Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 05.04.2024

Koral Magnijs

Coral Magnesium

Koraļļu Magnijs

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Minerālu komplekss, kas satur magniju taurāta un glicināta veidā. “Koral Magnijs” paredzēts kā palīgs pilnvērtīgai sirds un asinsrites sistēmas darbībai un normālai nervu un muskuļaudu funkcionēšanai. Tas piedalās fermentu sintēzē, normalizē vielmaiņu, aktīvi regulē kalcija un nātrija līdzsvaru organisma šūnās.

Koral Magnijs īpašības

 • Normalizē sirds un asinsvadu sistēmas darbu, palīdz uzturēt asinsvadu veselību;
 • Svarīgs balsta un kustību aparātam un kaulu audiem;
 • Normalizē fermentu sintēzi, olbaltumvielu, lipīdu un nukleīnskābju apmaiņu;
 • Stimulē ATF izstrādi, tāpēc tas ir nepieciešams sporta nodarbību, fizisko un garīgo slodžu apstākļos;
 • Piemīt izteikta diurētiska iedarbība, kas veicina daža veida tūsku noņemšanu;
 • Atjauno normālu imūnsistēmas darbu;
 • Veicina normālu nervu-muskuļu audu funkcionēšanu;
 • Palīdz aritmijas gadījumā;
 • Atvieglo stāvokli spazmatisko sāpju laikā.

Aktīvo komponenšu darbība

Magnijs ir viens no svarīgākajiem minerāliem, kurš cilvēkam ir nepieciešams, jo viņš piedalās vairāk kā 300 bioķīmiskās reakcijās lai nodrošinātu normālu organisma funkcionēšanu. Viena no galvenajām magnija funkcijām ir nervu sistēmas aizsardzība no iznīcinošā stresa. Magnijs bremzē CNS uzbudinājuma procesus un samazina ķermeņa jutību pret ārējiem kairinātājiem (asas skaņas, pārāk spilgta gaisma). Magnija deficīta gadījumā parādās paaugstināta nervozitāte, uzbudināmība, spēcīgs nogurums.

Magnijs uzlabo sirds muskuļa šūnu funkcionēšanu, stabilizē sirds ritmu, ir ārkārtīgi svarīgs sirds nervu-muskuļu aktivitātes regulācijas procesā. Šis minerāls ir nepieciešams, lai uzsūktos kalcijs un C vitamīns, piedalās ogļhidrātu vielmaiņā. Minerāls palīdz organismam pielāgoties aukstumam, kalpo par kaulu un zobu emaljas struktūras komponentu, stimulē zarnu peristaltiku un palielina žults izdalīšanos.

Magnijs veicina asins recēšanas mehānisma atjaunošanos, palīdz saglabāt asinsvadu veselību, novērš holesterīna plāksnīšu veidošanos uz to sieniņām, palielina asinsvadu lūmeni un tādējādi pastiprina koronāro asinsriti.

Magnijs arī aktīvi ietekmē nieru un virsnieru darbību, enerģijas izstrādi, kaulu un muskuļu audu veidošanos. Magnija deficīta gadījumā tiek izjaukts kvalitatīvs minerālvielu un barības vielu uzsūkšanās process. Adekvāts magnija līmenis organismā veicina gludās muskulatūras, zarnu, žultspūšļa un urīnpūšļa utt. asinsvadu tonusa paaugstināšanos. Tam ir svarīga loma proteīnu, aminoskābju sintēzē, ģenētiskās informācijas pārnešanā, ietverot DNS un RNS.

Produkts satur divus magnija sāļus – taurātu un glicinātu (savienojums ar taurīna un glicināta aminoskābēm). Šo sāļu priekšrocība ir tā, ka tiem ir vislabākā biopieejamība, salīdzinot ar citiem magnija sāļiem un tiem nav kairinošas iedarbības uz zarnu traktu. Turklāt glicīna un magnija kombinācija uzlabo smadzeņu asinsriti, optimizē atmiņu un darbaspējas. Bet taurīna un magnija kombinācija aktivizē enerģijas ražošanu un uzlabo šūnu uzturu.

Sastāvs

Magnijs (magnija taurāts un magnija bisglicināts) 150 mg, papildus komponentes.

Lietošana

Pieaugušajiem 2 kapsulas  x2 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Koral Magnijs?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top