Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 20.07.2022

Maratons “Sāc ar ūdeni” no 11. aprīļa

Sāc ar ūdeni

Ja šķiet, ka neesi vēl gatavs ķerties detox vērsim pie ragiem, tad projekts “SĀC AR ŪDENI” ir tieši priekš tevis! 4 nedēļu laikā tu iemācīsies sabalansēt ūdens un minerālu daudzumu, gūsi enerģiju un uzmundrināsi savu organismu.

Projekta mērķis ir uzlabot tavas darbspējas, vielmaiņu, veselības vispārējo stāvokli un līdz ar to arī ādas, matu un nagu stāvokli. Un tas viss, pateicoties optimālai hidratācijai! 😍

Sāksim 11. aprīlī. Par pamatu izmantosim hidratācijas komplektu Hydramax, kura sastāvā TOP 3 ūdens bagātināšanas produkti: Coral-Mine, Pentokans un antioksidants H-500.

Vairāk par maratonu “SĀC AR ŪDENI”.

Atsauksmes

Elīna Bulīga par Coral Mine

Elīna BulīgaApmēram pēc nedēļas koraļļu ūdens dzeršanas sapratu, ka man vairs nav galvas reiboņi. Turklāt, parādījās enerģija! Pārstāju našķoties starp ēdienreizēm. Apmēram pēc 2 mēnešiem sapratu, ka man arī galvassāpes nav bijušas visu to laiku, kas agrāk ik pa laikam bija, turklāt ļoti neciešamas.

Sazināties ar Elīnu facebook.

Ilze Jekuma par Coral Mine un H-500

Ilze JekumaLietoju Coral Mine ūdentiņu un H-500 antioksidantu. Jau pēc 14 dienām parādījās pirmie rezultāti. Manas locītavas vairs nekrakšķēja, uzlabojās miega kvalitāte un arī enerģijas bija vairāk.

Es iemācījos pareizi dzert ūdeni un ķermenis man par to saka paldies.

Sazināties ar Ilzi facebook.

 

✍🏻 Ja vēlies ņemt dalību šajā projektā, aizpildi reģistrācijas veidlapu, kuru atradīsi zemāk.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Daces Ūdres struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Back to top
error: Alert: Content is protected !!