Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 01.03.2023

Locītavu sāpes. Cēloņi un risinājumi

Locītavu sāpes

Locītavu sāpes daudziem var šķist, ka tā ir vecu cilvēku problēma, bet realitāte rāda, ka šī problēma skar jau diezgan jaunus cilvēkus. Šī tendence ir biedējoša, jo rodas jautājums, kā cilvēki nodzīvos visu dzīvi, ja pusaudžu gados sāk sāpēt locītavas?

Statistikas dati ir vēl biedējošāki. Piemēram, osteoporoze – kaulu sadrupšana, un līdz ar to locītavu problēmas mūsdienās ir reģistrētas bērniem no 4 gadu vecuma. Tātad ir jāsaprot, ka mēs kaut ko darām nepareizi, ja vecu cilvēku slimības tiek konstatētas jau maziem bērniem.

Un otra kategorija ir jaunieši. Tagad bieži vien pusaudžiem sporta ārsti aizliedz sportot, jo viņiem sāp locītavas. Tātad, mums ir jāsaprot cēloņi, un katrā vecumā tie var būt dažādi. Bet tie iemesli nav tik daudz lai mēs nespētu tos saprast un iedarboties uz tiem.

Kas ir locītava un kas tur var sāpēt?

Locītavas uzbūve bildēLocītava sastāv no diviem kauliem. Kaulos nervu galu nav. Kaulu locītavu vietu sedz skrimslis. Tad ir locītavu somiņa, locītavu saites un locītavu šķidrums. Nervu gali ir piestiprināti pie locītavu somiņas. Pašā locītavā nekas sāpēt nevar, bet sāpes rada traumas vai iekaisumi. Asinis locītavām pienes barības vielas un skābekli un tad caur venozajām asinīm tiek aizvadītas prom visas atkritumvielas, kuras filtrē akna un nieres, bet viss pārējais process aiziet caur limfu. Mums ir 286 locītavas un katra locītava ir apgādāta ar limfmezglu. Caur limfmezglu tiek aizvadītas visas pārējās atkritumvielas, kuras nonāk mūsu kanalizācijā (limfā).

Savukārt, limfmezglā dzīvo mūsu imūnšūnas, kuras visu laiku patrulē un ķer ārā sēnītes, baktērijas, vīrusus. Un visas locītavu sāpes – tūskas, viss kas īd un neļauj mums dzīvot, tas ir locītavu iekaisums, un tas viss pārsvarā notiek limfmezglā. Un, ja tā nav trauma un uzturvielu trūkums pie nodilumiem, tad pie locītavu iekaisumiem un dažādām tūskām, tad tas nozīmē, ka tur kaut kas iekšā dzīvo. Piemēram, artrīta gadījumā tās var būt sēnes, hlamīdijas utt.

Limfocīti limfmezglā saķer “iebrucēju” un lai to visu dabūtu caur limfvadu cauri, organisms ceļ temperatūru – locītava pietūkst, kļūst sarkana… Organisms cilvēkam visu laiku palīdz no kaut kā atbrīvoties un visus procesus ir jāuztver ar pateicību.

Parasti šādos gadījumos iesaka sildošās procedūras un masāžas, bet šādi darīt nedrīkst. Ar masāžu vai sildošajām procedūrām viss tiek iedzīts atpakaļ asinsritē un iekaisuma process var aiziet pa visu organismu. Pie akūtām locītavu sāpēm nedrīkst ne masēt, ne sildīt, ne iet pirtī.

Ko darīt, lai mazinātu locītavu sāpes un atjaunotu locītavas?

Sāpes var mazināties arī no laika apstākļiem. Parasti hroniskās slimības saasinās pavasaros un rudeņos, jo arī parazītiem un baktērijām ir savi cikli, un visaktīvākie ir tieši rudeņos un pavasaros. Tieši tādēļ visiem cilvēkiem ir regulāri jāattīrās minimums 2x gadā, pavasaros un rudeņos. Tātad, ja ir iekaisis limfmezgls, vai ir jūtamas ceļgalu sāpes, vai tūska, tad tas nozīmē, ka ir jāattīrās.

Locītavas atjaunojas tā pat kā visi orgāni. Pēc 4 – 5 gadiem locītavās nav neviena vecā šūna, ja mēs zinām kā to izdarīt, mums ir vienkārši jāmaina apstākļi, kurās dzīvo locītavu šūnas. Mums ir nepieciešamas plaša spektra DABAS VIELU antibakteriālās, antivīrusu, antiparazitārās programmas. Ar dabas vielu programmām vienmēr var iztīrīt visu, kas ir jāiztīra. Vienlaicīgi visas dabas vielas iedarbojas uz imūnsistēmu, stiprinot to.

Organismā viss reģenerējas, tas ir tikai laika un intensitātes jautājums – cik mēs intensīvi pieejam šim procesam. Jo mēs intensīvāk un kārtīgāk visu darām, jo ātrāk mēs novēršam ar locītavām saistītās problēmas (un ne tikai), jo ātrāk mēs varam to reģenerēt. Nav jēga barot organismu ar šūnu uzturu, pirms nav veikta organisma attīrīšana.

Kas notiek reimatoīdā artrīta gadījumā? Ir tādi gadījumi, kad cilvēks vakarā iet gulēt, bet no rīta viņam ir izgriezušās locītavas. Tā ir aktīva hemolītiskā streptokoka infekcija, kura noris ļoti spēcīgi, kura nonāk šūnā. Un rezultātā imūnšūnas sāk apēst pašas savas šūnas (var izēst visu locītavu skrimsli), kurās dzīvo streptokoks, un tā rodas autoimūnās saslimšanas. Organisms nekad neko nedara nepareizi. Mums pašiem ir jāiemācās izprast organisma darbību iemeslus.

Medicīnā pie šādām problēmām sāk veikt hormonu terapiju, lai nogalinātu imunitāti un, lai tā neapēstu locītavu skrimsli. Bet īstenībā problēmu tā neatrisina un pamazām rodas aizvien jaunas problēmas.

Tātad ir jāsaprot, ka mums ir jāattīrās un par laimi dabā ir dabas vielas, kas var iztīrīt visu to, kas dzīvo gan mūsu locītavās, gan organismā kopumā.

Neatkarīgi no tā, kas iedarbojas uz mūsu locītavām – infekcijas, sēnītes, imunoloģiskās infekcijas vai traumas – atbildes reakcija vienmēr ir vienāda, kas rodas ar mūsu locītavām. Sākumā rodas iekaisums, mainās sinoviālā šķidruma kvalitāte un kvantitāte, bojājas skrimslis, veidojas sausums, notiek berze, rodas locītavas mazkustīgums un var ieaugt fibrozie audi.

Kas ir jādara akūtos gadījumos?

Pirmkārt, mums ir jāmazina iekaisums, tūskas un sāpes. Un to mēs varam izdarīt ar Bosvēlijas palīdzību. Galvenā tās sastāvdaļa ir bosvēlijas skābe, kuras galvenā darbība ir noņemt iekaisumu. Bosvēlijas skābe nostiprina skrimšļaudus, uzlabo muskuļu asinsriti, nomāc iekaisuma fermentus, lai nerastos iekaisumi, bloķē limfocītus – neļaujot tiem nonākt sinoviālajā šķidrumā un bojāt skrimsli.

Ja locītavu iekaisumu izraisa sēnes vai baktērijas, tad papildus var ņemt Skudru koka mizu ar Ķiploka ekstraktu un koloidālo sudrabu (kombinējot).

Laimas slimība var bojāt locītavu, tad var izmantot Kaķa nagu, kas lieliski tiek galā ar Laimas slimību.

Podagras gadījumā var ņemt Coral Mine (Coral Mine ir ikdienas produkts pēc noklusējuma) un Lucernu, jo ir svarīgi izšķīdināt urīnskābes sāļus, kuru nogulsnes un organisma skābā vide izraisa šo saslimšanu.

Starpskriemeļu disku problēmām palīdzēs B-Luron, FlexiCor, MSM, Protiviti un Lucerna.

Pie deģeneratīvām, destruktīvām problēmām: skudru koka miza, B-Lurons, Fleksikors, Haizivs aknu eļļa, B vitamīnu komplekss un Lucerna.

Locītavu problēmas izraisa arī fermentu trūkums. Lai to novērstu, var lietot Papaiju vai Assimilatoru, ko iekaisumu gadījumā ieteicams lietot tieši pirms ēšanas tukšā dūšā. Fermenti palīdzēs noņemt iekaisumu, jo imūnšūnas nogalina baktērijas, vīrusus un citus patogēnus tieši ar fermentu palīdzību. Fermenti palīdz izvadīt arī mirušos audus un atkritumvielas, kas organismā veidojas.

Locītavu atjaunošana

Ja regulāri netiek attīrīts organisms un zarnu trakts, tas netiek sārmināts ar Coral-Mine, antioksidantiem un fermentiem, kas uzlabo mikrocirkulāciju – tad visas uzņemtās dabas vielas līdz skrimslim nemaz nenonāks.

Lai mikrocirkulācija darbotos labi – jābūt tīrām asinīm, kuras tādas var būt tikai tad, kad ir iztīrīts zarnu trakts. Bez veselības koncepcijas neiztikt jebkurā gadījumā!

Locītavas ir arī jāizkustina, lai tajās būtu laba asinsrite, tad arī produkti labāk asimilēsies un no tiem būs labāks efekts.

Pēc akūto stāvokļu atrisināšanas (kad pazūd sāpes, tūska, iekaisums) mums ir jāatjauno locītava. Šajā gadījumā var lietot B-Luronu vai Fleksikoru.

Fleksikors

Fleksikors (FlexiCor) – komplekss kas atjauno skrimšļaudus, locītavas, atjauno locītavās kustīgumu, noņem stīvumu un sāpes. Viņu lieto pie artrītiem, artrozēm, osteohondrozes, osteoporozes, sasitumiem, sastiepumiem un citām dažādām traumām.

Viena no galvenajām sastāvdaļām no kā sastāv Fleksikors ir likozamīns. Likozamīns ir skimšļu struktūrelements, kas noņem sāpes, iekaisumu, sekmē kolagēna un hondroitīna sintēzi un palielina sinoviālā šķidruma ražošanu, un uzlabo tā kvalitāti. Likozamīna galvenais uzdevums, lai locītavā nebūtu berze.

Otra Fleksikora sastāvdaļa – hondroitīna sulfāts. Hondroitīna sulfāts arī ir skrimšļa pamatelements, tas ir polisaharīds un pieder pie proteonglikānu grupas.

Labākajos gados laimīgs pāris ar veselām locītavām - locītavu atjaunošanaHondroitīna sulfāts ir tas, kas nodrošina locītavā amortizāciju, piedalās ūdens saglabāšanā skrimslī, nomāc specifiskos fermentus, kas rada iekaisumus. Tam ir pretiekaisuma un pretsāpju darbība.

Sastāvā ir arī MSM, kam ir liela nozīme kolagēna un elastīna sintēzē, uztur locītavu, saistaudu un skrimšļu veselību, piedalās šūnu receptoru veidošanā, ļaujot barības vielām vieglāk iekļūt audos.

C vitamīns – piedalās kolagēna sintēzē, antioksidants, kas cīnās pret infekciju, sekmē glikozamīna asimilāciju, nomāc infekcijas, kas izraisa locītavu iekaisumus.

Mangāns – nepieciešams, hondroitīna sintēzei, paātrina skrimšļa audu atjaunošanos.

B-Lurons

B-Lurons – Vācu zinātnieka Nila Dušeka pēc īpašas formulas radīts preparāts, kas sastāv no hondroitīna sulfāta un hialuronskābes. Hialuronskābe iedarbojas uz noteiktiem receptoriem organismā, kas ir gan kaulaudos, gan saistaudos un skrimšļos. Tādā veidā sāk ražoties organismā paša hialuronskābe un kolagēns. Veicina kaulaudu veidošanos, uzlabo ādas stāvokli. Iesakāms lietot divas reizes gadā.

Green decorative leaf

Ja pārslimo jebkuru infekciju (sevišķi angīnas) var būt sekas, jo var veidoties antigēnu komplekss, kas bojā locītavas, sirdi un asinsvadus. Tādēļ būtiski ir turpināt vēl 3 mēnešus organismu atjaunot un lietot skudru koka mizu, jaunpienu (Colostrum Plus) un Super Floru, lai līdz galam novestu procesu, lai nebūtu nekādu iekaisumu, baktēriju un tie neatgrieztos. Sevišķi svarīgi tas ir pēc antibiotiku lietošanas, jo pēc tām locītavās var aktivizēties sēnīte.

Jaunpiens – pie locītavu atjaunošanās svarīgs ar to, ka mazinot iekaisumu, sekmēs atjaunošanās procesus un pēc infekciju pārslimošanas atjaunos imunitāti.

Locītavu ikdienas nepieciešamās uzturvielas:

  • Mikrocirkulācijas uzturēšanai: Coral-Mine ar H-500 un Pentokan.
  • Locītavām nepieciešamas aminoskābes, jo saistaudi 80% sastāv no aminoskābēm. Kaulu karkasu veido aminoskābes, pie kurām var pieķeries visi pārējie mikroelementi. Aminoskābju produkti: Protiviti, Spirulīna.
  • Taukskābes locītavu veselībai arī ir nepieciešamas. Piemēram, Omega 3 palīdz novērst locītavu iekaisumus (mijiedarbojoties ar iepriekš minētajiem produktiem), un reģenerēt saistaudu sistēmu. Taukskābju produkti: Omega 3/60, Lecitīns.
  • Antioksidanti: H-500.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Locītavu sāpes. Nutricioloģijas ceļš

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Elīna Bulīga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Elīnas Bulīgas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top