Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 20.06.2022

NutriPaka

Nutripaka

Nutripack

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

NutriPaka – komplekts, uztura bagātināšanai ar vērtīgiem dabiskas izcelsmes nutrientiem. Veicina svarīgu nutrientu nonākšanu organismā, kas nepieciešami normālai sirds un asinsvadu, nervu, gremošanas un imūnsistēmas darbībai, palīdz normalizēt vielmaiņas un reģeneratīvos procesus organismā.

NutriPakas priekšrocības

  • satur virkni deficītus nutrientus, uzturvielu optimizēšanai
  • dabiskas izcelsmes aktīvo sastāvdaļu sabalansēts saturs
  • vērtīgu nutrientu avots, kas reti sastopams pārtikas produktos (fikocianīns, gamma-linolskābe un gamma-linolēnskābes)
  • dabisko komponentu augsta biopieejamība

NutriPaka – kompleksas iedarbības komponenti

  • Fitonutrienti: vitamīnu trūkuma papildināšanai
  • Minerāli: ūdens-sāls līdzsvara regulēšanai
  • Probiotikas un šķiedrvielas: zarnu mikrofloras uzlabošanai
  • Fosfolipīdi un PUFA: organisma aizsargspēju stiprināšanai

Aktīvo komponenšu darbība

Koraļļu Lucerna – šķiedrvielu, vitamīnu un minerālu avots

LucernaLucerna – augs ar spēcīgu attīstītu sakņu sistēmu, kura iesūcas dziļi zemē līdz pat 10 metriem. Šis ir viens no nedaudzajiem augiem, kas satur dabiskās izcelsmes fluoru, kas ir svarīgs zobu veselībai. Lucernā ir ļoti daudz vitamīnu (A vitamīns, karotinoīdi, tokoferoli – E grupas vitamīni, K, D, B1, B2, B12 vitamīni), organiskās skābes un hlorofila. Palīdz hipovitaminozes gadījumiem, kuņģa slimībām, paaugstināta holesterīna līmeņa, maigi uzlabo nieru darbību.

Satur visas neaizvietojamās aminoskābes. Ne mazāk interesants ir zāles minerālais sastāvs – šeit ir kalcijs, silīcijs, fosfors, magnijs, dzelzs.

Lucernai ir stiprinoša, attīroša, cukura līmeņa un “sliktā” holesterīna līmeņa asinīs kontrolējoša darbība, uzlabo vielmaiņu, optimizē gremošanas sistēmu.

Coral Lucerna satur ne tikai zāles pulveri, bet arī augu sulu, kas palielina produkta uzturvērtību.

Premium Spirulīna – reta antioksidanta un augu olbaltumvielu avots

Premium SpirulīnaSpirulīna ir aļģe, kas bagāta ar B grupas vitamīniem, beta-karotīnu un minerālvielām, ieskaitot kalciju, dzelzi, magniju, mangānu, kāliju un cinku. Satur arī gamma-linolēnskābi (GLA) un augu olbaltumviela, kura tiek asimilēta daudz reiz labāk nekā gaļas olbaltumvielas.

Spirulina satur fikocianīnu – retu, dabīgu nutrientu, pigmentu, kam saskaņā ar pētījumiem ir spēcīgas antioksidanta, pretiekaisuma un pretaudzēju īpašības.

Premium Spirulīnas dienas deva nodrošina vairāk nekā 150% no atbilstošā fikocianīna daudzuma, vairāk nekā 30% dabīgā beta-karotīna un apmēram 30% hlorofila.

Bi-Kurunga – “viedo” probiotiku simbioze

Simbiotisko probiotiku un cinka komplekss, kuņģa zarnu trakta mikrofloras atjaunošanai, gremošanas uzlabošanai un stiprinātu imunitāti.

Bi-KurungaBi-Kurunga satur probiotiskās kultūras (lakto baktērijas), kas ir līdzīgas “kurungas” dzērienā atrodamajām. Šis tradicionālais dzēriens ir plaši pazīstams kopš seniem laikiem Vidusāzijas un Ziemeļāzijas valstīs ārstniecisko īpašību dēļ. Tās regulāra lietošana atbalstīja gremošanas sistēmas veselību un stiprināja organisma aizsargspējas vienveidīga uztura un nomadu dzīves apstākļos.

Galveno kurungas probiotiku dabiskā izcelsme nosaka to optimālo attiecību produktā, lai vislabvēlīgāk ietekmētu zarnu mikrofloru.

Produkta sastāvā ir iekļauts minerālais cinks, lai pastiprinātu probiotisko kultūru pozitīvo iedarbību. Ir zināms, ka cinks ir iesaistīts imūnsistēmas funkciju regulēšanas procesos un pilnīgas un adekvātas imūnās atbildes veidošanā, palielina antioksidanta statusu.

Koraļļu Lecitīns – šūnu “celtniecības” materiāla avots

lecitīnsLecitīns ir fosfolipīdu avots. Fosfolipīdi ir visu šūnu membrānu galvenais celtniecības materiāls. Šūnu membrānai ir nepieciešams pastāvīgs fosfolipīdu pieplūdums, lai “labotu” bojātās vietas (piemēram, toksīnu). Fosfolipīdi arī stimulē enzīmu aktivitāti un piedalās šūnu diferenciācijā, dalīšanā un reģenerācijā.

Lecitīns ir arī holīna priekštecis, kas uzlabo vielmaiņas procesus nervu audos un smadzeņu šūnās. Tas ir nepieciešams organismam visas dzīves laikā.

Ne vienmēr veselības stāvoklis un ēšanas paradumi ļauj iegūt ikdienas lecitīna devu no pārtikas (šim nolūkam jums, piemēram, jāapēd 12 lielas, dabiskas mājas vistas olas).

Omega 3/60 – neaizstājamo taukskābju avots

POmega 3/60UFA (omega-3 polinepiesātinātās taukskābes) ir neaizvietojamas barības vielas. Tās neveidojas organismā pašas, un ir jāuzņem ar uzturu. Vislielāko omega-3 PUFA nepieciešamību izjūt smadzenes (cilvēka smadzenes 70% sastāv no taukiem un trešā daļa šo tauku ir taukskābes), acis, sirds un asinsvadi, kā arī āda. PUFA iesaistās hormonu sintēzē, kas palīdz samazināt holesterīna līmeni.

PUFA ir visu šūnu membrānu struktūras sastāvdaļa.

Galvenais omega-3 PUFA avots mūsu uzturā ir dabiskas izcelsmes jūras zivis.

Koral-Main – vērtīgu minerālu avots no Japānas jūras

Koral-MainŪdens ir viens no trim nepieciešamajiem cilvēka organisma eksistences nosacījumiem (kopā ar gaisu un pārtiku). Kvalitatīvs, attīrīts ūdens ar sabalansētu minerālu sastāvu ir nosacījums pareizai organisma hidratācijai, saglabājot skābju-sārmu un ūdens-sāls līdzsvaru.

Koral-Main ir minerālu kompozīcija, kas iegūts netālu no Japānas salas Okinavas, kuru sauc arī par ilgdzīvotāju salu. Tas satur lielu daudzumu jūras minerālu (Ca, Mg, K, Na, Fe, S, Si, B, Cr, Mn, Zn utt.), palielina ūdens fizioloģisko lietderību un tādējādi uztur minerālu līdzsvaru orgānos un audos.

Koral-Main – 30-40 ml ūdens uz 1 svara kg (diennaktī). Ūdens pagatavošanas instrukcija.

NutriPakas sastāvs

Koraļļu Lucerna (120 kapsulas), Premium Spirulīna (200 tabletes), Koraļļu Lecitīns (120 kapsulas), Omega 3/60 (30 kapsulas), Bi-Kurunga (90 tabletes), Koral-Main – 3 iepakojumi (30 sašetes).

Lietošana

Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas iepakojuma iekšpusē. Programma 30 dienām.

Kā iegādāties NutriPaka?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

Back to top
error: Alert: Content is protected !!