Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 15.04.2024

Selēns

Selenium

Selēns

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Selēns ir svarīgs mikroelements, kas ir nepieciešams sirds-asinsvadu un onkoloģisko slimību, vairogdziedzera hipofunkcijas profilaksei un organisma vispārējās imunitātes uzlabošanai. Ir noderīgs cilvēkiem, kas dzīvo ekoloģiski nelabvēlīgos apstākļos.

Selēna īpašības

Produkts nodrošina nenovērtējamu palīdzību veselībai:

  • stabilizē sirdsdarbību, traucējot aterosklerozes un sirds – asinsvadu slimību attīstību;
  • normalizē imūnās sistēmas darbību;
  • traucē vairogdziedzera hipofunkcijas attīstību;
  • nodrošina antioksidantu iedarbību, palēnina šūnu novecošanas procesus;
  • palīdz uzturēt ādas elastību.

Aktīvo komponenšu darbība

Selēns – mikroelements, kas ir neaizstājams organisma antioksidantu un dezintoksikācijas aizsardzībā. Kā vitamīna E sinerģists, selēns sekmē tā antioksidantu aktivitāti. Selēns piedalās joda metabolisma procesos, jo bez selēnu saturošiem fermentiem nav iespējama vairogdziedzera T3-hormona sintēze, kas ir nepieciešams normālai organisma fiziskai un garīgai attīstībai, īpaši centrālās nervu sistēmas attīstībai. Šis mikroelements ir muskuļu audos esošo olbaltumvielu sastāvā, tai skaitā arī miokarda sastāvā. Tas uzlabo asinsvadu sieniņu elastību un asins reoloģiskās īpašības, barības vielu un skābekļa transportu līdz audiem un šūnām, normalizē arteriālo spiedienu.

Selēna pielietošana pirmajās nedēļās un mēnešos pēc infarkta, sekmē ātrāku rētaudu veidošanos un slimnieka izveseļošanos.

Selēns stiprina organisma aizsardzību pret vīrusiem un citiem patogēniem faktoriem. Turklāt, pētījumi parādīja selēna ievērojamu ietekmi uz imūnās sistēmas pamatšūnu – leikocītu, limfocītu, antivielu, makrofāgu un interferona sintēzes paaugstināšanos.

Selēnam ir nozīmīga loma ādas veselības uzturēšanā. Sekmē melanīna sintēzes samazināšanos, kas ievērojami samazina ādas pigmentāciju. Integrējoties šūnu membrānu lipīdu frakcijā, tas nodrošina stabilizējošo iedarbību, pasargājot ādas šūnas no smago metālu un brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem. Selēns ietekmē arī ādas elastību, pasargā to no agresīvas ultravioletu staru iedarbības un palēnina ādas novecošanās procesu.

Pēdējā laikā ārsti nonākuši pie slēdziena, ka no daudziem antioksidantiem ar kuru palīdzību var paaugstināt organisma aizsardzību no slimībām un priekšlaicīgas novecošanās jo īpaši svarīgs ir selēna mikroelements un vitamīni C, E un A.

Starp vitamīniem askorbīnskābe ierindojas pirmajā organisma aizsardzības līnijā no pašiem agresīvākajiem radikāliem, kuri rada saskābšanas stresu un šūnu iznīcību. Būtībā C vitamīns neitralizē brīvos radikāļus pirms viņi sasniedz šūnu membrānu, un tādā veidā pasargā šūnas no bojājumiem. Tieši tādēļ šis vitamīns spēlē galveno lomu smadzeņu šūnu aizsardzībā no brīvajiem radikāļiem.

Pierādīts, ka C vitamīns piedalās imūnās sistēmas un organisma aizsardzības procesā no vīrusu infekcijām.

Pie tam vēl C vitamīns aizsargā acs tīkleni lai neattīstītos katarakta.

Sastāvs

1 kapsula satur 75 mikrogramus selēna, 75 mg C vitamīnu un papildu komponentus.

Lietošana

Pa 1 kapsulai dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties selēnu?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top