Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.04.2024

Omega 3 Apelsīnu

Omega 3 Oranges

Omega 3 Apelsīnu

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

«Omega 3 Apelsīnu» nodrošina bērna organismu ar normālai bērna attīstībai nepieciešamajām Omega 3 polinepiesātinātajām taukskābēm.

«Omega 3 Apelsīnu» īpašības

  • Pasargā sirdi un asinsvadus;
  • Nodrošina pareizu bērna intelekta attīstību, uztur koncentrāciju, atmiņu un uzmanību;
  • Attīsta sīko motoriku un motoro redzes koordināciju;
  • Nodrošina vispārspēcinošu iedarbību un sniedz atveseļojošu iedarbību uz bērna organismu;
  • Normalizē uzvedību, padara bērnu mierīgāku un līdzsvarotāku.

Pateicoties ērtai formai – košļājamās kapsulas ar dabīgu apelsīnu garšu «Omega 3 Apelsīnu» patīk bērniem, atšķirībā no tradicionālās zivju eļļas.

Produkts nesatur ķīmiskus saldinātājus un aromatizētājus.

Aktīvo komponenšu darbība

Klīniski pierādīta Omega 3 PNTSk deficīta saistība ar uzmanības deficīta sindroma un hiperaktivitāte attīstību (DSHA).

Diētas papildināšana ar Omega 3 PNTSk palīdz kompensēt uzvedības problēmas un grūtības ar mācīšanos, bērniem, kuriem ir DSHA.

Oksfordas universitātes zinātnieki atklāja, ka 40% bērnu, kuri regulāri lieto Omega 3 (pētījumos piedalījās vairāk kā 300 skolēnu vecumā no 5 līdz 12 gadiem) uzlabojusies lasīt un rakstītprasme. Tāpat arī rezultāti parādīja, ka paaugstinājusies uzmanības koncentrācija un bija novērota būtiska uzvedības uzlabošanās.

Polinepiesātinātās taukskābes, kas attiecas uz neaizvietojamiem uztura faktoriem, pēdējā laikā ir atzītas par svarīgākajiem mikronutrientiem, kas nodrošina normālu bērna attīstību un līdzsvara uzturēšanu starp fizioloģiskiem un patoloģiskiem procesiem organismā.

Sistemātiskie epidemioloģijas pētījumi par faktiskā uztura un veselības stāvokli bērniem un pieaugušajiem, dažādos Krievijas reģionos, ko veica KMZA atklāja, ka lielākajai daļai iedzīvotāju ir pārtikas statusa traucējumi, no kuriem visizplatītākie ir dzīvnieku olbaltumvielu deficīts, kas sasniedz 15-20% no ieteicamā daudzuma; polinepiesātināto taukskābju deficīts, uz lielā dzīvnieku tauku uzņemšanas fona; liela daudzuma vitamīnu trūkums, kas atklāts viscaur un cauru gadu lielākai daļai iedzīvotāju.

Bērnu uzturā no agras bērnības, īpaša vieta jāaizņem taukskābēm, kas nodrošina bioloģisko šūnu membrānu struktūru sastāvdaļu un rezerves enerģijas materiālu, jo tiem ir aktīva loma visu organismu funkciju veidošanā un regulācijā, tai skaitā imūnaizsardzībā.

Tāpat arī ir atsevišķa cilvēku kategorija, kam medicīnisku iemeslu dēļ ir ierobežots uzturs. Piemēram, bērni ar dažādām pārtikas alerģijām, kas ilgstoši ievēro hipoglikēmisko diētu. Jo zivis, kā alerģisks produkts, tradicionāli tiek izslēgta no šīs kategorijas slimnieku uztura, un viņu uzturā rodas vielu deficīts, to starp PNTSk deficīts.

Sastāvs

Zivju eļļa 500 mg (t.sk. Omega 3 PNTSk 150 mg, EPS 80 mg, DHS 50 mg), dabīgs apelsīnu aromatizators.

Lietošana

Bērniem no 3 līdz 7 gadiem pa 1-2 kapsulām dienā, no 7 līdz 11 gadiem pa 2-3 kapsulām dienā pēc ēšanas. Lietot sakošļājot.

Kā iegādāties Omega 3 Apelsīnu?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top