Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 17.06.2024

Pustulozā psoriāze – Māras rezultāti

Pustulozā psoriāze

Māras papēdi un pēdas apakšu bija skārusi pustulozā psoriāze, kas vizuāli atgādināja apdegumu. Šai psoriāzes formai raksturīgas strutām pildītas pūtītes jeb pustulas. Vien 10% psoriāzes slimnieku saskaras ar šo psoriāzes veidu.

No hormonālām smērēm līdz veselības koncepcijai

Viss aizsākās ar psoriāzes saasinājumu uz papēža ādas, kā rezultātā 2019./2020. gada ziemā Māra nonāca slimnīcā, kur tika uzsākta ārstēšana ar kortizola un hormonālām smērēm. Situācija uz papēža uzlabojās, taču 2021. gada pavasarī pustulas sāka izplatīties arī uz pēdas. 2021. gada vasarā Māra nolēma meklēt alternatīvu risinājumu un dot iespēju Koraļļu kluba veselības koncepcijai, kas ar sistemātisku pieeju spēj sakārtot organismu, novēršot slimību cēloņus.

Psoriāze uz kājas

Āda – mūsu veselības spogulis

Ne velti saka, ka āda ir mūsu veselības spogulis. Uzsākot organisma attīrīšanu, iekaisuma procesu mazināšanu kuņģa-zarnu traktā un organisma sārmināšanu, kā arī nodrošinot šūnas ar nepieciešamo uzturu (vitamīniem, aminoskābēm, minerālvielām un taukskābēm), Mārai piecu mēnešu laikā izdevās gūt ievērojamus uzlabojumus.

Kopš 2021. gada decembra pēdas āda ir pilnībā atjaunojusies un psoriāzes saasinājumi nav bijuši. Ādas kopšanai un tās ārējais atjaunošanai pamīšus tika izmantoti barojuši krēmi, kolodiālā sudraba želeja un emu tauku ziede ar tējas koka eļļu. Māras ikdienas produkti ir Coral-Mine ūdens un pasaulē spēcīgākais antioksidants H-500. Ja uzrodas kāds jauns pustolozais punkts, tas uzreiz tiek apstrādāts ar kastelāna šķīdumu.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Dace Ūdre

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Daces Ūdres struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top