YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Pēdējo reizi atjaunināts 16.11.2018

Koenzīms Q10

Koenzīms Q10 100mg, Koferments Q10, kofermenta Q10

Coenzyme Q10 100 mg (2148)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

“Koenzīms Q10”– naturāls produkts uz ubihinona bāzes, kas paaugstina organisma enerģētisko potenciālu, paaugstina antioksidantu aizsardzību, novēršot priekšlaicīgu novecošanos un vairāku slimību attīstīšanos.

Koferments Q10 – ubihinons – pats par sevi ir enerģētiskais substrakts, kas ir nepieciešams visu veidu šūnu dzīvības procesu norisei. Pateicoties tā pietiekamam daudzumam audos, notiek normāla imunoloģisko reakciju norise. Cilvēka organismā koferments sintezējas no mevalonskābes, kas ir viena no galvenajām organiskām skābēm. Ar vecumu šis process palēninās, un tad palīgā nāk bioloģiski aktīva piedeva “Koenzīms Q10 100mg“.

Īpašības

Koenzīms Q10 izrādīs nenovērtējamu palīdzību:

  • astēnijas un hroniskā noguruma sindroma gadījumā;
  • fiziskā spēka vai emocionāli psihiskā izsīkuma gadījumā;
  • išēmiskās sirds slimības, aritmijas, hipertonijas gadījumā;
  • aterosklerozes gadījumā;
  • vielmaiņas traucējumu gadījumā;
  • rehabilitācijai pēc dažādām slimībām.

Aktīvo komponenšu darbība

Vislielākā vajadzība pēc kofermenta Q10 ir orgāniem ar maksimālu enerģijas patēriņu – sirds, aknas, nieres un aizkuņģa dziedzeris. Šī viela ir šūnās esošo mitohondriju sastāvdaļa, ar kuras palīdzību tiek izstrādāti aptuveni 95% no visas cilvēkam organismam nepieciešamās enerģijas. Kofermenta pielietošana ir paredzēta vairākās notievēšanas programmās, jo stimulē enerģijas izstrādi un normalizē vielmaiņas procesus. Turklāt, organismā esošie lieki tauku krājumi tiek metabolizēti un izmantoti kā barības vielu avots.

Ar vecumu organisms zaudē spēju saņemt nepieciešamu kofermenta Q10 daudzumu kopā ar pārtiku. Paralēli samazinās arī kofermenta Q10 sintēze organismā, kas kalpo par iemeslu vairākām slimībām, un pavada organisma novecošanos.

Pētījumi parādīja, ka koferments Q10 ir nepieciešams organisma imūnās aizsardzības nodrošināšanai: tas pastiprina makrofāgu aktivitāti un paaugstina imunoglobulīnu daudzumu.

Šī viela normalizē arī sirds-asinsvadu sistēmas darbību: paaugstina miokarda saraušanās spēju un uzlabo tā asinsriti, nodrošina antisklerotisku, antiaritmisku un hipotensīvu iedarbību, paaugstina fizisku izturību, kavē novecošanās procesus, pasargājot mitohondrijus no oksidēšanās. Ievērojami mazina zāļu toksisko iedarbību, veicina aizkrūts dziedzera darbību.

Ir jāņem vērā, ka kofermenta darbība nav momentāla. Produkta pielietošanas rezultāti sāk parādīties pēc 2-4 nedēļām pēc lietošanas uzsākšanas, kad organismā tiek sasniegta nepieciešama vielas koncentrācija.

Sastāvs

Koenzīms Q10 100mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā.

Piezīme: Koferments Q10 ir “ātrās palīdzības” produkts Nr.1 – 3 kapsulas zem mēles, pie visiem šoka stāvokļiem, sliktām dūšām.

Kā iegādāties Koenzīms Q10?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!