citi. Sākuma miers tiek sasniegts ar elpošanu, vēlāk ķermenis iemācās sasniegt miera stāvokli pats.

Regulāra nodošanās meditācijai uzlabo kognitīvās spējas, kas nozīmē, ka prāts, arī atmiņa sāk strādāt labāk.

Projekta norise

Projekts ir balstīts uz jaunu, veselīgu ieradumu ieviešanu ikdienā, dzīva ūdens un dabas vielu programmu lietošanu toksīnu izvadīšanai no organisma, lai jūsu organisms sāktu atdot lieko un nevajadzīgo.

Šajās 30 dienās:

 • mācīsimies veidot jaunus ieradumus;
 • ik dienas dzert bioloģiski pieejamu ūdeni pietiekamā daudzumā;
 • koriģēsim savu ēdienkarti un iegūsim idejas veselīgām receptēm;
 • rosināsim fiziski kustēties;
 • kopīgi veiksim meditāciju prakses online 3x nedēļā.

KO VAR SAGAIDĪT PĒC PROJEKTA?

 • Ādas stāvokļa un vispārējās pašsajūtas uzlabošanos.
 • Šūnu vielmaiņas procesu normalizēšanos.
 • Tūsku samazināšanos.
 • Enerģijas līmeņa paaugstināšanos.
 • Gremošanas uzlabošanos.
 • Stresa līmeņa mazināšanos.
 • Vairāk prieka un miera ikdienā.

Programma paredzēta tiem, kas:

 • Vēlas uzlabot kopējo veselības stāvokli.
 • Meklē veidu, kā vienkārši un efektīvi attīrīt organismu.
 • Vēlas iegūt veselīgu svara korekciju.
 • Vēlas savā ikdienā vairot prieku, mieru un iegūt harmoniju ikdienas stresainajā dzīves ritmā.

🌐 Projekts ir brīvprātīgs un pieejams visiem interesentiem – pat ja jūs dzīvojat ārpus Latvijas! Visiem projekta dalībniekiem tiks sniegtas individuālas konsultācijas pirms projekta uzsākšanas par dzīves kvalitātes uzlabošanu.

🎀 Projekta dalībnieki tiks uzaicināti pievienoties Telegram grupai, kuras ietvaros tiks sniegtas dzīvesveida maiņas rekomendācijas. Šajā grupā varēs uzdot jautājumus un saņemt atbildes no veselības konsultantiem un nutriciologiem, kā arī dalīties ar saviem un sekot līdzi citu dalībnieku rezultātiem!

Projekta izmaksas

Projekta izmaksas veido rekomendētās organisma attīrīšanas programmas iegāde, kuru katram dalībniekam sastāda viņa veselības konsultants un meditācijas. Ja jums vēl nav sava veselības konsultanta, tad aicinām aizpildīt Coral Club reģistrācijas veidlapu, kuru atradīsiet zemāk un ar jums sazināsies konsultants.

Meditāciju apmaksas informācija.

✍🏻 Aizpildiet REĢISTRĀCIJAS ANKETU, lai pievienotos projektam.

Rekomendētie attīrīšanās produkti projekta dalībniekiem

Coral Detox komplekts – palīdzēs izvadīt uzkrātos toksīnus un atjaunot zudušos organisma pašregulācijas mehānismus. Komplekta sastāvā:

 • Coral Mine bioloģiski pieejams ūdens organisma sārmināšanai un ūdenī šķīstošo toksīnu izvadīšanai.
 • Lecitīns – labās taukskābes (fosfolipīdi) žults aktivizēšanai.
 • Assimilator – augu izcelsmes fermenti taukos šķīstošo toksīnu izvadīšanai.
 • H-500 – viens no spēcīgākajiem dabas antioksidantiem, aptur novecošanās procesus, atjauno labvēlīgu sārmainu vidi organismā un nodrošina organismu ar enerģiju.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Dace Ūdre

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Daces Ūdres struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top