Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.04.2024

Prenatals +

Prenatal+

Prenatals

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

PRENATALS + ir sabalansēts vitamīnu un minerālu komplekss paredzēts visām sievietēm, kuras plāno ģimenes pieaugumu, jeb ir bērniņa gaidībās, jeb laktācijas periodā. Grūtniecības un zīdīšanas periodā barības vielu nepieciešamība (vitamīnu, minerālvielu, taukskābes un citi nutrienti) palielinās, jo tie tiek tērēti ne tikai mātes veselības uzturēšanai, bet arī bērniņa pilnvērtīgai attīstībai. Piemēram, folskābes (B9 vitamīns) dienas deva grūtniecības laikā pieaug gandrīz 2 reizes!

Papildus uzņemamo vitamīnu daudzums ir svarīgs arī tām sievietēm, kuras tikai plāno grūtniecību: organismu ir nepieciešams jau iepriekš sagatavot grūtniecības periodam.

Prenatals + īpašības

  • Kompensē barību vielu deficītu, jo īpaši grūtniecības un laktācijas periodā
  • Atbalsta mātes veselību un nodrošina harmonisku augļa attīstību
  • Palīdz nostiprināt bērna veselību pirmajos dzīves gados
  • Palīdz samazināt bērna iedzimtības anomālijas attīstības varbūtību

Aktīvo komponenšu darbība

Plānojot grūtniecībuPNTS Omega-3 (DHA). Prenatals + satur zivju eļļu dokozaheksaskābes (DHA) veidā – pats vērtīgākā Omega 3 priekš organisma. Tā ir viena no galvenajām komponentēm, kas nodrošina topošās māmiņas un viņas mazuļa veselību. Tā piekļūst auglim caur placentu, palīdzot galvas smadzeņu, nervu sistēmas un acu attīstībai. DHA palīdz nostiprināt asinsvadu un kapilāru sieniņas, normalizē sirds darbību, pazemina “sliktā” holesterīna līmeni. Pietiekams DHA līmenis grūtnieces organismā samazina priekšlaicīgas dzemdību risku.

D vitamīns grūtniecības laikā ir īpaši svarīgs, jo bez tā kalcijs uzsūcas mazākā daudzumā. Tā deficīts var izraisīt rahītu, viena no izpausmēm ir skeleta nepareiza veidošanās.

GrūtniecībaB grupas vitamīni nodrošina normālu nervu sistēmas darbību un aktīvi iesaistās vielmaiņas procesos, kad veidojas auglis. B9 un B12 vitamīnu trūkums var novest pie augļa neirālās caurules nepareizas veidošanās, intrauterīnās augšanas aiztures, neiznēsāšanas un priekšlaicīgu dzemdību riska.

E vitamīns un niacīns ir nepieciešami bērna normālai attīstībai un placentas funkcionēšanai. Palīdz iznēsāt bērnu un novērst iespējamos spontāna aborta draudus agrīnā grūtniecības stadijā. Tie ir nepieciešami normālai augļa attīstībai (tostarp, piedalās bērna elpošanas sistēmas veidošanā). E vitamīns uzlabo olnīcu funkciju, veicina normālu hormonu līdzsvaru un novērš spontāno abortu.

LaktācijaSelēns un cinks. Ja ir izteikts selēna un cinka trūkums grūtnieces organismā, pastāv risks, ka bērns piedzims ar iedzimtām anomālijām (muskuļu vājums, mugurkaula nepilnīga attīstība, sirdskaites, elpošanas ceļu slimības, neiroloģiskie traucējumi). Šo minerālvielu deficīts spēj izraisīt vēlo toksikozi, tūsku, anēmiju un priekšlaicīgas dzemdības.

Jods ir vajadzīgs normālai vairogdziedzera funkcionēšanai. Nepietiekama šī elementa uzņemšana grūtniecības laikā var novest pie strumas veidošanās un turpmākām vairogdziedzera funkciju izmaiņām mātei un vairogdziedzera darbības traucējumiem bērnam, tāpēc grūtniecības laikā ir ieteicams pārbaudīt vairogdziedzeri un kompensēt joda trūkumu.

Sastāvs

DHA — 200 mg (no zivju eļļas), biotīns – 60 μg, vitamīns B5 (kalcija D-pantotenāts) – 6 mg, vitamīns D3 – (holekalciferols) 5 μg, vitamīns B12 (ciānkobalamīns 0,1%) – 3,5 μg, folskābe 400 μg, niacīns – 15 mg, jods – 150 μg, vitamīns B6 – 1,9 mg, vitamīns B2 – 1,5 mg, selēns – 30 μg, vitamīns B1 – 1,2 mg, vitamīns E (D-a-tokoferols) – 13 mg, cinks (oksīds) – 2,25 mg.

Lietošana

Pa vienai kapsulai dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Prenatals +?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top