Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 17.07.2024

OpiStops

OpiStop

OpiStops

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

OpiStops – augstvērtīgs augu komplekss organisma aizsardzībai no bīstamākās helmintu infekcijas – opistorhozes, ko izraisa Sibīrijas vai kaķa trematode. Unikālā sastāvdaļu kombinācija, kas darbojās trijos virzienos (pretparazitārā, žultsdzinēja un mīkstinošā iedarbība), ļauj cīnīties ar parazītiem, neizjaucot gremošanas sistēmas darbu.

OpiStops īpašības

OpiStops efektīvi samazina parazītu toksisko iedarbību uz organismu pie:

  • opistorhozes;
  • lambliozes;
  • askaridozes;
  • enterobiozes.

Aktīvo komponenšu darbība

Apses mizas ekstrakts – labi pierādījis savu efektivitāti pie opistorhozes. Tās aktīvās vielas ir fenola glikozīds, salicīns, populīns, tremuloidīns, tremucīns, salicortīns, tanīni, organiskās skābes (benzoskābe, ābolskābe, askorbīnskabe), ēteriskās eļļas. Iekļūstot caur kutikulu, apses spēkā esošās vielas izjauc helmintu struktūru, izraisot tā bojāeju. Apses garoza arī cīnās arī ar citiem parazītiem, lamblijām, kuras sastopamas dzeramajā ūdenī vai uz nenomazgātiem dārzeņiem, augļiem, zaļumiem.

Biškrēsliņš – augs ar spilgti dzeltenīgiem ziediem un izteiktu patīkamu smaržu. Antiparazitāru efektu nodrošina tanacetīns un ēteriskās vielas borneols un кетон-туйон. Kopā tie nomāc parazītu orgānu darbību – opistorhu, apaļo cērmju un spalīšu, samazinot to izraisītās alerģiskās reakcijas, intoksikāciju, gremošanas traucējumus un izkārnījumus.

Mežrozīšu ekstrakts tiek uzskatīts bagāts avots ar B1, B2, B3, B5, C, K, PP vitamīniem, karotīnu, flavonoīdu un fenolskābi. Pateicoties šādam sastāvam, tam piemīt žultsdzenošas, urīndzenošas un vispārspēcinošas īpašības.

Pelašķu ziedu ekstrakts slavens ar ēterisko eļļu, kurā ir liels daudzums azulēna, kariofilēna, cineola, tujola, borneola u.c. Veicina kuņģa-zarnu trakta gļotādas dzīšanu un mazina iekaisumu, nodrošina žultsdzenošu, urīndzenošu un vēdera mīkstinošu efektu.

Garie pipari optimizē vielmaiņu un gremošanas procesu, normalizē kuņģa-zarnu trakta sekrēcijas motora funkciju.

Sastāvs

Mežrozīšu augļu ekstrakts 200 mg, apses mizas ekstrakts 100 mg, lakricas saknes ekstrakts 100 mg, garo piparu ekstrakts 100 mg, pelašķu ziedu ekstrakts 50 mg, biškrēsliņu ziedu ekstrakts 20 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 2 kapsulām 2 reizes dienā, ēšanas laikā.

Lasiet arī: Atiparazitārā programma pieaugušajiem.

Kā iegādāties OpiStops?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top