Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 14.11.2018

Melnā rieksta lapas

Melnā valrieksta lapas, melnā rieksta lapas, melnais rieksts

Black Walnut Leaves (1395)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Melnā rieksta lapas – efektīvs augu valsts produkts, kam piemīt pretparazitāra, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Uzlabo vispārējo veselības stāvokli un normalizē vielmaiņu.

Melnais rieksts, pateicoties tā sastāvā esošo dabīgo vielu efektīvai darbībai, ir augsti vērtējams savā dzimtenē – Ziemeļamerikā. Augs satur polifenolus, juglonu, C vitamīnu, karotīnu, B1, B6, P un E vitamīnu, ēterisko eļļu, organiskās skābes, miecvielas, u.c. Ir svarīgi atzīmēt, ka juglona un polifenolu koncentrācija melnā rieksta lapās ir 2-4 reizes augstāka, nekā valriekstā. Melnais rieksts tiek izmantots tārpu invāzijas gadījumā, kuņģa un zarnu trakta slimību gadījumā, hronisko ekzēmu un diatēžu gadījumā. Šis produkts tiek pielietots organisma attīrīšanās un atveseļošanās kompleksajās programmās.

Īpašības

  • Produktam piemīt augsta attārpošanas aktivitāte;
  • Efektīvs akūtu un hronisku invāziju gadījumos;
  • Piemīt antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība;
  • Rada vieglu caurejas iedarbību un normalizē kuņģa-zarnu trakta darbību;
  • Antibakteriāla iedarbība;
  • Piemīt antioksidanta īpašības.

Melnā valrieksta lapas satur 8 reizes vairāk C vitamīna nekā upenes un 50 reizes vairāk kā citrusaugļi, tāpēc tām piemīt antioksidanta īpašības.

Aktīvo komponenšu darbība

Juglons ir galvenā aktīvā un ļoti vērtīga melnā rieksta sastāvdaļa. No 500-700 kg izejvielas iegūst tikai 100 gramus juglona. Tas, darbojoties kā viegls caurejas līdzeklis aizcietējumu gadījumā, normalizē kuņģa un zarnu trakta darbību. Ir efektīvs pret baktērijām, sēnītēm un helmītiem. Jau Hipokrāts izmantoja melno riekstu tārpu izdzīšanai. Pat mūsdienās, Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas tautas medicīnā šo līdzekli izmanto, lai atbrīvotos no cērmēm un lenteņiem.

Flavonoīdi nodrošina antioksidantu un spazmolītiskas īpašības, kā arī atslābina gludo muskulatūru.

Linolēnskābe aktīvi piedalās tauku šūnu sašķelšanā un zema blīvuma holesterīna līmeņa samazināšanā, jo zema blīvuma holesterīns ir viens no aterosklerozes attīstības un taukainās hepatozes iemesliem. Cilvēka organismam linolēnskābe ir ļoti svarīga, tāpēc ka tā ietilpst šūnu apvalku, nervu šķiedru un acu tīklenes sastāvā. Linolēnskābe nesintezējas cilvēka organismā, tāpēc ir nepieciešams to uzņemt ar pārtiku.

Tanīni (miecvielas) ietekmē gļotādu, samazinot kairinājumu un uzlabojot audu integritāti, miecvielām arī piemīt pretiekaisuma efekts. Tanīni veido necaurlaidīgu plēvīti, kas aizsargā gļotādu no bojājumiem un inficēšanās, tādējādi veicinot un paātrinot tās dzīšanu.

Sastāvs

Melnā rieksta lapas 487.5 mg, Kalcijs (karbonāts) 75 mg.

Lietošana

Lasiet: Pretparazitārā programma pieaugušajiem.

Pa 1 tabletei x2 dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties melnā rieksta lapas?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.