Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 17.07.2024

Liposomālais kurkumīns

Liposomal Curcumin

Liposomālais kurkumīns

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Vērtīgs fitonutrients bioloģiski pieejamā un drošā formā. Liposomu iekapsulēšanas tehnoloģija ar uzlabotu Cureit formulu 16 reizes palielina kurkumīna bioloģisko pieejamību.

Kurkumīna īpašības

  • Palīdz samazināt holesterīna līmeni un normālai aknu un žultspūšļa darbībai.
  • Pretaudzēju un imūnsistēmu ietekmējošs.
  • Palīdz samazināt locītavu sāpes.
  • Palīdz mazināt nomākta garastāvokļa simptomus.
  • Veicina svara zudumu, attīra asinis un asinsvadus no toksīniem.
  • Ir pierādījumi par kurkumīna priekšrocībām kognitīvo funkciju uzlabošanā.

Aktīvo komponenšu darbība

Kurkuma ir garšviela no Indijas, ko sauc par “austrumu zeltu” ne vien spilgtās krāsas, bet arī daudzo veselībai noderīgo īpašību dēļ.

Kurkuma Galvenā aktīvā viela – kurkumīns tiek izmantots dažādos iekaisuma procesos sirds un asinsvadu, nervu sistēmās. Kurkumīns ir pazīstams arī kā pretaudzēju un imūnsistēmu ietekmējošais līdzeklis.

Kurkumīns uzlabo žultspūšļa un aknu darbību, regulē holesterīna un cukura līmeni asinīs. Šī fitonutrienta augsta antioksidanta aktivitāte vājina brīvo radikāļu destruktīvo darbību, palēninot šūnu novecošanās procesu.

Jaunajā produktā šī problēma ir atrisināta ar patentēto PNS (Polar-Non-polar Sandwiching) tehnoloģiju no kompānijas Aurea Biolabs. Vairāk nekā 40 gadus šī kompānija specializējas uz bioloģiski aktīvo piedevu izstrādes ar funkcionālām priekšrocībām. Aurea Biolabs ir izveidojusi dabisku pilnvērtīgu kurkumas matricu — Cureit, kas ir 10 reizes labāka par parasto ekstraktu.

Galvenais šķērslis kurkuma lietošanā ir zema kurkumīna biopieejamība. Šie elementi slikti uzsūcās un ātri noārdās organismā. Kurkumīns patentēts Cureit ekstrakta formā tiek absorbēts 10 reizes labāk nekā parastais kurkuma ekstrakts. Liposomu iekapsulēšanas tehnoloģija vēl vairāk uzlabo produkta biopieejamību un stabilitāti. Liposomu membrāna, kas sastāv no fosfolipīdiem, nodrošina kurkumīna plūsmu šūnā bez struktūras iznīcināšanas.

Sastāvs

Ūdens, ksilīts, lecitīns, glicerīns, Cureit (kurkuma ekstrakts), kālija sorbāts, steviola glikozīdi, E vitamīns (D-alfa-tokoferols), ksantāna sveķi.

Lietošana

Pēc atvēršanas flakonu turēt ledusskapī. Izlietot divu mēnešu laikā pēc atvēršanas. Pirms lietošanas flakonu nepieciešams sakratīt. Pieaugušajiem 5 ml (kurkumīns 50 mg) 1 x dienā, jeb 2,5 ml 2 x dienā, ēšanas laikā. Pieliet klāt nelielam ūdens daudzumam (ūdeni nemaisīt – izdzert nekavējoties).

Liposomālās tehnoloģijas produktu līnijas prezentācija

Kā iegādāties Liposomālo kurkumīnu?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top