Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Ko darīt svētkos, lai pēcsvētku sajūtas būtu patīkamas?

Ko darīt svētkos, lai pēcsvētku sajūtas būtu patīkamas?

Padomi noderēs visiem tiem, kuri vēlas pēc iespējas veiksmīgāk pārdzīvot, un nosvinēt svētkus, labi justies, gan pirms, gan pēc svētkiem.

Pirms svētku galda/pasākuma tukšā dūšā dzeram dzīvu, sārmainu ūdeni ar Coral Mine. Ja paredzētas svinības, tad no rīta var neēst, bet tikai dzert ūdeni. Arī AUGU valsts fermenti (Assimilator) var labi noderēt tieši pārtikas pārstrādē, lai mazāka slodze aknai. Ieteicams iedzert 2 kapsulas pirms sēšanās pie svētku galda, un, ja sanācis tiešām daudz apēst, tad arī 2 kapsulas pēc tam.

Pirms došanās pie miera izdzert FanDetox dzērienu, lai jau miegā esot būtu aknai atbalsts!

FanDetox ir lielisks līdzeklis, kas atjauno un aizsargā aknas no alkohola, zāļu, sliktas kvalitātes pārtikas toksiskās iedarbības un citām kaitīgām vielām. Produkta pamatā ir tikai augu izcelsmes ekstrakti: hurma, godži ogas, mandarīna miza, griķu sēklas un sojas dzinumi sniedz ātru un efektīvu atveseļojošu iedarbību.

No rīta pamostoties, atkal dzeram ūdeni ar Coral Mine, kam pievienota kapsula H-500, lēnām pa malciņam ~640 ml. Šim rīta ūdenim var pievienot kapsulu Assimilatora, kas palīdzēs pārstrādāt iepriekšējās dienas ēdiena pārpalikumus organismā. Šāds dzēriens lieliski palīdzēs noņemt arī paģiru simptomus.

Un, ja ir vēl paģiru sindromi, tad dzeram FanDetox tēju!

Ja ir vemšana, tad Coral Mine sašē (maisiņu) atplēš un koraļļu smiltis uzber uz mēles, uzdzerot virsū ūdeni.

Kas nutricioloģijas skatījumā ir paģiras?

PaģirasPaģiras tas ir organisma cīņas veids. Alkohols pārslogo aknas, sirdi, nieres un kuņģi. Galvenā viela, kas izraisa paģiras, ir acetaldehīds – ļoti toksiska molekula, kuru organisms rada alkohola (etanola) pārstrādes procesā.

Acetaldehīds ir spēcīga inde muskuļiem – apmēram 10-30 reizes indīgāka par pašu alkoholu. Pirmā pazīme, kas liecina par paģirām, ir slāpes. Nav noslēpums, ka alkohols ir “urīndzenošs līdzeklis”, jo vairāk organisms tiek atūdeņots, jo spēcīgākas būs paģiras.

Izdzerot 250 ml alkohola, no organisma tiek izvadīts aptuveni 0,5 – 1 litrs ūdens!

Kad alkohols nonāk asinīs, hipofīzes dziedzeri bloķē vazopresīna sintēzi organismā. Vazopresīns ir hormons, kas gan nosaka ūdens uzsūkšanos organismā (nierēs), gan arī regulē cukura, sāļu un vitamīnu līmeni asinīs. Ja hormons organismā nav pietiekamā daudzumā, nieres pārstāj filtrēt organismā esošo ūdeni un tā vietā to uzreiz izvada.

Neizturams sausums mutē un slāpes signalizē par šķidruma trūkumu organismā. Jo vairāk šķidruma tiks uzņemts, jo ātrāk organisms attīrīsies no alkohola paliekām.

ŪDENS ir vienīgais dzēriens, kas patiesi remdē slāpes!

Saindēšanās parasti izpaužas kā slikta dūša un vemšana.

Savukārt galvassāpes rodas tāpēc, ka, akna nespēj tikt galā ar uzlikto toksisko slodzi un organisms, cenšoties atrast papildus ūdens rezerves, ir daļu no tā nozadzis no smadzenēm. Ja ir galvassāpes, tas nozīmē, ka tajā brīdī iet bojā galvas smadzeņu neironi (nervu šūnas).

Organismam ir nepieciešamas 12-14 stundas, lai pārstrādātu visu acetaldehīdu, kas nonācis organismā, un atskaite sākas ne ar pirmo, bet ar pēdējo izdzerto glāzi.

Plus jāņem vērā, ja ir uzņemta papildus smaga, taukaina barība, piemēram, svētku cepetis, marinēts ēdiens, aknai tā ir vēl papildus slodze!

Pēcsvētku Detox

Parasti svētku laikā nākas pagrēkot ar tiem produktiem, kurus Detox laikā lietot nevajadzētu, tāpēc šeit daži padomi, ko varam darīt organisma atslogošanai un atjaunošanai:

  1. Atgriežamies pie normāla ūdens dzeršanas režīma – pēcsvētku dienās, lai palīdzētu organismam izskalot visu lieko, varam palielināt ūdens daudzumu uz 40ml – 50ml uz 1 kg svara.
  2. Lietojam uzturā vairāk zaļās krāsas dārzeņus, zaļumus, un augļus – šiem produktiem piemīt detoksicējošas īpašības. Šos produktus varam lietot gan svaigā veidā, gan sulās un smūtijos: zaļie pipari, pētersīļi, gurķi, avokado, spināti, dažāda veida salātu lapas. Detox ēdienkartē labi iederēsies arī bezpiedevu jogurti un griķi.
  3. Atslodzes diena. Ieplānojam organisma atslodzes dienu ar Hi-Fiber vai Daily Delicious kokteiļiem. Noteikti izvērtējam savas spējas un darām visu atbilstoši savām sajūtām, pārspīlēt un mocīt sevi nav vajadzības.
  4. Ir cilvēki, kuri atslodzes dienā var iztikt bez ēšanas, dzerot tikai ūdeni (šajā gadījumā iesakāms ūdens daudzumu palielināt uz 3-4 litriem dienā*). Vai arī ēst tikai vienu reizi dienā (pusdienas vai vakariņas) vai ēst vairākas reizes, bet nedaudz – ēdot veģetāru, vieglu uzturu.
  5. Atslodzes dienā obligāti atsakāmies no kafijas, tējas, alkohola lietošanas, smēķēšanas, cukura, baltajiem miltiem, rauga izstrādājumiem. Cenšamies lietot uzturā svaigus augļus, dārzeņus (var arī sautētus), bet tikai ne tādus, kas pūš vēderu. Vislabāk pieturēties pie tā, kas minēts punktā Nr.1.
  6. Detox un palīdzība aknai – smagi, taukvielām bagāti, etiķaini ēdieni un alkohols ir liela slodze aknai, tāpēc lielisks palīgs svētku laikā un arī pēc svētkiem būs produkts FanDetox (lietot vienu stiku vakarā tējas veidā) vai Artišoka tēja (vakarā 1h pirms gulētiešana izbērt 3 kapsulas un apliet ar remdenu ūdeni). Tas palīdzēs aknai attīrīties (Detox) un atjaunos tās funkcijas.

*Cilvēkiem, kuri nekad nav raduši pietiekošā daudzumā dzert ūdeni, ir iesakāms iemācīties dzert bioloģiski pieejamu, dzīvu ūdeni pakāpeniski.

Visiem, tiem, kuri vēlas atslogot savu organismu ir iespēja pievienoties projektam “Atslodzes ceturtdienas“.

5 svarīgi iemesli kādēļ svētkos nepieciešami nutrienti?

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tidmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top