Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 21.02.2024

Koral Hlorella

Koral Hlorella

Chlorella Tablets

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Koral Hlorella ir pagatavota no saldūdens vienšūnu aļģes, kas satur unikālu bioloģiski aktīvu vielu sastāvu. Tās darbojas kā antioksidanti un spēj attīrīt organismu no piesārņojuma, optimizē imūnsistēmas darbību un gremošanas procesu.

Koral Hlorella īpašības

  • Proteīna, minerālvielu avots, kas viegli asimilējas organismā
  • Piemīt spēcīgas antioksidanta un detoksikācijas īpašības
  • Uzlabo gremošanu procesus un imunitāti
  • Paaugstina hemoglobīna līmeni asinīs
  • Labs hlorofila avots
  • Aizsargā no apkārtējās vides agresīvās iedarbības
  • Uzlabo gremošanu

Aktīvo komponenšu darbība

Vienšūnu aļģes hlorellas uzturvērtība līdzvērtīga gaļai un graudaugiem. Ja kviešos ir 12% olbaltumvielu, hlorellā to ir vairāk par 50%! Gandrīz pusi no hlorellas šūnas citoplazmas aizņem olbaltumvielas. Pēc bioķīmiķu datiem hlorella ir ļoti labs olbaltumvielu avots cilvēkiem, kuri nevēlas lietot uzturā gaļu. Vienlaikus hlorella satur arī beta karotīnu, B9, B12, E, C vitamīnus, aminoskābes, minerālvielas, visu, kas nepieciešams pilnvērtīgam uzturam.

ASV zinātnieki noskaidrojuši, ka hlorellai piemīt spējas attīrīt organismu, izvadot smagos metālus. Lietojot hlorellu, ievērojami uzlabojas pesticīdu, smago metālu (urāns, merkūrijs, svins) izvadīšana no cilvēka organisma. Šādu efektu nodrošina hlorellas spēja pasargāt šūnas no dažāda veida piesārņojumiem.

Hlorella stimulē imunitāti un tiek izmantota pretvēžu programmās. Pētījumi rāda, ka hlorella palīdz ārstēt fibromialģiju, neiroloģiskus traucējumus, čūlaino kolītu, spēj samazināt ķermeņa tauku slāni un samazināt holesterīnu.

Hlorella satur daudz hlorofila. Tā ir 5-10 reizes vairāk kā spirulīnā vai lucernā. Hlorella ir visai efektīvs palīglīdzeklis cīņā pret mazasinību. Nokļūstot organismā, tā viegli pārveidojas par hemoglobīnu, sekmējot šūnu labāku apgādi ar skābekli.

Hlorella labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas sistēmu, sekmē barības sagremošanu un baro draudzīgo mikrofloru. Hlorellas šūnu apvalku šķiedrvielas uzlabo zarnu funkcijas un dziedē erozijas.

Hlorellas sastāvā esošie nukleīnskābju kompleksi, aminoskābes un peptīdi sekmē audu atjaunošanos. Hlorella stimulē organisma aizsargspējas, palīdz izstrādāt pretvīrusu interferonu, specifiski iedarbojas pret citomegalovīrusu (CMV) un Epšteina-Barra vīrusu. Pateicoties tam, hlorellas lietošana palīdz cīnīties ar daudzām infekcijām.

Sastāvs

Hlorella (ūdenszāle) 500 mg.

Lietošana

Rekomendē kā vispārspēcinošu, vitamīniem bagātu, tonizējošu piedevu racionam cilvēkiem ar novājinātu veselību, gados vecākiem cilvēkiem, lielu rūpniecības pilsētu iedzīvotājiem un cilvēkiem, smēķētājiem un tiem, kuri pārmērīgi lieto alkoholu.

Lieto arī disbakteriozes, kuņģa-zarnu trakta slimību, anēmijas profilaksei.

2 tabletes 3x dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties Koral Hlorella?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!