Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 15.06.2024

Necietiet vairs no sēnītes

Veseli nagi, kāju nagu sēnīte, ādas sēnīte

Sēnīte diemžēl ir ļoti nopietna problēma, un ļoti vēlētos lai šis raksts dotu cerību daudziem, kuri nevar atrast problēmu cēloni un arī tiem, kuriem ārsti pateikuši, ka viņu problēmu izārstēt nevar (piem. psoriāze).

Kas ir sēnītes?

Sēnītes ir ļoti sena civilizācija un praktiski mūžīga substance. Tās ir ļoti dažādas un ļoti bīstamas ilgtermiņā, jo ir pierādīts, ka izraisa visdažādākās veselības problēmas, tajā skaitā onkoloģiskas saslimšanas! Visbīstamākā ir Aspergillus, un melnā sēnīte Okosumus. Sēnīšu pārņemtam cilvēkam pietiekamā daudzumā netiek asimilēti un sintezēti vitamīni un mikroelementi, no kuriem svarīgākais ir kalcijs. Ārsti ar nožēlu atzīst, ka bērniem kritiskā līmenī asinīs samazinās kalcija līmenis – agrāk šis līmenis bija 9-12 vienības (norma) tagad tas nesasniedz pat 3 vienības! Rauga patogēnie mikroorganismi cauri zarnu trakta sieniņām nonāk asinīs. Mikrobiem, sēnītēm un vīrusiem piesātinātā mikroflora nostiprinās organismā un jau šūnu līmenī tiek traucēta vielmaiņa un mainās asiņu bioķīmiskais sastāvs. Asinsvados tiek traucēta asinsrite, veidojas mikro trombi un nolietojas limfātiskā sistēma. Nervaudus skar visas iespējamās distrofiskās pārmaiņas. Rodas asins aizsprostojums kājās, mazajā iegurnī, galvā un noved pie varikozā vēnu paplašinājuma, trombu veidošanās, atrofiskām čūlām. Sēnītēm ļoti garšo locītavu šķidrums līdz ar ko rodas neizskaidrojamas sāpes locītavās vai to iekaisumi.

Nelaime tā, ka sēnīte ir ārkārtīgi dzīvelīga, dzīvo kolonijās, neiet bojā pat ļoti augstā temperatūrā un lielā salā, aktivizējas pie pirmās labvēlīgās situācijas, nododas tiešā veidā no mātes bērnam ar pienu, dzimumceļā (pat ja jums nav pazīmju, bet jūsu partnerim ir, neiesaku uztvert to mierīgi, jo visi šķidrumi organismā ir savstarpēji saistīti) un cīņa nav ātra. Taču, ja ir vēlme, ir rezultāti un pie tam ļoti labi, jo katrai problēmai ir dabā radītas zāles!

Sēnītes simptomi

Pievērsiet uzmanību, ja jums vai tuviniekiem ir kāda no minētajām pazīmēm (pat ja jums ārsts ir teicis, ka tā nav sēnīte, jo medicīna nosaka tikai 3 no 50 sēnīšu veidiem un to neārstē!) – kandida, vaginīts, neirodermīts, sāpošas locītavas, psoriāze, diatēze (arī bērniem), ekzēmas, nagu sēnīte, dažādas nenoskaidrotas ādas saslimšanas – viss kas niez (arī ausis), plaisā, lobās, sulojās, plankumu veidā parādās uz ādas – ļoti bieži limfmezglu rajonā, parasti nesāp. Viss kas balts – biezpienveidīgi izdalījumi (arī klepus veidā), bronhu un plaušu saslimšanas, balti aplikumi uz mēles īpaši no rīta (mēlei jābūt rozā!), vēnu varikoze, atrofiskās čūlas u.c. – tā 100 % ir sēnīte!

Ja jūsu bērnam ir sēnīte, piemēram, diatēze:

 1. Tad pirmais ko vajag izdarīt – pārtraukt sēnītes padevi, noskaidrot no kurienes nāk sēnīte. Pirmais variants, piens. Otrais variants, ūdens, kurā ir sēnīte. Trešais variants, maize. Ceturtais variants, augļi, produkti, kefīra sēnīte.
 2. Novājināt sēnīti, kura palikusi – iedarboties uz viņu ar pretsēnīšu produktiem, bet tikai ar dabīgiem pretsēnīšu līdzekļiem.

Piemēram, lai izvairītos no kefīra dzeršanas, kurš ir raudzēts ar termofīlo raugu, var vai nu pirkt kefīru, kurš nesatur termofīlo raugu, jeb pagatavot pašam. Pagatavošanai ir nepieciešamas divas Super-Flora kapsulas, pievienot pie 0.5L piena un rezultātā sanāks veselīgs, dzīvo baktēriju kefīrs, kuram ir pretsēnīšu iedarbība.

Ko iesākt?

Pirmkārt, ja vēlamies tikt vaļā no sēnītēm, tad pirmām kārtām nebarot sēnītes!!! Ja mūsu organismā ir kaut mazliet ēdiena priekš sēnītēm, tad viņas nekur neaiziet. Ko tad ēd sēnīte? Cukuru, baltos miltus, raugu (nelietot rauga maizi un izstrādājumus, vīnu, alu, kefīru raudzētu ar termofīlo raugu), sieru, piena produktus (izņemot mājās gatavotu sieru un jogurtu), putras, kartupeļus, sautētus burkānus (visus produktus, kuri satur cieti), antibiotikas, zāles.
ķiploks Otrkārt – nodrošināt sārmainu vidi, jo sēnīte dzīvo tikai skābā vidē. Kā? Ļoti sārmains ūdens ar sārmainām minerālvielām – Coral Mine + H-500. Drīkst ēst gaļu, zivis, dārzeņus un augļus (izņemot kartupeļus, bietes, vīnogas, un banānus), visus zaļumus, mājas jogurtu, paštaisītu biezpienu, olas, pupas, prosu, pupiņas, garšaugus (ķiploki, lociņi, visu veidu pipari, tējas koka eļļa visos veidos, propolis, kurkuma utt.), visas skābās ogas. No saldumiem – stēviju. Mazāk skābu ēdienu un dzērienu. Iztīrīt organismu. Papildināt sārmaino minerālvielu krājumu (Maģiskais kalcijs).
Treškārt – lietot sēnītes iznīcinošas dabas vielu programmas. Smagākos gadījumos iesakām veikt biorezonanses testu, lai var sastādīt atbilstošas programmas un soli pa solim sakārtot organismu kopumā.

Pretsēnīšu programma (izņemot nagu sēnīti):

 • Skudru koka miza (PauD’Arco) pa 2 kapsulām 3 reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Ķiploks (Garlic) pa 2 kapsulām 2 reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Melnais rieksts (Black Walnut) pa 2 kapsulām 2 reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Lucerna (Coral Alfalfa) pa 2 kapsulām 2 reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Super-Flora 4 kapsulas uz nakti, vai vismaz 20 minūtes pirms ēšanas.
 • Koraļļūdens (Coral-Mine) viena paciņa uz 1,5-2 litriem ūdens, dzert pirms ēšanas vai vismaz 2 stundas pēc tās + piebērt ūdenim H-500.

Programma paredzēta trim mēnešiem, tad vienu mēnesi pārtraukums (šūnu uzturs) un tad atkārto līdz uzvarai. Bērniņiem – devu samazināt 2-3 reizes atkarībā no svara.

Pretsēnīšu programma nagu sēnītei:

 • Skudru koka miza (PauD’Arco) pa 2 kapsulām 3 reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Ķiploks (Garlic) pa 2 kapsulām 2 reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Super-Flora 4 kapsulas uz nakti, jeb vismaz 20 minūtes pirms ēšanas.
 • Assimilators (Assimilator) pa 1 kapsulai 3 reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Lecitīns (Coral Lecithin) pa 1 kapsulai divas reizes dienā (pirms ēšanas).
 • Koraļļūdens (Coral-Mine) viena paciņa uz 1,5-2 litriem ūdens, dzert pirms ēšanas vai vismaz 2 stundas pēc tās + piebērt ūdenim H-500.

Piezīme: Dotajai nagu sēnītes programmai produktus Coral-Mine, H-500, Lecitīnu un Assimilatoru izdevīgāk cenas ziņā ņemt Coral-Detox programmu, kurā visi šie produkti ietilpst!

Ja stipri bojājumi, programmu turpina trīs mēnešus, tad pārtraukums (šūnu uzturs) un tad atkārto.

Visi ieteikumi ir saskaņā ar starptautiski atzītu ārstu / nutriciologu (tajā skaitā O. Butakovas) lekciju un pierakstu materiāliem.

Iveta Žīgure: Sēne – bīstams un nenovērtēts parazīts cilvēka organismā

Olga Butakova: sēnītes (krievu valodā)

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top