Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 16.04.2024

LimFlou

LymFlow

LimFlou, limfas atteces stimulēšanai

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

“LimFlou” – produkts, kas palīdz uzlabot limfas cirkulāciju un limfātiskās sistēmas darbību kopumā. Turklāt, produkts “LimFlou” veicina toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Palīdz stiprināt imūnsistēmu un uzlabot pašsajūtu.

LimFlou īpašības

  • Normalizē vielmaiņu un sniedz antioksidantu iedarbību
  • Uzlabo limfodrenāžu un veicina organisma iekšējās vides detoksikāciju.
  • Stiprina imunitāti.

Aktīvo komponenšu darbība

Ķirsis. Šo sulīgo un neparasti aromātisko augli Eiropā ieveda romiešu militārais līderis Lukulloms no senās Turcijas pilsētas Kerasundas. Kā izrādījās, ir noderīgs ne tikai ķiršu mīkstums, bet arī ķiršu lapas un kātiņi, kuri satur citrona un ābolu skābi, kumarīnus, augu pigmentus, miecvielas, vitamīnus C, B1, B6, PP1, daudz minerālvielas un pektīnus. Novērots, ka augļa ekstrakts uzlabo asins un starpšūnu šķidruma vai limfas cirkulāciju, tādējādi nodrošinot asinsvadu drenāžu un veicinot liekā šķidruma un šlakvielu izvadīšanu no organisma. Esošie ķiršos kumarīni mazina asins recēšanu, novēršot trombu veidošanos. Bet P vitamīna aktīvās vielas flavonoīdi palīdz stiprināt asinsvadus, uzlabojot to tonusu.

upeņu lapu ekstrakts Melnās upenes (lapas un augļi) – aktivizē sirds muskuļu un aknu limfodrenāžu. Melno upeņu lapas satur C vitamīnu, fitoncīdus, magniju, mangānu, sudrabu, varu, sēru, ēterisko eļļu. Melno upeņu lapu ekstrakts arī palīdz izvadīt no organisma lieko purīnu un urīnskābi.

Daudziem iemīļotie pētersīļi ir pilni ar noderīgām vielām – tā ir ēteriskā eļļa, glikozīds, vitamīni, flavonoīdi. Pinēns, apiops un apigenīns attīra asinsvadus, uzlabojot to stāvokli, pastiprina limfas drenāžu. Pētersīļi ir bagāti ar askorbīnskābi (C vitamīns), kura kopā ar citām aktīvajām auga vielām uztur mazo un lielo asinsvadu elastību. Turklāt, klātesošajam lapās mistricīnam piemīt spēcīga pretiekaisuma un pretsāpju efekts.

Ķīniešu hibiskusroze tiek augsti vērtēta Āzijā un tālu aiz tās robežām, kā tonizējoša un vispār-spēcinošs līdzeklis. Ir daudzveidīgs hibiskusrozes bioaktīvo vielu sastāvs – tas ir antociāni un proantocianidīni, organiskās (ābolskābe, citronskābe u.c.) skābes un fenola karbonskābes. Ziedu ekstraktam piemīt lieliskas antioksidanta īpašības, novērš asinsvadu audu retināšanos un bojājumus.

Sastāvs

Ķiršu kātiņu ekstrakts 150 mg, upeņu lapu ekstrakts 150 mg, pētersīļu lapu ekstrakts 75 mg, hibiskusrozes ziedu ekstrakts 50 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai 3 reizes dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties LimFlou?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top