Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 04.04.2024

Mind Set

MindSet

Mind Set

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Mind Set ir efektīvs produkts uz L-karnitīna un augu ekstraktu bāzes, centrālās nervu sistēmas darbības uzlabošanai. Tas uzlabo galvas smadzeņu asinsriti un šūnu barošanu, uzmanību, atmiņu, stimulē domāšanas prasmes, paaugstina organisma enerģētisko potenciālu, darbspējas un noturību pret stresu.

Tieši L-acetilkarnitīna un liposkābes savienojumu ASV Nacionālā vēža institūta vēža bioloģijas nodaļa atzina par efektīvu pret novecošanos, kā arī organisma dzīvotspējas paaugstināšanai. Šajā savienojumā L-acetilkarnitīna hidrohlorīds veicina vispārējā metabolisma aktivitāti un prāta spējas. Liposkābe kā antioksidants aizsargā no paaugstināta brīvo radikāļu līmeņa, kas veidojas metabolisma palielināšanās rezultātā. Tādējādi, šī savienība kļūst divtik labvēlīga vidēja vecuma un pusmūža vecuma cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu vispārējo veselības stāvokli un pagarināt savu aktīvo dzīvesspēju.

Mind Set īpašības

  • novērš aterosklerozes veidošanos;
  • paaugstina smadzeņu enerģētiku un darba spējas;
  • uzlabo domāšanas funkcijas, atmiņu, uzmanību;
  • palēnina organisma novecošanos;
  • normalizē “miega — nomoda” ciklu.

Aktīvo komponenšu darbība

Tirozīns un teanīns — aminoskābes, kas atbild par adrenalīna sintēzi un garastāvokļa optimizāciju, uzlabo virsnieru un hipofīzes funkcijas. Tās piedalās gamma-aminosviestskābes izstrādē, kas ir spēcīgs komponents aizsardzībā pret stresu. Tām ir būtiska loma visu atmiņas veidu formēšanā, kā arī tās sniedz nomierinošu iedarbību uz nervu sistēmu.

B grupas vitamīni (В6, В9, В12) optimizē pēc stresa uzvedību, piedalās „miega-nomoda” cikla atjaunošanā, profilaktiski iedarbojas uz dažādu galvas smadzeņu struktūru traucējumiem.

Reiši sēne sniedz daudzpusēju iedarbību uz CNS darbību. Tās dziedinošais noslēpums slēpjas tajā, ka tā nomierina „pāruzbudinātu” nervu sistēmu, taču nerada miegainību. Tās bioaktīvās vielas nenomāc un neuzbudina nervu sistēmu, bet gan optimizē nervu šūnu darbību. Šādas harmonizējošas iedarbības rezultātā uzlabojas miega kvalitāte, kā arī aktivitāte nomoda laikā.

No arhīviem ir zināms, ka Min dinastijas ķīniešu ārsti (1368-1644 m.ē.) un pat vēl senākos periodos, ar šo sēņu uzlējumiem ārstēja pacientus ar sirds slimībām un to izrakstīja arī tiem, kas sūdzējās par „spiedošu sajūtu krūtīs”. Austrumu dziednieki izmantoja reiši kā līdzekli lai uzturētu jaunību – tāpēc to dēvē par „nemirstības sēni”.

Ingvera saknes, ginkgo biloba, gotu kolas, rozmarīna ekstrakti — dabas antioksidanti, kas tonizē asinsrites sistēmu un jo īpaši nervu sistēmu. Šie augi ir pierādījuši savu efektivitāti asinsvadu nostiprināšanā, galvas smadzeņu asinsrites uzlabošanā un arteriālā asinsspiediena uzlabošanā.

Liposkābe — aktīvs antioksidants (N vitamīns), kas aizsargā mitohondrijus no agresīvajiem radikāļiem. Šī viela pilda koenzīma funkciju, jo tā ir enerģētiskā barība šūnu smadzenēm un pasargā tās no oksidēšanās procesiem. Viena no galvenajām liposkābes, kuru vēl dažkārt dēvē par N vitamīnu, funkcijām ir nervu šūnu aizsardzība pret dažādiem bojājumiem, kas radušies nepietiekamas galvas smadzeņu asins apgādes rezultātā (pēc ķirurģiskas iejaukšanās vai insulta).

Sastāvs

Acetil- L — karnitīns 250mg, asinszāle (augu ekstrakts) 75 mg, Gotu Kola (lapu ekstrakts) 50 mg, tirozīns 50 mg, Theanine 40 mg, reiši sēne (Augļu ķermeņa ekstrakts) 30 mg, reiši sēne (micēlija ekstrakts) 20 mg, liposkābe 20 mg, ingvers (saknes ekstrakts) 15 mg, Ginkgo biloba (lapu ekstrakts) 12 mg, rozmarīns (lapu ekstrakts) 5 mg, B6 vitamīns 2 mg, Folāta 50 MCG, B12 vitamīns 3 MCG.

Lietošana

Pieaugušiem pa 1 kapsulai 3x dienā.

Kā iegādāties Mind Set?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top