Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 28.08.2018

Pretparazitārā programma pieaugušajiem

Pretparazitārā programma pieaugušajiem

Doto veselības atjaunošanas un saglabāšanas programmu izstrādāja Coral Club International Veselības Akadēmija. Pēc grāmatas materiāliem O.A. Butakova “Veselības atjaunojošo programmu kolekcija”.

Veselības produkcijas (uzturzinātne) un atjaunojošās programmas balstītas uz augstākās kvalitātes dabas līdzeļiem, kurus izstrādāja dažādu nozaru ārsti.

Pirmais etaps: Attārpošanās ilgums 21 diena

Koral-Mains (Coral-Mine) – vienu paciņu iemest stikla ūdens krūkā no 1,5 – 2 litriem ūdens. Dzert 15 – 20 minūtes pirms ēšanas un 1 – 1,5 stundai pēc ēšanas. Izdzert dienakts laikā. Koraļļu kalcijs organismā rada sārmainu vidi, normalizē skābju -sārmu balansu. Sārmaina vide normalizē šūnu funkcijas, visa organisma darbību kopumā. Vielmaiņas procesi organismā notiek ar kalcija jonu līdzdalību. Koraļļu kalcijs ir bioloģiski pieejams – saskarsmē ar ūdeni kalcijs pāriet jonu formā un šūnas to viegli var izmantot.

Melnā rieksta lapas (Black Walnut Leaves) – pa 1 tabletei x2 dienā ēšanas laikā (pēc 1 nedēļas var palielināt devu līdz 2 tabletēm x2 dienā). Efektīvs augu valsts produkts, kam piemīt pretparazitāra, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība. Tas nodrošina organisma atbrīvošanu no parazītiem bez intoksikācijas bazīmēm. Šajā gadījumā nepastāv toksiskās ietekmes risks uz aknām un nierēm, kā tas ir ķīmisko preparātu gadījumā kad vēl ir dažādas blakusparādības.

Ķiploks (Garlic) – pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā. Tam ir antibakteriālas, pretmikrobu un pretparazītu īpašības, un tradicionāli tiek izmantots tautas medicīnā kā pretparazītu līdzeklis.

Pēc izvēles – DigestAble vai Assimilatoru – pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā. Fermenti sadala iekaisuma procesus – visas mirušās šūnas, parazītu atlikumus. Palīdz visu sašķelt un izvadīt laukā no organisma.

Lecitīns – pa 2 kapsulām x3 dienā, ēšanas laikā. Lecitīns ir žultsdzinējs – aknu attīrīšanās produkts. Diennaktī cilvēkam izdalās 1,5 litru žults, un žults ir rūgta, līdz ar to žults iznīcina parazītu oliņas zarnu traktā. Un lecitīns jo īpaši ir nepieciešams cilvēkiem, kuriem ir aknu problēmas, jo parasti akna nespēj izdalīt kvalitatīvu žulti.

Otrais etaps: Atjaunošanās (1 mēnesis)

Koral-Mains (Coral-Mine) – 1 paciņu uz 1,5 litriem ūdens. Bioloģiski aktīvs ūdens ar sārmainām minerālvielām. Ūdens ir ar uzlabotām bioloģiskām īpašībām (ar zemu virsmas spraigumu, vāji sārmainu pH reakciju), atbilstoši organisma šūnu nepieciešamībām. Ūdens ir ar sakārtotu atomu struktūru, bagātināts ar minerālvielām un turklāt garšīgs.

Dzīvās baktērijas (Super Flora) – pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā. Super Flora atjauno zarnu trakta veselu mikrofloru, kavē disbakteriozes, meteorisma, smaguma sajūtas kuņģī attīstību, uzlabo vielmaiņu un gremošanu, veicina labo vielu un barības vielu uzsūkšanos.

Jaunpiens (FirstFood) imunitātei – pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā. Jaunpiens ir visu imunitātes veidošanai nepieciešamo komponentu avots.

Spirulīna – pa 2 tabletēm x3 dienā, ēšanas laikā. Spirulīna ir barojošs produkts, kas normalizē vielmaiņu un satur vitamīnu-minerālu kompleksu. Ir bagāts ar jodu, kas regulē vairogdziedzera darbību. Lieto, lai novērstu olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu trūkumu.

Pēc izvēles – DigestAble vai Assimilatoru – pa 1 kapsulai x3 dienā, pirms ēšanas. Normalizē gremošanas procesu. Uzlabo organismā barības vielu uzņemšanu un šķelšanu.

Taukskābes (Lecitīns) – pa 2 kapsulām x2 dienā, ēšanas laikā. No lecitīna sastāv visi šūnu apvalki, nervu šūnu mielīna apvalki, sintezējas hormoni, formējas asins vadu sieniņas, stiprina un atjauno atmiņu. Ja finansiālās iespējas atļauj, tad papildus var vēl Omega 3/60, jeb kombinēt ar lecitīnu.

Pēc 2. etapa (atjaunošanās) atkārtot 1. etapu (attārpošanās etapu)!

Rudens attīrīšanās – obligāts pasākums veselīgai dzīvei

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!