Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 22.03.2024

Košļājamā Papaija

Chewable Papaya

Košļājamā Papaija

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Augu fermentu komplekss no papaijas un ananasa augļiem, kurkumas sakneņu ekstrakta un B2 vitamīna. Uzlabo olbaltumvielām bagātas pārtikas gremošanu un asimilāciju.

Košļājamās Papaijas īpašības

 • Uzlabota formula ar fermentu bromelīnu un papaijas ekstraktu;
 • Garšīgas košļājamās tabletes komfortablai gremošanai;
 • Sastāvs papildināts ar kurkumas sakneņu ekstraktu un B2 vitamīnu;
 • Košļājamā Papaija ir piemērota veģetāriešiem un vegāniem;
 • Produkts nesatur soju, glutēnu, laktozi, ĢMO.

Košļājamā Papaija palīdzēs:

 • uzlabot olbaltumvielām bagātas pārtikas sagremošanu un uzsūkšanos, pazemināt slodzi, kas gulstas uz gremošanas sistēmu;
 • samazināt nepatīkamus simptomus, kas rodas pēc ēšanas;
 • sniegt atbalstu kuņģa-zarnu trakta veselībai;
 • nostiprināt imunitāti.

Aktīvo komponenšu darbība

Bromelīns

Bromelīns ir augu enzīms, kas atrodams ananāsos un to daļās. Vislielākā bromelīna koncentrācija ir augļa kodolā un auga stublājos, lai gan bromelīns nelielā daudzumā atrodas visā ananāsa augļa daļā. Bromelīns pieder pie proteolītiskajiem enzīmiem, t.i. enzīmiem, kas sašķeļ olbaltumvielas (bromelīns sašķeļ olbaltumvielas, līdzīgi kā kuņģa enzīms pepsīns).

Bromelīns un papaijas augļu ekstrakts

Papaīns

Papaijas augļu ekstrakts tiek augstu vērtēts, jo tas bagātīgi satur papaīnu – proteolītisku (olbaltumvielas šķeļošu) augu fermentu. Interesanti, ka papaīnu satur tikai negatavi papaijas augļi, bet gatavos augļos tas nav sastopams. Paralēli labumam, ko tas sniedz gremošanas sistēmai (papaīns sašķeļ olbaltumvielas līdzīgi kuņģa fermentam pepsīnam), papaīnam piemīt antioksidanta īpašības, tas samazina arī alerģijas risku glutēna nepanesamības gadījumā.

Papaīns labāk darbojas vidēs ar neitrālu pH līmeni (6,0-7,0), taču tas spēj saglabāt savu aktivitāti plašā рН diapazonā. Tāpēc tas spēj funkcionēt gan skābajā kuņģa vidē, gan sārmainajā divpadsmitpirkstu zarnas vidē, gan neitrālajā tievās zarnas vidē – kas veicina efektīvāku olbaltumvielu sagremošanu.

B2 vitamīns un kurkumas saknes ekstrakts

B2 vitamīns (riboflavīns) tāpat kā jebkurš cits vitamīns ir iesaistīts daudzos bioķīmiskos procesos. Gremošanas sistēmai ir svarīga tā loma kuņģa-zarnu trakta gļotādu veselības uzturēšanā, jo B2 vitamīns veicina normālu audu atjaunošanos un sadzīšanu. Turklāt B2 vitamīns piedalās ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku metabolismā, uzlabo olbaltumvielu asimilāciju organismā. Tas ir dzeltenā krāsā un produktā papildus pilda arī pigmenta funkciju.

Kurkumas saknes ekstrakts stimulē gremošanu un barības vielu uzsūkšanos, aizsargā aknas un piedalās tauku vielmaiņā. Mūsu produktā kurkumīna saturs ir zems, un tas lielā mērā pilda dabiskas izcelsmes krāsvielas lomu, bet ietekmē arī kuņģa-zarnu trakta darbību.

Domājiet, ka būs pietiekami ēdienkartei pievienot nogatavojušos papaijas augļus un ananasu sulu? Nāksies jūs sarūgtināt.

Fakti liecina, ka bromelīns ir atrodams ananasu neēdamajā daļā (serdenī un kātos), savukārt, nogatavojušies papaijas augļi satur pārāk maz papaīna. Turklāt, augļu transportēšanas un uzglabāšanas laikā samazinās vitamīnu un noderīgo sastāvdaļu efektivitāte.

Tāpēc Košļājamās Papaijas ražotne atrodas ananasu un papaijas audzēšanas vietu tuvumā, kas ļauj maksimāli saglabāt vērtīgās sastāvdaļas. Savukārt, ekstraktus iegūst no augu daļām, kurās ir maksimāls augu fermentu saturs.

Sastāvs

1 dienas devā (3 košļājamās tabletes):

 • Papaijas (Carica papaya) augļu ekstrakta – 225 mg
 • Bromelīna – 60 mg
 • Kurkumas (Curcuma longa) sakneņu ekstrakta – 9,9 mg
 • В2 vitamīna – 0,45 mg

Kādas palīgvielas ir iekļautas produkta sastāvā? Kādu funkciju tās pilda? Vai tās ir drošas?

Coral Club kompānija cenšas pēc iespējas samazināt palīgvielu daudzumu, kur tas ir tehnoloģiski iespējams, un izmantot palīgvielas no dabiskas izcelsmes avotiem. Visas mūsu produktos izmantotās palīgvielas ir apstiprinātas lietošanai uztura bagātinātājos paredzētajās devās.

Produkts satur šādus palīgkomponentus: glikozi, mikrokristālisko celulozi, dabīgo marakujas aromatizatoru, glicīnu, citronskābi, stearīnskābes magnija sāli, kalcija karbonātu.

Glikoze, glicīns un citronskābe regulē produkta garšu. Glikoze un glicīns ir augu izcelsmes, citronskābe ir sintēzes produkts.

Mikrokristāliskā celuloze – uzlabo tablešu maisījuma saspiežamību un fizikālās īpašības. Tas atvieglo ražošanas procesu un kvalitatīvu tablešu iegūšanu. Tam ir augu izcelsme.

Magnija stearāts ir viena no visbiežāk izmantotajām palīgvielām uztura bagātinātāju ražošanā. Tā galvenā funkcija ir novērst sastāvdaļu kunkuļus un salipšanu ražošanas laikā un uzlabot pulvera masas slīdēšanu tablešu vai kapsulu iekārtā, kas veicina dozēšanas precizitāti. Tam ir dabiska izcelsme – iegūst no augu eļļām.

Kalcija karbonātu plaši izmanto farmācijas rūpniecībā kā pildvielu vai saistvielu, lai tabletēm piešķirtu vēlamo blīvumu, tilpumu un nodrošinātu to integritāti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 košļājamajai tabletei 3 reizes dienā – ēšanas laikā, vai uzreiz pēc tās.

Ražotājvalsts

Produktu ražo Taizemē, kompānijā TCI Co., Ltd. Šī pati kompānija ražo arī produktus Promarine Collagen Peptides, Metastick un Lipostick Fit.

Kā iegādāties Košļājamo Papaiju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top