Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 02.06.2022

Omega 3/60 (Jūras zivju eļļa)

Omega 3/60

Omega 3/60

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Omega 3/60 satur dabīgu jūras zivju eļļu, kas bagāta ar omega-3 taukskābēm. Šīm vielām ir nozīmīga loma aterosklerozes un ar to saistīto sirds slimību profilaksē. Produkts atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām, rūpīgi attīrīts un tam nepiemīt izteikta specifiskās zivju smarža un garša.

Omega 3/60 īpašības

  • Omega 3/60 ir nozīmīga loma aterosklerozes, asinsvadu trombozes un sirds išēmiskās slimības, arteriālās hipertensijas un sirds ritma traucējumu profilaksē.
  • Sniedz atbalstu organisma imūnsistēmai.
  • Pasargā šūnu membrānu no brīvajiem radikāļiem un oksidēšanās procesiem.
  • Veicina optimālu nervu sistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas un acs tīklenes darbību.

Aktīvo komponenšu darbība

Zinātnieki jau sen noskaidroja, ka jūras zivju eļļas lietošana pazemina aterosklerozes un sirds-asinsvadu slimību attīstības risku. Zivju eļļa satur nepiesātinātās omega-3 taukskābes, kas pieder pie neaizstājamām taukskābēm. Šīs taukskābes nesintezējās cilvēka organismā, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi katru dienu uzņemt omega-3 taukskābes pietiekamā daudzumā un sabalansētā sastāvā ar pārtiku.

Pēc pētījumu datiem, omega-3 nepiesātinātās taukskābju trūkums cilvēka uzturā ir gandrīz 80%. Paaugstinot zivju eļļas lietošanu, var maksimāli pazemināt sirds-asinsvadu slimību attīstības risku. Ir pieradīts, ka cilvēkiem, kuri lieto zivju eļļu, holesterīna (aterosklerozes attīstības galvenais faktors) līmenis asinīs ir uzturams zemā līmenī, jo polinepiesātinātās taukskābes, nonākot organismā, konkurē ar holesterīnu un likvidējot to no asinsrites.

Polinepiesātināto taukskābju pamatfunkcija ir to piedalīšanās šūnu membrānas fosfolipīdu slāņa veidošanās procesā un eikosanoīdu – audu hormonu sintēzē. Eikasinoīdi regulē lokālas šūnu un audu funkcijas, ieskaitot iekaisuma reakcijas, trombocītu, leikocītu un eritrocītu funkcionēšanu, asinsvadu paplašināšanos un sašaurināšanos.

Omega-3 polinepiesātinātā taukskābe novērš endotēlija bojājumus. Tā ir imūnās, nervu, sirds – asinsvadu sistēmas un acu tīklenes struktūrelements, kas piedalās šo sistēmu darbā un nodrošina optimālo funkcionēšanu.

Cilvēka organismā omega-3 polinepiesātinātās taukskābes, kā arī eikosapentaēnskābes un dokozaheksaēnskābes deficīts organismā ir viens no aterosklerozes un ar to saistīto slimību (piemēram, išēmiskās slimības, Alcheimera slimības) attīstības iemesliem.

Sastāvs

Omega-3 PUFA etilesteri no augsti attīrītas koncentrētas zivju eļļas, stabilizētas ar dabīgiem tokoferoliem: 1000 mg.

Lietošana

Pa 1 kapsulai 3x dienā, pusstundu pirms ēšanas.

Kā iegādāties Omega 3/60?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!