Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 16.06.2022

Papaija

Papaija

Papaya

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Papaijai piemīt brīnišķīga garša un lielisks izsmalcināts aromāts. Kosta – Rikas un Meksikas vietējie iedzīvotāji sauc papaiju par “labās veselības augli” un augsti vērtē veselīgo augli kā efektīvu līdzekli gremošanas procesu uzlabošanai. Turklāt, auglis ir lielisks diētisks produkts cilvēkiem, kas seko savam svaram!

“Papaija” ir 100% dabīgs sulīga papaijas augļu mīkstuma produkts, kas ir ražots pēc visām kvalitātes standartu prasībām un ļauj saglabāt brīnišķīga tropiska augļa barojošas un dziednieciskas īpašības. Tas ir ideāls līdzeklis spēku atjaunošanai, pēc pārciestas slimības vai pārpūlēšanās gadījumā. Papaija uzlabo kuņģa un zarnu trakta funkciju, attīra zarnu traktu, piešķir aktivitāti un mundrumu.

Papaijas īpašības

  • uzlabo gremošanas procesu kvalitāti;
  • ir efektīvs kuņģa – zarnu trakta slimību gadījumos;
  • aktivizē zarnu trakta darbību;
  • tonizē organismu, nodrošina mundrumu.

Aktīvo komponenšu darbība

Šis auglis ir veselīgo vielu krājums! Augļa mīkstums satur 6 – 12% cukuru, līdz 1% olbaltumvielu, 1,4% skābju, C, B1 un B2 vitamīnu, karotīnu, minerālus (kāliju, magniju un kalciju) un gremošanas procesam nepieciešamos fermentus (papīns, peptidāze, lipāze, u.c.).

Galvenā papaijas dabīgā viela ir papaīns – svarīgākais no sešiem augļa sulas izdalītiem fermentiem. Tā darbība ir līdzīga cilvēka organismā izstrādāto fermentu darbībai, tāpēc papaīna otrais nosaukums ir “augu pepsīns“. Papaīns ir īpašs tāpēc, ka tas ir spējīgs saglabāt aktivitāti ne tikai skābā vidē, bet arī neitrālā un sārmainā vidē.

Papaīns būtiski uzlabo gremošanas procesus, īpaši olbaltumvielu pārtikas sagremošanas traucējumu gadījumā. Tas sašķeļ olbaltumvielas līdz aminoskābēm un sekmē to ātru asimilēšanu organismā. Kvalitatīvi asimilētas olbaltumvielas ir ārkārtīgi svarīgas gļotādas, eroziju un čūlu sadzīšanai, tās arī kalpo kā jaunu šūnu celtniecības pamatmateriāls. Papaīnam piemīt pretiekaisuma un antitrombotiska aktivitāte.

Papaija ir augu izcelsmes lizocīma avots, kas tiek izdalīts no melones koka lateksa. Šis enzīms ir gan augiem, gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem un nodrošina pretmikrobu un pretiekaisuma efektu, noārdot sēnīšu, vīrusu un grampozītīvo baktēriju šūnu sienas.

Lizocīms ir imūno un metabolisko procesu regulators, tam piemīt arī antioksidantu īpašības.

Sastāvs

Papaijas augļi 30 mg, papaīns 3 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pa vienai tabletei x3 dienā pēc katras ēdienreizes.

Bērniem ļoti garšo – kā konfektīte. Var droši nosūkāt tabletīti.

Kā iegādāties papaiju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!