Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 13.03.2023

Liposomālā tehnoloģija – jauns biopieejamības līmenis

Liposomālā tehnoloģija

Mūsdienu pārtika sen vairs nespēj nodrošināt cilvēka šūnai ikdienas nepieciešamo uzturu. Tādēļ papildus uztura bagātinātāju un vitamīnu uzņemšana ir vitāli nepieciešama. Pašreiz vitamīni un uztura bagātinātāji pieejami ļoti dažādās formās (tabletes, kapsulas, sīrupi, pulveri, pilieni u.c.), viss tiek pakārtots patērētāja ērtībām. Bet vai šīs visas ērtības nodrošina arī pilnvērtīgu vielu uzsūkšanos organisma šūnās?

Pēdējā laika inovatīvākā un efektīvākā vitamīnu un citu aktīvo vielu biopieejamības metode ir LIPOSOMĀLĀ TEHNOLOĢIJA.

Ņemot vērā liposomu kā piegādes sistēmu priekšrocības, liposomas arvien vairāk tiek pētītas un izmantotas farmācijas, pārtikas un kosmētikas rūpniecībā. Pirmoreiz liposomu darbību aprakstīja britu pētnieks Aleks Benghams (Alex Bingham) 1965. gadā. Viņš pētīja fosfolipīdu ietekmi uz asins sarecēšanas procesiem. Pētījums atklāja, ka fosfolipīdiem ir spēja veidot divslāņu daļiņas. Pēc struktūras tie atgādina šūnu membrānas un spēj turēt iekšā dažādas aktīvās vielas. Liposomālā tehnoloģija ir atradusi savu pielietojumu medicīnā, ķīmijā, un mūsdienās to izmanto aktīvo vielu biopieejamības palielināšanai.

Kas ir liposoma?

Liposoma

Liposoma – aktīvo vielu mūsdienīgs piegādes veids, kas palielina tā bioloģisko pieejamību. Biopieejamība procentos parāda, cik daudz aktīvās vielas ir sasniegušas mērķi – uzsūcas šūnā un cik sabrūk gremošanas laikā.

Vārds “liposoma” tulkojumā no grieķu vārda nozīmē “tauku ķermenis”.

Liposoma – dobā sfēriskā daļiņa, kurai iekšā ir aktīva viela. Liposomas apvalks sastāv no fosfolipīdiem, kas arī ir daļa no cilvēka šūnu membrānas (organisma šūnu celtniecības materiāls). Fosfolipīdi aizstāj bojātos šūnu sieniņu laukumus, aizsargājot tos no toksīniem un brīvo radikāļu iedarbības.

fosfolipīds

Fosfolipīdi sastāv no ūdenī šķīstošās (hidrofīlas) „galvas” un taukos šķīstošās (hidrofobiskas) „astes”. Savienojot “astes”, fosfolipīdi veido dubultu lipīdu slāni. Tas var saturēt gan taukos (piemēram, D3 vitamīns vai kurkumīns), gan ūdenī (piemēram, C vitamīns) šķīstošas aktīvās vielas. Labi aizsargāta aktīvā viela ir mazāk jutīga pret gremošanas sulām un fermentiem. No otras puses, tā negatīvā ietekme uz gremošanas traktu ir minimāla.

Liposomu galvenās priekšrocības:

  • Biopieejamība un efektivitāte. Lielākā daļa aktīvo sastāvdaļu pilnībā neasimilējas. Liposomālā forma palielina aktīvo vielu efektivitāti un biopieejamību (salīdzinājumā ar citām formām).
  • Maigā iedarbība. Liposomas nekairina gremošanas traktu un neizraisa blakusparādības.
  • Drošība. Nav toksisks, nav alergēns. Satur minimums palīgvielu un nesatur cukuru.

Liposomālā vitamīna darbības mehānisms

Liposomālā vitamīna darbības mehānisms Klasiski iekšķīgi lietojamiem vitamīniem jāiziet cauri kuņģim, zarnu sieniņai un aknām. Šajā posmā aktīvo vielu daļa tiek noārdīta, un tās efektivitāte ievērojami samazinās. Bet liposomālā tehnoloģija ļauj aizsargāt aktīvās vielas no iznīcināšanas mūsu agresīvajā kuņģa-zarnu traktā un pašu kuņģa-zarnu traktu no saskares ar to.

Liposomu divslāņu fosfolipīdu struktūra ir strukturāli draudzīga šūnu membrānai, ar to bioloģiski saderīga. Nokļuvusi šūnā, liposomas fosfolipīdu membrāna saplūst ar bioloģiski draudzīgo šūnas membrānu. Tajā pašā laikā notiek vēl viens pozitīvs process – fosfolipīdi no liposomām tiek ievietoti šūnu membrānu fosfolipīdos, kurus bojājuši brīvie radikāļi, atjaunojot tā struktūru un aizsargājošās funkcijas.

Coral Club liposomālajiem CureSupport produktiem tiek izmantoti fosfolipīdi no saulespuķu lecitīna.

Liposomālās tehnoloģijas produktu līnijas prezentācija

Kā iegādāties produktus?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top