Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 04.04.2024

Koral Lecitīns

Coral Lecithin

Koraļļu Lecitīns

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

“Koral Lecitīns” ir dabisks produkts, kas veicina centrālās nervu sistēmas pilnvērtīgu darbību, normalizē sirds un aknu darbību. Viena no visuniversālākajām piedevām, kas nepieciešama visu orgānu un sistēmu veselībai, ieskaitot centrālo nervu sistēmu un gremošanas orgānus.

Lecitīns ir visu cilvēka organisma šūnu apvalku (membrānu) pamatā. Tas ir nepieciešams organismam kā celtniecības materiāls bojāto šūnu atjaunošanai un “remontam”.

Kam domāts lecitīns?

Lecitīna lietošana būs lietderīga sekojošos gadījumos:

  • Produkts sniedz labu iedarbību sirds un asinsvadu slimību, atreoskerozes gadījumos, kā arī pie paaugstinātas garīgās un fiziskās slodzes;
  • Tas atbalsta nervu sistēmu, jo lecitīnā esošie fosfolipīdi ir visu šūnu apvalku, tai skaitā arī nervu šķiedru mielīna apvalku pamatā;
  • Produkts uzlabo organisma imūnaizsardzību;
  • Uzlabo tauku apmaiņu aknās;
  • Tiek lietots ādas problēmu gadījumā.

Koral Lecitīns paaugstina organisma aizsargspējas pret toksisku vielu kaitīgo iedarbību, stimulē žults atdali, veicina taukskābju uzsūkšanos zarnās, stimulē eritrocītu un hemoglobīna sintēzi.

Aktīvo komponenšu darbība

Lecitīna galvenās sastāvdaļas – holīns un inozitols – ir vitāli svarīgi galvas smadzeņu pilnvērtīgai darbībai. Holīns atbild par muskuļu saraušanās koordināciju, intelektuālu darbību, darbaspēju, radošo aktivitāti, sekmē operatīvās atmiņas formēšanu un saglabāšanu. Inozitols labvēlīgi ietekmē garastāvokli, uzvedību, telpisko orientāciju, tam piemīt nomierinošās īpašības, tas arī mazina nervozitāti un pakļautību stresam.

Lecitīns – neaizstājams sirds palīgs. Pietiekams šīs vērtīgās vielas saturs uzturā sekmē holesterīna līmeņa samazināšanos asinīs, uzlabo asins cirkulāciju un orgānu asins apgādi. Mazina sirds saraušanās frekvenci, samazina asinsvadu sieniņu tonusu, tātad var ietekmēt asinsspiedienu.

Lecitīns aktīvi piedalās tauku vielmaiņas regulācijā, sašķeļot taukus līdz vienkāršām taukskābēm. Tāpēc lecitīna klātbūtnē lipīdi ātrāk pamet aknas un nonāk tauku depo un orgānos. Turklāt, lecitīna lietošana veicina alkohola, nikotīna, zāļu un narkotiku, pārtikas konservantu un krāsvielu toksiskās iedarbības izraisīta aknu šūnu bojājuma samazināšanos un aknu šūnu atjaunošanās procesa paātrināšanu.

Šai vielai ir nozīmīga loma organisma imūnajā aizsardzībā. Lecitīns atjauno mūsu sargu – limfocītu un makrofāgu – funkcijas, kā arī paaugstina spējas pretoties slimībām, pateicoties antivielu izstrādes veicināšanai un fagocītu aktivitātes un augšanas stimulācijai.

Tas ir viens no reproduktīvās funkcijas aktivatoriem. Lecitīns ir īpaši svarīgs bērnu intrauterīnai attīstībai, kā arī jaundzimušo attīstībai, lecitīns labvēlīgi ietekmē mazuļa intelektuālo spēju attīstību nākotnē. Tas stiprina un atjauno atmiņu, uzlabo uztveres spējas bērniem, īpaši tiem, kam grūti padodas mācības.

Tas ir viens no fosforskābes avotiem. Lecitīns ir galvenais nervu šūnu aizsargapvalka komponents. Galvas smadzenes aptverošie un izolējošie audi, mugurkauls un tūkstošiem kilometru garie nervi, par 66 % sastāv no lecitīna.

Bez visām pārējām lieliskajām īpašībām lecitīns ir arī antioksidants, kas pasargā ādu no brīvajiem radikāļiem. Tas uzlabo barošanas un detoksikācijas procesus, aktivē lipīdu apmaiņu, stimulē jaunu šūnu veidošanos un bojāto šūnu atjaunošanās procesus.

Sastāvs

Šķidrais sojas lecitīns 1200 mg.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 2 kapsulām 2x – 3x dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Koral Lecitīns?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top