Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.06.2024

Mīts par aminoskābēm

Aminoskābes produktos, astoņas neaizvietojamās aminoskābes

Šoreiz parunāsim par AMINOSKĀBĒM. Par tām daudz zina sportisti, bet ļoti maz mēs pārējie, jo tiek radīts mīts, ka tās vajadzīgas tikai sportistiem muskuļu masas audzēšanai!

Diemžēl nē… – šī ir ĻOTI svarīga veselības sastāvdaļa, kuras nepietiekoša kvalitāte var izraisīt simtiem dažādu slimību līdz pat onkoloģiskām saslimšanām !

AMINOSKĀBES ir galvenā šūnu sastāvdaļa (celtniecības materiāls). Kad mēs apēdam olbaltumvielas, tās mūsu ķermenī hidrolizējas par aminoskābēm, kuras uzsūc zarnu sieniņas, novada asinsritē un tad caur aknu, kurā tiek veiktas ķīmiskas reakcijas, tās atkal apvienojas kā olbaltumvielas, pielāgojoties specifiskajam ķermenim un veidojot īpašu, tieši šajā ķermenī, esošu olbaltumvielu. Tas viss var notikt pie nosacījuma, ja cilvēkam ir vesela gremošanas sistēma, akna, aizkuņģis, tīras zarnas utt.

Ne visi vēl joprojām zina, ka no apmēram 20 AMINOSKĀBĒM, ASTOŅAS ir NEAIZVIETOJAMĀS AMINOSKĀBES – tātad organisms tās nesintezē pat, ja visi orgāni darbojas perfekti. Līdz ar ko tās obligāti uzņemamas ar pārtiku.

Vēl svarīgāk ir zināt šo neaizvietojamās AMINOSKĀBES funkcijas, kas iespējams sniegs atbildes uz jautājumiem KĀDĒĻ cilvēkiem rodas problēmas un KĀ tās novērst.

Astoņas neaizvietojamās aminoskābes

HISTIDĪNS

Histidīns palīdz ķermeņa augšanas procesos, kā arī atjaunot audus, piemēram, muskuļos. Tāpat šai aminoskābei ir galvenā loma mielīna slāņa (aizsargkārta, kas apņem nervu šūnas un palīdz ražot kuņģa sulu) ražošanā. Avoti: piena produkti, putnu gaļa, zivis, rīsi, kvieši.

FENILALANĪNS

Rūpējas par garastāvokli un uzlabo atmiņu, līdz ar to nozīmīgi ietekmējot visu smadzeņu pienācīgu funkcionēšanu. Tāpat šī viela sekmē nervu impulsu pārnesēju līmeņa paaugstināšanu ķermenī – šie impulsi nodrošina vispārēju nervu sistēmas funkcionēšanu. Fenilalanīns uzlabo UV staru absorbciju, atvieglojot D vitamīna veidošanos ķermenī. Avoti: Piena produkti, mandeles, avokado, rieksti un sēklas.

LIZĪNS

Vissvarīgāko lomu lizīns spēlē kalcija absorbcijā un kaulu attīstībā. Tātad ne jau kalcija deficīts ir vienīgais osteoporozes cēlonis !! Aminoskābe palīdz arī uzturēt labu slāpekļa līdzsvaru ķermenī, kas ir priekšnoteikums pareizai muskuļu masai un noguruma aizkavēšanai. Lizīns palīdz ķermenim ražot pretvielas un regulē dažādus hormonus, kas darbojas kā signālu nodrošinātāji. Avoti: Siers, kartupeļi, piens, olas, sarkanā gaļa, rauga produkti.

LEICĪNS

Leicīns piedalās cukura līmeņa regulēšanā asinīs, tāpēc tas ir svarīgs tiem, kas cieš no hiperglikēmijas, kā arī tiem cilvēkiem, kas cenšas samazināt ķermeņa tauku daudzumu. Tas arī palīdz uzturēt pareizu cilvēka augšanas hormonu līmeni un līdz ar to ir nozīmīga viela muskuļu audu attīstībā. Avoti: Sojas pupiņas, lēcas un olas dzeltenums, mandeles, piens, zivis, zemesrieksti un garneles.

METIONĪNS

Cilvēkiem, kas cenšas veidot muskuļus, noteikti jāpievērš uzmanība metionīnam, jo tas dedzina taukus un paaugstina testosterona līmeni. Šī aminoskābe pozitīvi ietekmē arī depresijas, artrīta un aknu ārstniecību. Avoti: Gaļa, zivis, pupas, olas, lēcas, sīpoli, jogurts, sēklas.

IZOLEICĪNS

Izoleicīns ir galvenais muskuļu atjaunotājs pēc treniņiem, kā arī palīdz regulēt cukura līmeni asinīs. Viela piedalās hemoglobīna ražošanas procesā, kā arī asins sarecēšanas nodrošināšanā. Avoti: Vistas gaļa, zivis, mandeles, olas, aknas, lēcas un liellopa gaļa.

TREONĪNS

Galvenā šīs aminoskābes funkcija ir šūnu saistvielu veidotāju kolagēna un elastāna veidošana. Lielu ieguldījumu treonīns sniedz aknu funkcionēšanā un veselas imūnsistēmas uzturēšanā. Turklāt aminoskābe sekmē vispārēju uzturvielu uzsūkšanos ķermenī. Liela vērība šai vielai jāpievērš veģetāriešiem, jo treonīns pārsvarā atrodams gaļas produktos. Ja esat veģetārietis, bet lietojat piena produktus, laba izvēle būs biezpiens, bet citi avoti veģetāriešiem ir kvieši dīgsti, rieksti un pupas. Tiesa, aminoskābju koncentrācija minētajos avotos tik un tā ir zemāka, tāpēc vajadzētu padomāt par uztura bagātinātājiem. Avoti: Gaļa, zivis, olas.

VALĪNS

Valīns atjauno muskuļu šūnas un palīdz veidot jaunas, kā arī uztur slāpekļa līdzsvaru. Aminoskābe arī sekmē glikozes rezervju veidošanos gadījumiem, kad jūsu ķermenim tās patiešām būs vajadzīgas (piemēram, fizisko slodžu gadījumiem). Avoti: Piena produkti, gaļa, graudaugi, sēnes, soja, zemesrieksti.

Citāti

Citāti no IĻJA KONDRATJEVA – ārsta, medicīnas un naturopātijas zinātņu doktora (strādā ar sportistiem – olimpiešiem un profesionāliem sportistiem ASV un visā pasaulē) lekcijas par AMINOSKĀBĒM:

 • Pats galvenais ir CIK no tā ko jūs apēdat uzsūcas! Liela daļa paliek zarnu traktā un pārvēršas par fekāliju masu. Kad jūs ēdat gaļu, tad tikai 28-35% olbaltumvielu, kas atrodas tajā, nodrošinās celtniecības funkciju. Pārējie 60-65% veidos atkritumus. Pie tam rodas nevajadzīgs daudzums glikozes, tauku, amjaks un urīnskābes sāļi;
 • Mēs izmantojam jauno visu neaizvietojamo aminoskābju matricu Protiviti ar īpašu formu un kombināciju. Tas ir unikāls produkts, kurš nav pieejams nekur citur. Visaugstāko tehnoloģiju produkts, kuru ražo tikai viena kompānija pasaulē. Šis produkts ir augu valsts, tīrs un dabīgs. Tas uzsūcas 99%. Pēc zinātnieku pētījumu datiem, tas jau pēc 23 minūtēm atrodas šūnā ! Cilvēks ar lieko svaru lietojot šo produktu zaudēs savu tauku masu. Tievi cilvēki iegūs masu, jo sāks veidoties muskuļi… To labi lietot grūtniecēm, slimiem cilvēkiem, jo veidojas kolagēns un imūnšūnas.
 • Diabēta gadījumā Protiviti spēj noņemt cilvēku no insulīna 5 mēnešu laikā. Šobrīd ASV lielākā diabēta slimnieku riska grupa ir bērni līdz 12 gadu vecumam dēļ pārtikas un kvalitatīvu aminoskābju trūkuma.
 • Diemžēl ļoti daudzi ārsti, fiziologi nezin par šo aminoskābju nozīmi. Es pats arī to nezināju. Tagad es lietoju šo produktu 10 tabletes dienā un esmu zaudējis 15 kilogramus.
 • Mainās arī ādas stāvoklis, jo tas ir atkarīgs no kolagēna, kurš uztur ādas struktūru. Saites, locītavas un skrimšļi – arī tas ir kolagēns!
 • Ja cilvēks ar zemu fizisko aktivitāti sāk lietot šo produktu, viņa muskuļi kļūst stiprāki un ķermenis tvirtāks;
 • Tikai tad kad sāku lietot šo produktu, sāku just, ka beidzot mans ķermenis nav badā un šūna ir paēdusi;
 • Mans 5 gadīgais bērns lieto šo produktu 3 tabletes dienā. Domāju, ka arī pubertātes periodā 3 tabletes būs pietiekoši;
 • Ar sportistiem ir tā – visos sporta veidos, kur nepieciešami spēcīgi muskuļi – 10 tabletes dienā. Papildus var lietot 5-10 tabletes pirms sacensībām;
 • 90% visu saslimšanu ir saistītas ar iekaisuma procesiem. Aminoskābes veido imūnšūnas tādēļ nav brīnums, ka tiek dziedinātas slimības, kur ārsti ir bezspēcīgi;
 • Ir dažas produktu grupas, kuras cilvēkam ir dzīvībai ļoti svarīgas – tās ir aminoskābes, 3 neaizstājamās taukskābes, vitamīni, minerāli un ūdens (ūdens – pie tam dzīvs ir ļoti svarīgs faktors un pret to vajag izturēties ļoti uzmanīgi).”

Tātad mums ir vajadzīgs kvalitatīvs produkts – EKSTRAKTS (+vajadzīgi kvalitatīvi neirotransmiteri) lai cilvēks nepatērētu enerģiju pārstrādei un uzsūkšanai. Un nesaskābinātu un nepiesārņotu savu organismu.

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top