Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 31.05.2022

Lakricas sakne

Lakricas sakne, limfas stimulācija

Coral Licorice Root

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Lakricas sakne – efektīvs, dabisks līdzeklis, kura pastiprina augšējo elpceļu sekretoro funkciju un veicina kuņģa zarnu trakta gļotādas erozīvo bojājumu dzīšanu. Sakne satur glicirizīna glikozīdu, triterpēna saponīnu, saharozi, flavonoīdus, ēterisko eļļu, C vitamīnu, dzelteno pigmentu, minerālsāļus, gļotas, pektīnvielas un citas bioloģiski aktīvas vielas.

Lakricas saknes īpašības

Lakricas sakne nodrošina labvēlīgu ietekmi pie:

Aktīvo komponenšu darbība

Atkrēpošanu veicinoša lakricas saknes īpašība ir saistīta ar saknes sastāvā esošo glicirizīnu, kas pastiprina augšējo elpceļu sekretoro funkciju un paaugstina skropstiņu epitēlija aktivitāti trahejā un bronhos. Ārkārtīgi svarīgs ir tas, ka glicirizīns pēc savas uzbūves un iedarbības ir līdzīgs steroīdiem hormoniem, kurus izstrādā virsnieru garoza un, kuriem piemīt pretiekaisuma iedarbība. Turklāt, glicirizīns stimulē virsnieru dziedzeru garozas hormonu izstrādi.

Auga sastāvā esošie saponīni kairina ne tikai elpceļu gļotādu, bet arī citus orgānus, tādā veidā pastiprinot dziedzeru sekrēciju. Tieši tāpēc lakricas sakni bieži iekļauj atkrēpošanas, urīndzenošu un caureju veicinošu līdzekļu sastāvā.

Pateicoties flavonoīdu savienojumiem, produkti no lakricas saknes nodrošina spazmolītisko iedarbību uz bronhu un asinsvadu sieniņu gludo muskulatūru.

Polisaharīdi ir vieni no enerģijas pamatavotiem, tie normalizē olbaltumvielu-ogļhidrātu vielmaiņu, piedalās imūnprocesos, tiem piemīt antibakteriāla un pretvīrusu aktivitāte.

Pateicoties lielam gļotu saturam, lakricas sakne sekmē kuņģa un zarnu trakta gļotādas erozīvo bojājumu dzīšanu, kā arī nodrošina caureju veicinošu efektu.

Sastāvs

Lakricas saknes ekstrakts 400 mg, papildus komponenti.

Lietošana

Pa 1 kapsulai 2x dienā ēšanas laikā. Var taisīt kā tēju un dzert (pagatavot siltā ūdenī).

Lasiet arī: Dabīga mājas aptieciņa.

Kā iegādāties Lakricas sakne?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!