Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 02.06.2022

LimFlou

LimFlou

LymFlow

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

“LimFlou” – produkts, kas palīdz uzlabot limfas cirkulāciju un limfātiskās sistēmas darbību kopumā. Turklāt, produkts “LimFlou” veicina toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Palīdz stiprināt imūnsistēmu un uzlabot pašsajūtu.

LimFlou īpašības

  • Normalizē vielmaiņu un sniedz antioksidantu iedarbību
  • Uzlabo limfodrenāžu un veicina organisma iekšējās vides detoksikāciju.
  • Stiprina imunitāti.

Aktīvo komponenšu darbība

Ķirsis. Šo sulīgo un neparasti aromātisko augli Eiropā ieveda romiešu militārais līderis Lukulloms no senās Turcijas pilsētas Kerasundas. Kā izrādījās, ir noderīgs ne tikai ķiršu mīkstums, bet arī ķiršu lapas un kātiņi, kuri satur citrona un ābolu skābi, kumarīnus, augu pigmentus, miecvielas, vitamīnus C, B1, B6, PP1, daudz minerālvielas un pektīnus. Novērots, ka augļa ekstrakts uzlabo asins un starpšūnu šķidruma vai limfas cirkulāciju, tādējādi nodrošinot asinsvadu drenāžu un veicinot liekā šķidruma un šlakvielu izvadīšanu no organisma. Esošie ķiršos kumarīni mazina asins recēšanu, novēršot trombu veidošanos. Bet P vitamīna aktīvās vielas flavonoīdi palīdz stiprināt asinsvadus, uzlabojot to tonusu.

upeņu lapu ekstraktsMelnās upenes (lapas un augļi) – aktivizē sirds muskuļu un aknu limfodrenāžu. Melno upeņu lapas satur C vitamīnu, fitoncīdus, magniju, mangānu, sudrabu, varu, sēru, ēterisko eļļu. Melno upeņu lapu ekstrakts arī palīdz izvadīt no organisma lieko purīnu un urīnskābi.

Daudziem iemīļotie pētersīļi ir pilni ar noderīgām vielām – tā ir ēteriskā eļļa, glikozīds, vitamīni, flavonoīdi. Pinēns, apiops un apigenīns attīra asinsvadus, uzlabojot to stāvokli, pastiprina limfas drenāžu. Pētersīļi ir bagāti ar askorbīnskābi (C vitamīns), kura kopā ar citām aktīvajām auga vielām uztur mazo un lielo asinsvadu elastību. Turklāt, klātesošajam lapās mistricīnam piemīt spēcīga pretiekaisuma un pretsāpju efekts.

Ķīniešu hibiskusroze tiek augsti vērtēta Āzijā un tālu aiz tās robežām, kā tonizējoša un vispār-spēcinošs līdzeklis. Ir daudzveidīgs hibiskusrozes bioaktīvo vielu sastāvs – tas ir antociāni un proantocianidīni, organiskās (ābolskābe, citronskābe u.c.) skābes un fenola karbonskābes. Ziedu ekstraktam piemīt lieliskas antioksidanta īpašības, novērš asinsvadu audu retināšanos un bojājumus.

Sastāvs

Ķiršu kātiņu ekstrakts 150 mg, upeņu lapu ekstrakts 150 mg, pētersīļu lapu ekstrakts 75 mg, hibiskusrozes ziedu ekstrakts 50 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai 3 reizes dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties LimFlou?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!