Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 06.03.2022

Sanda Bogomazova: uzvara pār veģetatīvo distoniju

Sanda Bogomazova

Vēlos padalīties ar uzvaru veģetatīvās distonijas karā. Iespējams, tieši pēdējo gadu notikumi, daudziem cilvēkiem liek justies trauksmaini, nervozi un vairo veģetatīvās distonijas izsauktos simptomus. Tā nav slimība, tas ir organisma stāvoklis-nesabalansēts dienas režīms, stress, satraukumi, nepareizs uzturs utt. Organisms vairs neprot pats ar to tik galā. Kāpēc es to nosaucu par karu? Jo tā es jutos, nemitīgi cīnoties ar sevi, savu organismu un visiem sliktumiem, tā es viņus nosaucu, kā karā, kurā nekad nebūs uzvaras.

12 gari gadi upura lomā

Man bija tik daudz ieroču, bet neviens nebija gana labs, lai pievarētu tos sliktumus. Es par to maz runāju, tobrīd, jo man bija kauns par savu veselības stāvokli. Ārsti taču neko neatrada, nekādu fizisku kaiti, bet sajūtas bija ļoti sliktas. To ir grūti aprakstīt. Vislabāk to sapratīs tikai tie, kuriem ir šī veģetatīvā distonija.

Arvien vairāk redzu rakstus un informāciju par šo gadsimta kaiti. Saka, ka tā ir slavenību slimība, bet pavisam noteikti ar to var sasirgt ikviens no mums.

Kādi ieroči man bija:

 1. Pats labākais draugs, bez kura no mājas neizgāju – validols. Tas man bija kā narkotika… patiešām, es pie viņa pieradu tik ļoti, ka tajos brīžos, kad biju aizmirsusi ielikt kabatās vai somā, man sākās panikas lēkme (tas ir stāvoklis no kura man visvairāk bija bail, nāves bailes un sajūta, ka mirsi);
 2. Sirds pilieni, tad kad tā sitās vismaz 140 minūtē;
 3. Auksts ūdens sejā, kad naktī sākās panikas lēkme.

Ko es izmēģināju, lai tiktu no tā murga laukā, bet nesekmīgi:

 • Zemūdens masāžas;
 • Anglijā devos uz adatu terapiju pie ķīniešiem un dzēru īpašas zāļu tējas, kuras viņi man izrakstīja. Izdevu kaudzi naudas. Bez rezultātiem un palika vēl sliktāk;
 • Aptiekās nopērkamu uztura bagātinātāju lietoju 6 mēnešus, bet bez rezultātiem;
 • Nozīmētās zāļu tējas, bez rezultātiem;
 • Elpošanas vingrinājumi arī nelīdzēja;
 • Kaņepju eļļas pilieni, bez rezultātiem, palika sliktāk ar kuņģi;
 • B grupas vitamīni, magnijs – nelīdzēja;
 • Antidepresants palīdzēja pie trauksmēm, bet kaudze nevēlamu blakusefektu. Lietoju, kad bija lidojums ar lidmašīnu.

Varbūt bija vēl kāds uztura bagātinātājs, par kuru jau esmu piemirsusi, bet katrā ziņā izmēģinātas dažādas metodes.

Uztura maiņu nemēģināju, jo baidījos, ka paliks pāri tik kauli un āda. Ēdu normāli, neievēroju nekādu diētu.

Vingrošana, sportošana man izraisīja trauksmi, paātrinātu sirdsdarbību, tādēļ arī tas izpalika.

Pastaigas arī nederēja, jo lai nokļūtu no punkta A-B pa vidam 100% bija trauksme.

Ko es vispār varēju darīt? Eksistēt, neizrādīt citiem kā jūtos, fotografēt, bet arī ar baiļu sajūtu un dažu brīdi jutu, ka fiziski ļoti grūti. Fiziska slodze man bija apgrūtinoša, dažkārt pat lēna pastaiga.

2019. gada jūlijā es atgriezos uz dzīvi Latvijā

Jau tad jutu, ka labi nebūs, jo ar tādu veselību nekur tālu netiktu.

Coral Club produktus iepazinu Anglijā, pateicoties Jolantai Priedei. Veselu gadu es vēroju un sekoju līdzi viņas aktivitātei, jo Jolantai ir smagas diagnozes un šie produkti tur viņu uz kājām un palīdz ik dienu.

Sākumā es baidījos un negribēju atkal izmest naudu. Sāku ar mazumiņu – Coral Mine + H-500. Tas bija pats sākums.

Esot jau Latvijā, es biju bez šiem produktiem, jo domāju viss uzlabosies līdz ar dzīvesvietas un vides maiņu. Diemžēl nē. Bija grūti… sliktumi, slikta dūša, nebija apetīte un sāpēja arī vēders. Domāju būs gastrīts vai kāda cita slimība. Devos uz tā saucamo kobru, kur apstiprināja, kas viss kārtībā ar kuņģi. Biju uz sirds pārbaudēm, viss normā. Analīzes normā.

Ceļš uz veselības sakārtošanu

2020. gada pavasarī sapratu, ka tomēr mēģināšu uzsākt lietot Coral Club piedāvāto Veselības Koncepciju. Tajā laikā norisinājās projekts “Izmaini dzīvi 90 dienās“. Es piekritu šim izaicinājumam, kuru man palīdzēja uzsākt pieredzējušā nutricioloģe Vineta Meduņecka.

Es to izdarīju! 90 dienas darbs ar sevi un produktu lietošana nesa man tik ļoti gaidīto rezultātu – karā uzvarēju ES!

Liels paldies arī Kristianai Skrivelei, kuras superīgie treniņi tiešsaistē man pavēra pavisam citu redzējumu uz fizisko aktivitāti un pašsajūtas uzlabošanos. Tie bija treniņi, kuros es nejutu lielu fizisku spriedzi, nu varbūt dažreiz 😄, bet normas robežās.

Šie vingrojumi + Coral programma padarīja mani tik stipru un aktīvu, ka varēju uzņemties un attīstīt savu biznesu – atvērt fotostudiju un vēl pārdzīvot “moderno vīrusu”.

Esmu pateicīga šiem cilvēkiem savā dzīvē. ❤️ Vēlot Jums visiem sirdsmieru, stipru veselību, izturību šajos grūtajos laikos.

Es uzklausīšu ikvienu, ja varēšu kā palīdzēt, dalīšos ar visu informāciju. Zinu tik ļoti daudz pozitīvus un veiksmīgus Coral Club pieredzes stāstus, atrisinot veselības problēmas un diagnozes.

Viss ir mūsu rokās. Ja nav veselības, tad nav arī viss pārējais. Pievienoties manai veselības grupai varat reģistrējoties bezmaksas. Reģistrācijas formu atradīsiet zemāk.

Sanda Bogomazova: Veģetatīvā distonija nav spriedums

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Sandras Bogomazovas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top