Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 08.04.2024

Koral Karnitīns

Coral Carnitine

Karnitīns

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Koral Karnitīns – efektīvs enerģijas biostimulators, kurš palielina nogulsnējušos tauku sadalīšanās ātrumu muskuļos, atbrīvojot lielu daudzumu enerģijas. Karnitīns novērš nervu izsīkumu, problēmas ar miokardu, palielina fizisko izturību un smadzeņu aktivitāti.

Karnitīna īpašības

Koral Karnitīns – noderīgs produkts priekš:

  • svara saglabāšanas normā;
  • lai uzlabotu izturību un darbaspējas;
  • organisma enerģētiskā potenciāla atjaunošanas;
  • sirds un asinsvadu sistēmas veselības.

Aktīvo komponenšu darbība

Tulkojumā no latīņu valodas vārds “karnitīns” nozīmē “gaļa”, iespējams, tāpēc, ka šī viela tika ņemta vēl pagājušā gadsimta sākumā no mājdzīvnieku gaļas. Turpmākajos pētījumos tika konstatēts, ka karnitīns pēc struktūras ir ļoti līdzīgs B grupas vitamīniem, lai gan tas nav vitamīns. Karnitīns sintezējas aknās un nierēs, galvenokārt atrodams muskuļos un aknās.

Karnitīna darbība pamatojas ar to, ka tas veicina taukskābju sašķelšanu un novirza tos uz mūsu šūnu “enerģijas stacijām” – mitohondrijām. Tieši tajās notiek tauku oksidēšanās un enerģijas izdalīšanās. Jo vairāk karnitīns nodrošinās mitohondrijas ar taukskābēm, enerģijas ražošanai, jo mazāk paliks tauku, kas var nogulsnēties.

Tas ir arī lielisks profilaktisks līdzeklis, lai novērstu taukskābju (aterosklerozes) plākšņu veidošanos asinsvados. Pateicoties karnitīnam, miokards ne tikai atbrīvojas no lieko taukskābju nogulsnēm, bet arī iegūst divreiz vairāk enerģijas.

Vēl viena ļoti svarīga karnitīna darbība ir saistīta ar to, ka tas spēj samazināt brīvo radikāļu veidošanos organismā, kuri ir galvenie agrīnās šūnu novecošanās vaininieki. Un turklāt tas aktivizē paša savu antioksidantu sistēmas darbību organismā.

Karnitīns ir viela, kas veicina skābekļa apmaiņu organismā, paaugstina audu un orgānu izturību pret akūtu un hronisku skābekļa badu (hipoksiju). Ar hipoksiju cieši saistīta išēmija, kas rodas asinsvadu problēmu vai intensīvas fiziskās slodzes rezultātā, infarkti, insulti utt. Atvieglojot skābekļa un glikozes piegādi no kapilāriem uz neironiem, karnitīns uzlabo nervu šūnu apgādi ar barības vielām un mikrocirkulāciju smadzenēs, kavē šūnu bojāeju, ierobežojot bojājuma zonu un atjaunojot nervu audu struktūru.

Karnitīns paaugstina organisma izturību, palielina skeleta muskuļu spēku novājinātiem slimniekiem, uzlabo aknu dezintoksikācijas funkcijas, normalizē vīriešu dzimumšūnu sastāva daudzumu un kvalitāti u.c. Un tas viss tikai pateicoties personīgo enerģētisko rezervju atbrīvošanās rezultātā un bez ārējas iejaukšanās.

Sastāvs

Acetil L-karnitīns 400 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties karnitīnu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top