Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 13.06.2024

Pretparazitārā programma pieaugušajiem

Pretparazitārā programma pieaugušajiem

Doto veselības atjaunošanas un saglabāšanas programmu izstrādāja Coral Club Veselības Akadēmija. Pēc grāmatas materiāliem Olga Butakova “Veselības atjaunojošo programmu kolekcija”.

Pretparazitārā programma

Pirmais etaps: Attārpošanas ilgums 21 diena

Koral-Main (Coral-Mine) – vienu paciņu iemest stikla ūdens krūkā no 1,5 – 2 litriem ūdens. Dzert 15 – 20 minūtes tukšā dūšā pirms ēšanas un 1 – 1,5 stundai pēc ēšanas. Izdzert diennakts laikā. Koraļļu kalcijs organismā rada sārmainu vidi, normalizē skābju-sārmu balansu. Sārmaina vide normalizē šūnu funkcijas, un visa organisma darbību kopumā. Vielmaiņas procesi organismā notiek ar kalcija jonu līdzdalību. Koraļļu kalcijs ir bioloģiski pieejams – saskarsmē ar ūdeni kalcijs pāriet jonu formā un šūnas to viegli var izmantot.

Melnais rieksts (Koral Black Walnut) – pa 1 tabletei x2 dienā ēšanas laikā (pēc 1 nedēļas var palielināt devu līdz 2 tabletēm x2 dienā). Efektīvs augu valsts produkts, kam piemīt pretparazitārā, antibakteriālā un pretiekaisuma iedarbība. Tas nodrošina organisma atbrīvošanu no parazītiem bez intoksikācijas pazīmēm. Šajā gadījumā nepastāv toksiskās ietekmes risks uz aknām un nierēm, kā tas ir ķīmisko preparātu gadījumā kad vēl ir dažādas blakusparādības.

Ķiploks (Garlic) – pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā. Tam ir antibakteriālas, pretmikrobu un pretparazītu īpašības, un tradicionāli tiek izmantots tautas medicīnā kā pretparazītu līdzeklis.

Assimilatoru – pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā. Fermenti sadala iekaisuma procesus – visas mirušās šūnas, parazītu atlikumus. Palīdz visu sašķelt un izvadīt laukā no organisma.

Lecitīns – pa 2 kapsulām x3 dienā, ēšanas laikā. Lecitīns ir žultsdzinējs – aknu attīrīšanas produkts. Diennaktī cilvēkam izdalās 1,5 litru žults, un žults ir rūgta, līdz ar to žults iznīcina parazītu oliņas zarnu traktā. Un lecitīns jo īpaši ir nepieciešams cilvēkiem, kuriem ir aknu problēmas, jo parasti akna nespēj izdalīt kvalitatīvu žulti.

Otrais etaps: Atjaunošanās (1 mēnesis) pēc pretparazitārās programmas

Koral-Main (Coral-Mine) – 1 paciņu uz 1,5 litriem ūdens. Bioloģiski aktīvs ūdens ar sārmainām minerālvielām. Ūdens ir ar uzlabotām bioloģiskām īpašībām (ar zemu virsmas spraigumu, vāji sārmainu pH reakciju), atbilstoši organisma šūnu nepieciešamībām. Ūdens ir ar sakārtotu atomu struktūru, bagātināts ar minerālvielām un turklāt garšīgs.

Dzīvās baktērijas (Super Flora) – pa 1 kapsulai x2 dienā, vismaz 20 minūtes tukšā dūšā pirms ēšanas. Super Flora atjauno zarnu trakta veselu mikrofloru, kavē disbakteriozes, meteorisma, smaguma sajūtas kuņģī attīstību, uzlabo vielmaiņu un gremošanu, veicina labo vielu un barības vielu uzsūkšanos.

Jaunpiens (FirstFood) imunitātei – pa 1 kapsulai x2 dienā, ēšanas laikā. Jaunpiens ir visu imunitātes veidošanai nepieciešamo komponentu avots.

Spirulīna – pa 2 tabletēm x3 dienā, ēšanas laikā. Spirulīna ir barojošs produkts, kas normalizē vielmaiņu un satur vitamīnu-minerālu kompleksu. Ir bagāts ar jodu, kas regulē vairogdziedzera darbību. Lieto, lai novērstu olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu trūkumu.

Assimilatoru – pa 1 kapsulai x3 dienā, ēšanas laikā. Normalizē gremošanas procesu. Uzlabo organismā barības vielu uzņemšanu un šķelšanu.

Taukskābes (Lecitīns) – pa 2 kapsulām x2 dienā, ēšanas laikā. No lecitīna sastāv visi šūnu apvalki, nervu šūnu mielīna apvalki, sintezējas hormoni, formējas asins vadu sieniņas, stiprina un atjauno atmiņu. Ja finansiālās iespējas atļauj, tad papildus var vēl Omega 3/60, jeb kombinēt ar lecitīnu.

Pēc 2. etapa (atjaunošanās) atkārtot 1. etapu (attārpošanas etapu)!

Organisma attīrīšanai var arī izvēlēties gatavu, sakomplektētu programmu Parashield vai Parashield Pluss.

Rudens attīrīšanās – obligāts pasākums veselīgai dzīvei

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top