Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 08.04.2024

Dzelzs

Iron Capsules

Iron Capsules

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Produkts “Dzelzs” satur ļoti svarīgu elementu, kas novērš anēmijas attīstību, paaugstina dzīves enerģijas un darba spēju līmeni. Organiskā dzelzs ir pilnvērtīgāka un vieglāk uzsūcas. Tā neizraisa blakusparādības, kas ir raksturīgas dzelzs neorganiskajiem sāļiem: dispeptiskie traucējumi, kuņģa un zarnu gļotādas kairinājums, metāliska garša mutē, zobu krāsa izmaiņas.

Organiskā dzelzs īpašības

Produktu “Dzelzs” izmanto:

  • anēmijas profilaksei;
  • audu elpošanas un metabolisma procesu regulācijai;
  • imūnsistēmas funkcijas atjaunošanai šūnu līmenī;
  • ādas slimību profilaksei;
  • ādas, nagu un matu stāvokļa uzlabošanai.

Aktīvo komponenšu darbība

Dzelzs piedalās asinsrades un audu elpošanas procesos. Dzels uzsūcas zarnu traktā, pēc tam difundē asinsvados, kur tiek saistīta ar īpašu transporta olbaltumvielu transferīnu. Pateicoties transferīnam notiek šūnu un audu piesātināšana ar dzelzi.

Dzelzs ietilpst fermentu (citohromu) sastāvā, piedalās audu elpošanas procesos (transportē skābekli no plaušām uz visām organisma šūnām) un ATF sintēzes procesos, fermentatīvajās reakcijās, holesterīna metabolismā. Dzelzs uzkrājas liesā, aknās, kaulu smadzenēs, un tiek izmantota pēc vajadzības, novēršot dzels deficīta anēmiju; kuras simptomi ir vispārējais muskuļu vājums, garšas un smaržas sajūtu izmaiņas, nagu un matu trauslums.

Dzelzs stiprina imūnsistēmu. Adekvāts dzelzs saturs organismā veicina aizsardzības sistēmas pilnvērtīgu funkcionēšanu. Dzelzs ietilpst fermentu sastāvā, kas nomāc patogēno mikroorganismu darbību; pateicoties detoksikācijas un antibakteriālām īpašībām. Dzelzs nodrošina aizsardzības olbaltumvielu – lizocīma un interferona sintēzi.

Dzelzs uzlabo ādas, nagu un matu stāvokli. Tā aktivizē fermentu-antioksidantu sintēzi, kas novērš oksidatīvus procesus šūnās un piedalās epitēlijaudu reģenerācijā, novērš nagu trauslumu, uzlabo matu struktūru un pigmentāciju.

Dzelzs deficīts izraisa nopietnus traucējumus organisma darbībā: var attīstīties mazasinība, samazinās imunitāte, palielinās infekcijas slimību risks, parādās pastāvīgs nogurums.

Sastāvs

Dzelzs (aminohelāts) 11 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa vienai tabletei dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties produktu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top