Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Mājdzīvnieku attārpošana un veselības uzturēšana ar dabas vielām

Mājdzīvnieku attārpošana

Cilvēks ir pieradinājis dzīvniekus un padarījis tos par saviem mājdzīvniekiem, atraujot tos no dabas un sācis barot ar ēdienu, kas vairs nav dabīgs, paralēli dod ķīmiskas zāles un dzīvnieks ir pilnībā kļuvis atkarīgs no cilvēka.

Dzīvnieki, tāpat kā cilvēki, ir daļa no dabas un tāpēc mums visiem palīdzība un atbalsts veselībai jāmeklē tieši dabas vielās un jāizvairās no ķīmisku vielu lietošanas.

Medikamentu pielietošana pieļaujama tikai akūtos gadījumos, kad jāglābj dzīvnieka dzīvība. Bet pēc tam noteikti jāatjauno dzīvnieka veselība pēc zāļu ietekmes, jo jebkuriem medikamentiem ir blaknes – tie bojā zarnu traktu, aknas, nieres, asinsvadus. Ja netiek novērsta zāļu nodarītās sekas, parādās dažādas gremošanas problēmas, tiek iznīcinātas labās baktērijas un veselības problēmas attīstās tikai tālāk.

Kaķis ēd zāli - uzņem vitamīnusVeterinārijā kopš seniem laikiem tikuši pielietoti dažādi augi un drogas. Suņi un kaķi, lai arī ir gaļēdāji, tomēr nespēj dzīvot bez mikro-makroelementiem, kas atrodas augos, jo tad viņu vielmaiņa apstātos. Jau senos laikos savvaļas dzīvnieki ēda ogas, saknes, lapas, jo sajuta, kas viņu organismiem ir vajadzīgs. Arī tagad suņi un kaķi mēdz ēst zāli un ogas no krūma.

Ikviens, kas paņem savā aprūpē dzīvnieku uzņemas atbildību par viņa veselību, labsajūtu un tāpat kā cilvēkam arī par sava mājdzīvnieka veselību ir jārūpējas pirms viņam ir sākušās kādas veselības problēmas.

Kas būtu jādara, lai mājdzīvnieks būtu vesels?

Dzīvniekiem, tāpat kā cilvēkiem ir piemērojama Veselības Koncepcija.

1. Dzīvnieks ikdienā ir jānodrošina ar ūdeni

Dzīvnieku organisma šūnās ūdens daudzums ir tāds pats kāds tas ir cilvēka organisma šūnās (limfā – 94-96%, nierēs – 82%, saistaudos – 60-80%, smadzenēs – 70-84%).

Parastam ūdenim virsmas spraigums ir augsts, tas nespēj nonākt šūnās, tam nav „kabatu”, jeb klasteru, kas spētu savākt toksīnus. Savukārt, pievienojot ūdenim Coral-Mine, tas uzlabo ūdens kvalitāti, jo samazina virsmas spraigumu, tam ir klasteri un tas padara ūdeni organismam bioloģiski viegli izmantojamu.

Vislielākās problēmas dzīvniekam var sākties tad, ja no viņa organisma netiek izvadīti brīvie radikāļi, toksīni un vielmaiņas blakusprodukti. Taču to visu spēj paveikt tieši ūdens ar Coral-Mine.

2. Mājdzīvnieku attārpošana veicama 4 reizes gadā, lai netiktu inficēti ģimenes locekļi, t.sk. bērni

Pazīmes, kas liecina, ka dzīvniekam ir parazīti:

 • caureja, kas mijas ar aizcietējumiem;
 • nespodra spalva, vemšana;
 • kaķiem raksturīgs, ka asaro acis.

Ķīmiskajiem prettārpu līdzekļiem ir blaknes un tie ļoti grauj dzīvnieka veselību, tāpēc nutriciologi neiesaka izmantot ķīmiskos prettārpu līdzekļus (tieši tādēļ, ka šie līdzekļi ir tik toksiski, vetārsti neiesaka attārpot dzīvniekus ar ķīmiskajiem prettārpu līdzekļiem biežāk kā 2 reizes gadā, lai nenoindētu dzīvnieku).

Alternatīva ķīmiskajiem prettārpu līdzekļiem ir dabas produkti – Opistop, Parafight, Black Walnut. Mājdzīvnieku attārpošanas kursam ar šiem dabas produktiem, vajadzētu būt vismaz 14 dienas, jo lielākajai daļai parazītu attīstības cikls no oliņas līdz pieaugušam tārpam ir 14 dienas.

Dabas produktu devas dzīvniekiem:

 1. Maziem kaķiem un sunīšiem – 1/3 – ½ no kapsulas;
 2. Vidēja izmēra suņiem (8-35 kg) – 1 kapsula;
 3. Liela izmēra šķirnes suņiem var dot pilnu devu, kā cilvēkam.

Kaķa vai maza suņa attārpošanas programma (vidēja vai liela izmēra suņiem devas attiecīgi palielina no 1 – 2 kapsulām vienā reizē):

 • Melnais rieksts vai Parafight 1/3 – ½ kapsulas 2 reizes dienā (vidēja izmēra sunim 1 kaps. 2 reizes dienā, lielam sunim – 2 kapsulas 2 reizes dienā);
 • Opistop 1/3 – ½ kapsulas 2 reizes dienā (vidēja izmēra sunim 1 kaps. 2 reizes dienā, lielam sunim – 2 kapsulas 2 reizes dienā);
 • Assimilators 1/3 – ½ kapsulas vai Papaija ½ – 1 tbl. 2 reizes dienā (vidēja un liela izmēra sunim 1 kaps. Assimilatora 2 reizes dienā vai Papaija 2 tbl. 2 reizes dienā);
 • Papildus dodam dzert ūdeni ar Coral-Mine.

Lai atjaunotu dzīvnieka zarnu gļotādu, pie mājdzīvnieku attārpošanas, papildus var dot klāt labās baktērijas – Super Floru.

Šūnu uzturs pēc mājdzīvnieku attārpošanas, 10-14 dienas:

 • Coral-Mine
 • Super Floru
 • Premium Spirulīnu
 • Lecitīnu

Mātdzīvnieks var inficēties ar parazītiem arī mājāsSuņu un kaķu saimnieki mēdz apgalvot, ka viņi neved savus mīluļus ārā, baro tos tikai ar sauso barību un tāpēc tie nevar inficēties ar parazītiem. Taču parazītu oliņas pārnēsā mušas, blusas u.c. kukaiņi, tāpat arī cilvēks ar ielas apaviem mājās ienes parazītu oliņas. Līdz ar to mājdzīvniekam izvairīties no parazītu inficēšanās nav iespējams.

Rekomendācijas dažādām situācijām

Sausai barībai, ko dodam suņiem, kaķiem, ir izmainīta dabiskā struktūra. Tā tiek gatavota, izmantojot modernākās tehnoloģijas, ķīmiskas vielas. Barībai tiek pievienoti emulgatori, konservanti, mākslīgās krāsvielas, ģenētiski modificēti organismi. Tāpēc jau savlaicīgi, pirms parādījušās kādas veselības problēmas, būtu jāparūpējas par dzīvnieka kuņģa-zarnu trakta veselību.

Parazīti un nesagremota pārtika dzīvniekam rada sīkas brūcītes kuņģī un zarnu traktā, veidojot iekaisumu un barības vielas nespēs normāli uzsūkties. Tad dzīvnieks novājē, var parādīties caureja, aizcietējumi. Talkā tad jāņem tādi dabas produkti kā Papaija un Cascara Sagrada (pie aizcietējumiem).

H-500 ir ļoti būtiski dot, ja dzīvniekam ir konstatēta onkoloģija, ja ir lūzumi, pēc operācijām (lai paātrinātu dzīšanu), arī tad, ja dzīvniekam ir bijis liels stress.

Ja dzīvnieks zaudējis spēkus pēc slimošanas vai pārciesta stresa, tad viņam par labu nāks Premium Spirulīna, kas ātri atjaunos dzīvnieka spēkus, nodrošinot to ar nepieciešamajām olbaltumvielām, vitamīniem un minerālvielām, kā arī cels imunitāti.

Divas reizes gadā aknas un nieru atveseļošanai būtu vēlams dzīvniekam iedot: aknas atbalstam (pēc izvēles) – Artišoku, Zaferānu vai Burdock Root, nieru atbalstam – Alfalfa (lucernu).

Mūsdienās daudzi dzīvnieki slimo ar cilvēku slimībām (artrītu, cukura diabētu). Ja dzīvnieks ir aptaukojies, tad visticamāk viņa asinīs būs paaugstināts holesterīna līmenis.

Ja kucei ir bijušas smagas dzemdības un nav piena, ko dot kucēniem, tad viņai var padot Alfalfa, kas veicinās laktāciju un piena veidošanos.

Alfalfa jeb lucerna satur dabīgu fluoru, kas palīdz veidoties arī zobu emaljai un sargā dzīvnieka zobus no kariesa. Dzīvniekiem ļoti raksturīga ir zobu bojāšanās un veterinārijā bieži vien vienkārši izrauj bojātos zobus un dzīvniekam vairs nav ar ko sakost barību.

Pie slēptiem iekaisumiem dzīvniekiem talkā nāks Cat’s Clow, Paud’Arco, Shark Liver Oil un Silver Max.

Nierakmeņu problēmām

Pēdējā laikā aizvien biežāk dzīvniekiem veidojas nierakmeņi, sevišķi kaķiem. Lai tie neveidotos, ir laikus jāparūpējas, lai dzīvnieks saņemtu pietiekošā daudzumā ūdeni.

Dzīvniekam dienā nepieciešamais ūdens daudzums tiek rēķināts tāpat kā cilvēkam: 30 ml uz vienu svara kg. Ja dzīvnieks dzers ūdeni ar Coral-Mine, tad tas skalos ārā no organisma skābes un akmeņi neveidosies.

Nierakmeņi var būt divu veidu: oksalātu vai struvītu. Oksalāti veidosies, ja urīnā ir par daudz skābes, bet struvīti, ja urīns ir sārmains. Ja vetārsts pārbaudē konstatē, ka dzīvniekam ir oksalāta nierakmeņi, tad noteikti jādod dzert ūdeni ar Coral-Mine. Ja tiek konstatēti struvītu akmeņi, tad vispirms, lai skābinātu urīnu, dzīvnieciņam dod skābus dzērienus un tad, kad akmeņi būs kļuvuši mīksti, dod ūdeni ar Coral-Mine, lai pakāpeniski skalotu tos ārā.

Locītavu veselībai

Suņu un kaķu īpašnieki aizvien vairāk saskaras ar osteoartrītu saviem mīluļiem. Visvairāk šī problēma ir izplatīta lielo šķirņu suņiem – vācu, aitu suņiem, labradoriem, kā arī takšiem. Te palīdzēs MSM (kurss sākot no 1 gada vecuma 1 – 2 reizes gadā), Ca-Mg Complex (kauliem, saitēm, muskuļiem).

Ar vecumu dzīvniekiem saistaudi vairāk noārdās nekā atjaunojas, tāpēc no 3 gadu vecuma ieteicams Flexicor (kurss 1 – 2 reizes gadā).

Dzīvnieku barošana caur šļirci

Sunīšiem, kuriem jau ir problēmas ar locītavām un ir grūtības pārvietoties, suns smilkst un pieklibo, ļoti ieteicams iedot skrimšļu atjaunotāju B-Luron.

Sāpes locītavās un iekaisumu mazinās Bosvēlija, kas spēj aizstāt steroīdos pretiekaisuma līdzekļus, jo spēj mazināt sāpes un tūsku.

Dzīvniekiem visus dabas produktus var iedot, atverot kapsulas, iejaucot konservos vai sajaucot nelielā ūdens daudzumā un ar šļirci iespiest mutē. Sunim var iejaukt sviesta pikucī.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģijas un vetārstes Dzidras Drabes materiāliem.

Dzidra Drabe: Dabas vielas dzīvnieku veselībai (mājdzīvnieku attārpošana)

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vinetas Vanagas

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top