Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 11.07.2024

Lipostik Fit

Lipostick Fit

Lipostik Fit

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Lipostik Fit – inovatīvs produkts drošai un efektīvai svara samazināšanai. Radīts, izmantojot liposomālo tehnoloģiju maksimālai biopieejamībai un efektivitātei.

Lipostik Fit īpašības

 • Palīdz samazināt svaru
 • Kavē jaunu tauku nogulumu veidošanos
 • Palīdz kontrolēt ēstgribu
 • Uzlabo miega kvalitāti
 • Neprasa dzīves veida izmaiņas

Кā darbojas Lipostik Fit aktīvo komponentu komplekss?

 • paātrina organisma pamat vielmaiņu, kas palēninās vecuma ietekmē un noved pie liekā svara uzkrājumiem, pat saglabājot ierasto uztura režīmu;
 • traucē tauku nogulumu veidošanos tauku šūnās;
 • kalpo kā svarīgu uzturvielu avots, lai uzturētu normālu orgānu un sistēmu darbību;
 • sniedz jaudīgu antioksidantu iedarbību, kas palīdz pagarināt aktīvo ilgmūžību.

Aktīvo komponenšu darbība

Mandarīna miziņas ekstrakts

Pamata aktīvais komponents — patentētais flavonoīdu komplekss no fermentēto mandarīnu mizu ekstrakta (Citrus reticulata).

Ir zināms, ka citrusu miza ir bagāta ar bioflavonoīdiem (hesperidīnu, nobiletīnu).

Interesants fakts: mandarīna miza satur 20 reizes vairāk antioksidantu, nekā tā sula

Mandarīna miziņas ekstrakts Fermentācijas process daudzas reizes palielina šo bioaktīvo komponentu koncentrāciju (piemēram, nobiletīna saturs pēc fermentācijas palielinās 10 reizes), kā arī veicina jaunu aktīvu flavonoīdu veidošanos. Pētījumi ir parādījuši, ka bioflavonoīdi daudzveidīgi pozitīvi ietekmē tauku un ogļhidrātu apmaiņu organismā.

Nobiletīns samazina metaboliskā sindroma (vielmaiņas traucējumu) risku un novērš tauku uzkrāšanos aknās, ekspresijas gēna (kas piedalās lieko tauku sadedzināšanā) stimulēšanas ceļā un, pateicoties to gēnu apspiešanai, kas atbild par tauku veidošanos. Vēl viens nobiletīna flavonoīdu pētījums par iedarbību uz adipocītiem (tauku šūnām, kas formē taukaudus) pierādīja tā ietekmi uz adipocītu (taukšūnu) priekšteču pārvēršanās procesa bremzēšanu par pilnvērtīgām tauku šūnām. Kā arī novērots tauku uzkrāšanās samazinājums tauku šūnās.

Pētījumi

Hesperidīns izsauc holecitokīna sekrēcijas palielināšanos, kas norāda uz tā flavonoīda lomu ēstgribas samazināšanā. Pēdējie pētījumi atklāj tā lomu organisma imūno spēku stiprināšanā. Hesperidīns pozitīvi ietekmē asinsvadu endotēlijus, orgānu asinsriti un asins reoloģiskām īpašībām. Uzlabo kapilāru elastību un izturību.

Miegam ir ļoti svarīga loma priekš normālas vielmaiņas un hormonālā līdzsvara uzturēšanas organismā. Pētījums liecina, ka patentētā fermentētās mandarīnu mizas (Citrus reticulata) flavonoīdu kompleksa lietošana 4 nedēļu garumā, ir 8 reizes palielinājusies gēna SIRT1 ekspresija, kas kontrolē cirkādu ritmus organismā. Kā arī visi pētījuma dalībnieki ir atzīmējuši, ka ir uzlabojusies miega kvalitāte.

Šis pats pētījums ir parādījis, ka pēc 4 nedēļu lietošanas dalībniekiem*:

 • vidukļa apkārtmērs ir samazinājies vidēji par 2,6 cm;
 • viscerālo tauku** saturs samazinājies par 7% (no 6,7 līdz 6,2 );
 • ķermeņa masas indekss ir samazinājies par 1,7% (no 24 līdz 23,6);
 • svars ir samazinājies par 1,62% vai 1,1 kg (no 68 līdz 66,9 kg).

*Pētījuma procesā dalībnieki saglabāja savu ierasto dzīvesveidu un nebija palielinājuši fizisko slodzi.
**Viscerālo tauku pārpalikums noved pie pataloģisko procesu attīstības, kas ir sirds-asinsvadu slimību, diabēta un hipertonijas attīstības riska faktori.

Lipostik Fit sastāvā ietilpst vēl 5 aktīvie komponenti, kas ir atlasīti tā, lai pastiprinātu tievēšanas efektu un novērstu atkārtoto svara uzkrāšanos.

Zaļo pupiņu kafijas ekstrakts

Zaļo pupiņu kafijas ekstrakts Zaļajās (neapgrauzdētajās) kafijas pupiņās ir liels daudzums hlorogēnās skābes, kas palielina metabolisko procesu ātrumu. Tas palielina organisma nepieciešamību pēc enerģijas un liek dabūt to no glikogēna un tauku krājumiem. Hroms, kas arī ir zaļo kafijas pupiņu sastāvā, palīdz kontrolēt ēstgribu un mazina bada sajūtu.

Zaļās tējas lapu ekstrakts

Zaļās tējas lapu ekstrakts Bagātākais polifenolu avots — jaudīgu antioksidantu, kas aizsargā organismu no oksidatīvā stresa un veicina aktīvu ilgmūžību.

Zaļās tējas flavonoīdi (kvercetīns, kempferols, miricetīns) uzlabo asins mikrocirkulāciju, ietekmējot slāpekļa oksīda līmeni, kas regulē asinsvadu tonusu. Turklāt zaļās tējas ekstrakts samazina glikozes toleranci slimniekiem, kas cieš no 2. tipa cukura diabēta, metaboliskā sindroma un aptaukošanās.

L-karnitīns

L-karnitīns Vitamīniem līdzīga viela, kas pastiprina tauku sadalīšanos, novirzot tos uz mitohondrijiem – organisma šūnu “enerģijas stacijas”, kur notiek tauku oksidācija un enerģijas izdalīšanās. Jo lielāku taukskābju daudzumu karnitīns nogādās mitohondrijiem enerģijas izstrādei, jo mazāk paliks tauku, kas var uzkrāties. Tādā veidā L-karnitīns veicina tauku nogulumu mazināšanos un traucē tauku uzkrāšanos šūnās. Īpaši efektīva šī iedarbība ir kopā ar fizisko slodzi.

Noni sula

Noni sula Noni (Morinda Citrifolia) vēl sauc par “augļu karalieni”. Ir plaši izplatīta Havaju salās, Klusā okeāna dienvidu daļā, Indijā, Dienvid-Austrumu Āzijā un tropiskās valstīs blakus ekvatoram. Noni izcelsmes valsts priekš mūsu produkta ir Havaju salas.

Tas ir visbagātākais superoksīda dismutāzes (SOD) – fermenta, antioksidanta avots, kas aizsargā organisma šūnas no oksidatīvā stresa, un polifenoliem, kuriem arī piemīt spēcīgas antioksidantu īpašības. Atbalsta sirds-asinsvadu sistēmas veselību un palīdz hronisko iekaisumu procesu gadījumā, kas bieži pavada aptaukošanos.

Melno piparu ekstrakts (Bioperine)

Melno piparu ekstrakts Satur 95% piperīna aktīvās vielas. Piperīns, tāpat kā mandarīna flavonoīdi, ir spējīgs kontrolēt tauku veidošanos, ietekmējot to gēnu darbību, kas ir atbildīgi par jaunu tauku šūnu veidošanos. Turklāt piperīns uzlabo kuņģa-zarnu trakta asins apgādi, kas palīdz veicināt uzturvielu (vitamīnu, minerālvielu, aminoskābju) kvalitatīvu uzsūkšanos.

Paaugstina Lipostik Fit formulas aktīvo komponentu efektivitāti.

Sastāvs

Nātrijs 10 mg
Ogļhidrāti 4 g
Cukurs 1 g
Mandarīna (Citrus reticulata) fermentētā miziņa 5 g
Noni (Morinda Citrifolia) augļu sula 300 mg
Zaļās tējas lapu ekstrakts (Camellia sinensis) 26 mg
L-karnitīns 50 mg
Zaļās kafijas pupiņu ekstrakts (Cofea arabica) 5 mg
Melno piparu ekstrakts (Piper nigrum) 1 mg
Diždadža sakne (Arctium lappa) 1 g

Lietošana

Vienam kursam (vienam mēnesim) ir nepieciešami četri Lipostik Fit iepakojumi.

Lietot pa vienam stikam 2x dienā, pēc ēšanas.

Ražotājvalsts

Taivāna

Kā iegādāties Lipostik Fit?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top