Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 20.11.2021

Kristīne Apaļā: VD, cistīts, artrīts, izmisums…

Kristīne Apaļā

Sveiki! Mani sauc Kristīne Apaļā, esmu laimīga mamma 6 gadus vecai meitiņai-Keitai. Esmu 34 gadus jauna. Man blakus jau 18 gadus, gan fiziski, gan emocionāli ir mans sirdsdraugs un vīrietis vienā personā, Gatis.

Paldies viņam no sirds dziļumiem, ka ir bijis kopā ar mani manos tumšākajos dzīves periodos.

Esmu radošas un jūtīgas dvēseles cilvēks, kuram jau no mazotnes bija vēlme palīdzēt citiem.

Jau bērnībā diezgan smagi saslimu, ilgs laiks tika pavadīts slimnīcā, bija abpusējs plaušu karsonis, nevarēju paelpot, bija komplikācijas, daudz medikamenti, kas jau tolaik, kad man bija tikai 11 gadi atstāja graujošu ietekmi uz manu veselību nākotnē.

Tas bija tikai pirmais aizmetnis, 17. gados pirmo reizi piedzīvoju cistītu, kas tika apslāpēts ar antibiotikām, cistīts atkārtojās, vēl un vēl, arī antibiotikas tika lietotas vēl un vēl…

Ģimenes ārsti, ginekologi, urologi citu neko neieteica, es uzticējos, tā vairāk kā 10 gadus tika indēts mans organisms, līdz tika iznīcināta pilnībā mikroflora, kas noveda pie diagnozes – caurās zarnas sindroms.

Antibiotikas tika lietotas aizvien spēcīgākas, jo pret visām jau bija izveidojusies rezistence. Ilgo gadu cistīts, kas bija pārgājis hroniskā veidā bija izveidojis jaunu diagnozi – Intersticiāls cistīts, autoimūna saslimšana, izmaiņas jau audos, nepakļaujas ārstēšanai, tika atkal ieteiktas antibiotikas, patstāvīga uzraudzība un pārbaudes.

Jāpiemin, ka no 21 gadu vecuma iepazinu veģetatīvo distoniju visā tās krāšņumā, panikas lēkmes, depresija, patstāvīga trauksme, bezmiegs 10 gadu garumā, miega zāles, trankvilizatori, antidepresanti, pašnāvnieciskas domas utt.

Analīzes tika veiktas visas iespējamās, tika iets pie visiem speciālistiem, profesoriem, bet tā arī neviens palīdzēt nespēja…

Izmēģināju visas iespējamās metodes, lai izārstētu sevi pati, bet arī tas rezultātus nedeva. Pareizs lēmums bija, atteikties no jebkāda veida antibiotikām, tas uzlaboja situāciju ar cistītu, tas vairs nebija tik mokošs un sāpīgs, bet sākās cita veida sajūtas, kas būs vairāk definējamas, kā kairinātais urīnpūšļa sindroms. Papildus mani ļoti nomāca kādā stāvoklī ir mans kuņģa-zarnu trakts.

Aizcietējumi, pūšanās, ēdiena nešķelšana utt.

Šķita, ļaunāk vairs nevar būt…

Šķita, ļaunāk vairs nevar būt, līdz diagnozei – Psoriātiskais Artrīts. Pamats zem kājām pazuda un iestājās pilnīgs izmisums, jo, ja ar visu iepriekšējo vēl it kā varēju sadzīvot, bija grūti, smagi, bet es staigāju, es veicu savas ikdienas gaitas pati, bet Artrīts var novest pie invaliditātes, to arī ārsti skaidri un gaiši pateica: “dzīves Tev nebūs, samierinies“. Baiļu un izmisuma iespaidā kādu laiku palietoju zāles, ko izraksta arī ar vēzi slimiem cilvēkiem. No zālēm labāk nepalika, tikai sliktāk, tādēļ izlēmu, tā turpināties nevar un vienā jaukā dienā, atvēru atkritumu tvertni un izmetu ārā visas zāles, bet, ko iesākt tālāk?

Pievērsos vegāniskajam dzīvesveidam, daudz sportoju, attīstījos garīgi, izmēģināju dažādas metodes, lai uzlabotu savu stāvokli, darīju visu, cik bija manos spēkos, bet pirms pusotra gada sapratu, ka mans fiziskais ķermenis kliedz pēc palīdzības un bija iekšēja balss, ja Tu neko neiesāksi, būs bēdīgi, būs ļoti, ļoti bēdīgi…

Bet, ko man vēl iesākt, kad jau izmēģināts viss?

Es pie sevis atkārtoju, es gribu dzīvot, nevis vienkārši eksistēt, bet pilnvērtīgi dzīvot, redzēt kā uzaug mans bērns, redzēt vispār pasauli vēl un beidzot sajust savu ķermeni, jo šķita, ka dzīvojam katrs savu dzīvi.

Pirmais, ko sajutu, ko vajadzētu izdarīt, ir pieņemt un skaļi pateikt, jā, man ir Artrīts, jo to es kategoriski nevēlējos pieņemt, man katru dienu likās, ka tas viss pāries pats no sevis un atkal būšu vesela, bez šīs smagās diagnozes, neraudāt vairs, beigt žēlot sevi un likt visiem apkārtējiem darīt to pašu.

Lūgums kosmosam: ”Lūdzu, Palīdzi!”

Tad man sāka no visām malām nākt informācija par dzeramā ūdens nozīmi, ka tas ūdens, ko lietojam ikdienā ir bezvērtīgs, vai vēl sliktāk, nodara mums skādi.

Neilgi pēc šiem informācijas uzplūdiem, manā dzīvē ienāca Coral Mine ūdens, tieši šis ūdens mani sāka attālināt no tās aizas malas pie kuras stāvēju pilnīgi izmisusi, jauna, pilnīgi bez enerģijas, ar daudz nopietnām diagnozēm, nestabilu nervu sistēmu, zemu pašnovērtējumu, pazaudējusi savu būtību kā tādu.

Sākās sadarbība ar manu konsultantu, sākums nebija viegls, ne man, ne manam konsultantam, paldies viņai par iecietību. Biju pilna neticības, ļoti daudz jautājumu un liela skepse pret visu ieteikto, bet, jo vairāk es uzzināju, jo vairāk ieguvu atbildes un pats galvenais, izpratni, kāpēc tā un ne savādāk, ārsti neko vairāk par zālēm un to, ka manas slimības ir neizārstējamas, neteica.

Es sāku atgūt ticību, ka viss vēl nav pazaudēts, pat vēl nesajūtot pirmās reālās pozitīvās izmaiņas. Nutricioloģija, dabas vielu pielietošana veselības sakārtošanai un veselības koncepcija man šķita tik tuva un saprotama, ka izlēmu lietot visu, ko man iesaka mans konsultants, ne tikai ūdeni, kā sākumā sacīju, man tikai ūdeni, neko citu nedzeršu!

Tā aizsākās man augšupceļš!

Kā saka, Tev ir jānokrīt pašā zemākajā punktā, lai vari atkal piecelties un tālāk doties, jau spēcīgāks, gan garā, gan miesā.

Mani lielākie ieguvumi:

 • Ir pilnībā izmainījies mans miegs, es beidzot guļu, es biju aizmirsusi vispār kā ir nogulēt nakti 20x nepamostoties. Kā ir vispār gulēt…
 • Nervu sistēma ir kļuvusi stabilāka, noturība pret stresu-lielāka. Mani nemoka vairs panikas lēkmes, nemiers, trauksmes sajūta, ir atgriezies dzīves prieks, vēlme darīt un dot.
 • Kad sajutu izmaiņas savā vēderā, man nobira prieka asara, sapratu, ka var dzīvot savādāk, bez mūžīgiem aizcietējumiem un pūšanās sajūtas.
 • Necerēju, ka atbrīvošos no migrēnas un galvassāpēm, to vispār biju pieņēmusi kā normu, jo bija citas, nopietnākas veselības problēmās par, kurām uztraukties.
 • Ādas stāvoklis, seja bez pūtītēm, pazuda piena nepanesamība, vispār varu atkal ēst daudzus produktus, kurus iepriekš nevarēju, jo vienkārši vēders sajuka prātā.
 • Mana sejas āda ir brīva no pigmentiem, pateicoties dabas vielām esmu sakārtojusi arī savu aknu, kura bija bēdīgā stāvoklī.
 • Mani nemoka vairs ikdienas diskomforts urīnpūslī, tā ir tāda laime, ka Tu vairs viņu nejūti ik uz soļa, ka jūti tikai, tad, kad reāli vajag tualeti.
 • Kas skar artrītu, esmu vēl ceļā, jo tam ir vajadzīgs vairāk laiks un milzu pacietība un darbs, jāatceras, ka ir arī garīgā puse.
 • Smagas diagnozes nevienam netiek dotas tāpat vien, ir arī emocionālā puse, dzīves dotie uzdevumi, lai cilvēkam rastos izpratne, kādēļ tā un ne savādāk.
 • Bet pats lielākais ieguvums, man vairs NESĀP, jo pirms tam nevarēju bez sāpēm nomazgāt traukus, izžāvēt sev matus, vienvārdsakot, veikt parastus ikdienišķus darbus.

Neizsakāma pateicība šīm dabas vielām, tas ir neticami, bet pilnīgi reāli un 100% pārbaudīts praksē, kā tās spēj tevi atbrīvot no pirmajām saaukstēšanās pazīmēm, cik ļoti liela ir atšķirība, kā Tu juties pēc izslimošanas ar ķīmiskajiem medikamentiem un kā pēc dabas vielām. To pat vairs var nesaukt par slimošanu, jo atbalstot ķermeni pareizajā mirklī ar pareizajām dabas vielām tas tiek galā ar saķertu vīrusu, vai baktēriju ļoti ātri un bez komplikācijām.

Runājot par komplikācijām, manai meitiņai jau 3. gadu bija hroniskas iesnas, katru rudeni, ziemu parasta saaukstēšanās, kas noveda līdz auss iekaisumiem un antibiotikām.

Tas viss ir pagājis, hroniskās iesnas ir pazudušas, slimošana izzudusi, nu vismaz tāda kā bija iepriekš, jo 2 dienu nelielu sagurumu un vieglu iesnu stāvokli, vairs neuzskatu par slimošanu. Mūsu ierasto, ķīmisko aptieciņu ir nomainījušas dabas vielas, kas spēj tikt galā ar tik daudz ikdienišķām nebūšanām, ka nemanot esmu kļuvusi par ģimenes nutriciologu pati sev un savai ģimenei.

ENERĢIJA!

Enerģija, man beidzot ir enerģija, pirms tam, jau kādus 2 gadus man bija jāiet nosnausties dienas viducī, kā mazam bērnam, jo savādāk vairs nespēju turpināt dienu, man nebija spēka. Bija apātija, neskaidra galva, motivācijas trūkums, ko uzsākt, jo nepietika ar pamata diagnozēm, man katru dienu varēja sāpēt cita ķermeņa daļiņa, daudz visādu neizskaidrojamu sāpju un sajūtu, kas arī ir izzudušas.

Pirms šī dabas ceļa uzsākšanas jau vairāk kā 4 gadus pieturējos pie super veselīga dzīvesveida – sportoju, ēdu veselīgi, pat pārāk, dzēru daudz ūdeni, nebija kaitīgo ieradumu, bet nekas no tā man nepalīdzēja tik daudz, kā ir palīdzējusi veselības koncepcija un viņu rūpīgi izstrādātās programmas, kas balstītas tikai un vienīgi uz dabas vielām, kas man neapšaubāmi ir ļoti svarīgi.

Nobeigums

Mana personīgā pieredze, manas nobirdinātās laimes asaras, pozitīvās izmaiņas mani iedvesmoja dalīties ar šo informāciju, es vēlējos, lai vēl kāds sajūt to, ka var dzīvot savādāk, bez ķīmijas, bez sāpēm, par spīti tam, ko ārsti teic, ka jāsadzīvo, ka tas ir uz mūžu, ar gadiem paliks tikai sliktāk.

Pietiek iedvest cilvēkos bailes un raisināt cilvēku uz pašiznīcību, Tavs organisms ir neaprakstāmi gudrs, tas spēj atjaunoties, katra šūna ir dzīva, tā elpo, tā jūt, tā gaida, kad Tu viņai pievērsīsi uzmanību, kad Tu viņu sāksi beidzot Mīlēt.

Šobrīd turpinu intensīvi izzināt nutricioloģiju, sniedzu konsultācijas cilvēkiem, cenšos nodot to sajūtu, ka viss ir iespējams, galvenais nepadoties un neieslīgt purvā tik dziļi, ka ir pazudusi vēlme dzīvot.

Esmu pateicīga visumam, ka esmu tieši tur, kur man jābūt, priekš manis tas ir, kas vairāk par dabas vielu lietošanu, tā esmu es, tā ir mana būtība, vienlaikus palīdzot sev pašai-palīdzu citiem.

Lai mīlestība un cerība mūsu sirdīs nekad nenodziest!

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Kristīnes Apaļās struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top