Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 27.11.2022

Koral Cinks

Korallis Cinks

Coral Zinc 15

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

«Koral Cinks» ir unikāls plaša diapazona produkts, kas palīdz nostiprināt veselību. Tas ir nepieciešams tīmusa un imūnsistēmas funkcionēšanai, novērš imūndeficīta veidošanos, sniedz pretvīrusu iedarbību, nodrošina organisma hormonālo līdzsvaru, kavējot prostatas adenomas un ādas problēmu attīstību, ir efektīvs pinņu likvidēšanas laikā.

Cinka īpašības

«Koral Cinks» labvēlīgi ietekmē cilvēka veselību:

  • sniedz pilnvērtīgu atbalstu imūnai un endokrīnai sistēmām;
  • optimizē vielmaiņu;
  • uzlabo ādas stāvokli.

Aktīvo komponenšu darbība

Šis produkts satur cinka glikonātu, kas ir daudz labāk un vieglāk sagremojams, neizraisa blakusparādības, atbilst augstiem kvalitātes standartiem, ir ieteicams dažāda vecuma grupām.

Cinka avoti uzturā ir liellopu gaļa, aknas, jūras produkti, kviešu dīgļi, auzu milti, burkāni, zirņi, spināti un rieksti.

Pieauguša cilvēka organisms satur 1,5-3 g cinka. Cinku var atrast visos orgānos un audos, bet lielākā daļa no tā ir iekļauta priekšdziedzerī, spermā, ādā, matos, muskuļaudos, asins šūnās.

Mikroelements cinks ir iesaistīts dažāda veida vielmaiņā, ieskaitot olbaltumvielu maiņu, tāpēc tas ir nepieciešams daudzu bioķīmisko procesu normālajai gaitai. Šis elements ir nepieciešams olbaltumvielu sintēzei, tostarp kolagēna un kaulu veidošanai.

Cinks ir iesaistīts šūnu dalīšanās un diferenciācijas, T-šūnu imunitātes veidošanas procesos, desmitiem fermentu un aizkuņģa dziedzera insulīna funkcionēšanā.

Cinks veicina E vitamīna uzsūkšanos un šī vitamīna līmeņa normālās koncentrācijas uzturēšanu asinīs, regulē asinsrades procesu.

Cinkam ir būtiska loma ādas reģenerācijas, matu un nagu augšanas, tauku dziedzeru sekrēcijas procesos, jo tas ir iesaistīts olbaltumvielu sintēzē.

Cinks ir arī svarīgs alkohola apstrādes procesā cilvēka organismā, tāpēc tā trūkums var palielināt dispozīciju uz alkoholismu.

Tas darbojas sinerģiski kombinācijā ar A un B6 vitamīniem, nodrošinot organismam atveseļojošu.

Sastāvs

Cinka aspartāts (25 mg), papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem 1 tablete dienā ēdienreizes laikā.

Kā iegādāties Koral Cinks?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!