Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 04.04.2024

Prēmium Spirulīna

Premium Spirulina

Prēmium Spirulīna

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Spirulīna – lielisks produkts tiem, kas vēlas uzlabot savu pašsajūtu, attīrīt organismu, kontrolēt svaru un paaugstināt dzīves tonusu. Šī ir ārkārtīgi vērtīga piedeva ikdienas uzturam, pie vitamīnu un minerālu nepietiekamības, anēmijas un novājinātas imunitātes gadījumos. Spirulīnu audzē pēc speciāli izstrādātas tehnoloģijas ekoloģiski tīrā vidē un to apstrādā atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem.

Spirulīna ir zili – zaļa jūraszāle, kura satur vērtīgas barības vielas, īpaši olbaltumvielas (65 – 72%) un β – karotīnu. Spirulīnas sastāvā ir arī svarīgi augu pigmenti, tādi kā hlorofils, fikocianīns, B grupas vitamīni, dzelzs, magnijs, selēns, retzemju minerālus, fermentus, nukleotīdus, linolēnskābi, linolskābi. Spirulīna – ir viens no galvenajiem vitamīna B12 avotiem uz zemes.

Prēmium Spirulīna dabisks, barojošs produkts, kas normalizē vielmaiņu un satur vitamīnu-minerālu kompleksu. Ir bagāts ar jodu, kas regulē vairogdziedzera darbību. Lieto, lai novērstu olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu trūkumu, imūndeficītu un citas slimības.

Spirulīnas īpašības

Produkta lietošana ir efektīvs profilaktisks līdzeklis:

  • vitamīnu, minerālvielu, olbaltumvielu nepietiekamības gadījumā;
  • anēmijas gadījumā;
  • liekā svara gadījumā;
  • kuņģa-zarnu trakta slimību gadījumā;
  • aterosklerozes un ar to saistītu slimību gadījumā.

Aktīvo komponenšu darbība

Spirulīnas membrānas sastāv no “mīkstiem” mukopolisaharīdiem, tāpēc cilvēka organisms spēj viegli sagremot un asimilēt spirulīnas bioloģiski pilnvērtīgās olbaltumvielas. Šī olbaltumviela satur visas cilvēka organismam nepieciešamās aminoskābes, starp kurām ir arī dažas neaizstājamās aminoskābes.

Salīdzinājumā ar dzīvnieku izcelsmes produktiem, kuru sastāvā ir daudz tauku, spirulīnā to ir tikai 5-6%. Turklāt spirulīnas tauku pamatā ir polinepiesātinātās taukskābes, kas ir ļoti vērtīgas cilvēka organismam. Starp spirulīnas taukskābēm ir linolēnskābe un gamma linolēnskābe, kuras dabā ir sastopamas vēl tikai krūts pienā.

Spirulīna ir visbagātākais A, B12, E un F vitamīnu avots. 10 grami spirulīnas satur trīs B12 vitamīna diennakts devas. Cianokobalamīna (B12 vitamīns) deficīts ir novērojams cilvēkiem, kas vecāki par 50 gadiem, kā arī veģetāriešiem, grūtniecēm, smēķētājiem ar stāžu un tiem, kas cieš no kuņģa-zarnu trakta slimībām. B12 vitamīna trūkums izpaužas ar vājumu, darbspēju pazemināšanos, atmiņas pasliktināšanos, menstruālā cikla traucējumiem.

Spirulīnas sastāvā var atrast vairākas minerālvielas un mikroelementus. Ir jāpievērš uzmanība faktam, ka spirulīna satur arī lielu, imunitāti stiprinošu antioksidantu daudzumu (tādus kā beta karotīns, selēns, germānijs). Salīdzinājumā ar alus raugu vai dillēm, spirulīna satur 5 reizes lielāku dzelzs daudzumu.

Spirulīnas lietošana viena mēneša laikā ievērojami paaugstina tonusu, normalizē arteriālo asinsspiedienu, sekmē vielmaiņas procesu uzlabošanos, organisma nespecifiskās rezistences paaugstināšanos, kā arī nodrošina antitoksisku un pretanēmijas iedarbību.

Vitamīns B 12 – neaizstājams sarkano asins ķermenīšu sintēzei. Zems šī vitamīna līmenis organismā var būt par ādas bāluma un matu izkrišanas iemeslu. Tādēļ spirulīnu iesaka lietot veselīgas ādas krāsas uzturēšanai un matu stiprināšanai un skaistumam.

Sastāvs

Spirulīna 500 mg.

Lietošana

Pieaugušajiem 6 tabletes dienā ēšanas laikā.

Kā iegādāties Prēmium Spirulīna?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top