Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Sērs – skaistuma un veselības avots

Sērs - skaistuma un veselības avots

Sērs cilvēkiem ir zināms kopš seniem laikiem. Tas bija daļa no vīraka, ko senie grieķu priesteri izmantoja tempļu fumigācijai svēto rituālu laikā. Ne velti sērs no grieķu valodas theion nozīmē “dievišķais”. Par tā ārstnieciskajām īpašībām zināja ne tikai grieķi, bet arī romieši. Senajā Romā karstie sēra avoti bija ļoti populāri netālu no Romas un Pompejas. Romieši tos sauca par “baltajiem ūdeņiem” (Acque Albule). Peldēties šajos ūdeņos ļoti patika imperatoriem Neironam un Oktavianam Augustam. Pēdējais, avotos ārstēja muskuļu sāpes pēc sava ārsta Antonija Musa ieteikuma.

Krievijā pirmie sēra avoti tika atklāti Pētera I laikā Sergievskā. Vēlāk, 1833 gadā, tos sauca par Sergijevas ūdeņiem. Uz šejieni brauca ārstēt locītavas un ādas slimības. Eiropā, izņemot romiešu ir zināmi arī Austrijas Bādenes sēra avoti. Tos bieži apmeklēja slavenais rakstnieks, nobela prēmijas laureāts Hermanis Hese, kurš šeit veiksmīgi ārstēja jostas radikulītu.

Metilsulfonilmetāns (MSM)

Sērs ir sešpadsmitais visbagātākais ķīmiskais elements uz Zemes!

Nutricioloģijā notika revolūcija, kad dabīgais sērs parādījās bioloģiski pieejamā formā – metisulfonilmetāns (MSM).

MSM ir daļa no galvenajām sēru saturošajām aminoskābēm, sarežģītajās un vienkāršajās olbaltumvielās, fermentos, kas iesaistīti kolagēna šķiedru struktūras veidošanā un citos dzīvības svarīgos organisma bioloģiskajos substrātos.

Dabiskā sēra cikliskās pārvērtības pilnībā atbilst vielu ciklam dabā.

Tāpat kā dzīvība radusies okeānā, arī MSM saknes meklējamas okeānā. Okeāna planktons savas dzīves laika procesā izceļ dažus sēra savienojumus. Mijiedarbojoties ar ūdeni, tie veido savienojumu ar nosaukumu DMS (dimetilsulfīds), kas iztvaikojot no ūdens virsmas, sasniedz augšējos atmosfēras slāņus. Augšējie atmosfēras slāņi nav aizsargāti no ozona un ultravioletā starojuma. Rezultātā ozona un ultravioleto staru ietekmē DMS pārvēršas par MSM (metilsulfonilmetānā).

MSM ļoti labi šķīst ūdenī un ar nokrišņiem atgriežas uz zemes. MSM kā sūklī absorbē augu sakņu sistēma. Tādējādi sērs iekļūst augos. Daudz sēra ir atrodams svaigos augļos un dārzeņos, īpaši zaļajos sīpolos un ķiplokos, dažāda veida kāpostos. Savukārt no augiem MSM nonāk pie dzīvniekiem un cilvēkiem.

Jūs noteikti esat pamanījuši, ka suņi košļā zāli. Kaķi ēd istabas augus. Svaigi spiesta augļu sula uzlabo cilvēku stāvokli. Tas viss ir MSM. Vecās lapas lielā mērā MSM zaudē iztvaikojot, kad ūdens iztvaiko, MSM pazūd. Kad suņiem izkrīt spalvas un sakasa sevi līdz asinīm – tā nav alerģija pret blusām, bet gan MSM trūkums.

Sēra loma organismā

Sērs ir mikroelements, kas ir svarīgāko biomolekulu strukturālā sastāvdaļa.

Pirmkārt, sērs ir nepieciešams hormonu sintēzei. Hormoni ir vissvarīgākās regulējošās olbaltumvielas, kas kontrolē visa organisma dzīvības procesus.

Sērs ietilpst fermentu (enzīmu) sastāvdaļā. Fermenti ir biokatalizatori. Tie paātrina vai aktivizē tādus dzīvībai svarīgus procesus kā elpošana, šūnu dalīšana, gremošana. Katram fermentam ir noteikts uzdevums, un tas var veikt savas darbības miljons reizes minūtē. Ir izpētīti apmēram 4000 fermentu, un tā ir tikai desmitā daļa no faktiski iespējamā daudzuma.

Dzīvā organismā nemitīgi notiek vielmaiņas procesi. Praktiski viss vielmaiņas process notiek pateicoties fermentiem. Hormoni un fermenti ir regulējošās olbaltumvielas.

Sērs spēcīgi uzlabo fermentu darbību, kas iznīcina toksīnus. Detoksikācija notiek starpšūnu līmenī, proti, katra šūna sāk iznīcināt toksīnus sevī. Tā kā MSM ietilpst fermentu aktīvo formu sulfhidrilgrupu sastāvā, MSM strauji palielina to aktivitāti. Turklāt sērs ietilpst glutationa molekulas sastāvā, kas lielā mērā nodrošina organisma spēju pretoties dažādiem toksīnu veidiem un brīvā skābekļa formām.

Sēru var saukt par dabisko pretsāpju līdzekli: tas bloķē sāpju impulsu pārnešanu caur nervu šķiedrām.

MSM bloķē iekaisumu, palielinot pretiekaisuma hormona kortizola aktivitāti, kurš veidojas organismā.

Sērs ir nepieciešams kolagēna – galvenās saistaudu strukturālās olbaltumvielas sintēzei. Saistaudi ir asinis un asins veidojošie audi, limfātiskie audi, kaulaudi, skrimšļi, zemādas audi utt.

Tas izskaidro, ka ar pietiekamu sēra daudzumu organismā palielinās matu un nagu augšana, paātrinās dziedināšanas procesi.

Viss iepriekš minētais apstiprina, ka sērs ir “skaistuma minerāls”.

Dabiskie sēra piegādātāji organismā

MSM – balta kristāliska viela bez smaržas un gandrīz bez garšas, kas atrodas visos dzīvajos un augu organismos. Svaigi augļi, pākšaugi, olas, liellopu gaļa, mājputni, jūras veltes, dārzeņi, ķiploki un sīpoli ir dabiskie sēra piegādātāji organismam.

Dabiskie sēra piegādātāji organismā

Tomēr ēdiena pagatavošanas laikā no pārtikas tiek zaudēts liels daudzums sēra, tāpēc tā papildus uzņemšana ar uztura bagātinātājiem būs ļoti labvēlīga veselībai.

Mazais dabas brīnums – biotīns (B7)

Pētnieki vērsa uzmanību uz faktu, ka cilvēka organismā sērs lieliski mijiedarbojas ar C un B7 (biotīns) vitamīniem, biotīns ir arī papildus sēra avots, un tā transporta līdzeklis.

Biotīns – no grieķu valodas “bios” (“dzīve”) – neliels dabas brīnums, tika atklāts P. György 1931 gadā. Savu nosaukumu ieguva, jo spēja stimulēt rauga un baktēriju augšanu. Par biotīnu sauc 8 savienojumu grupu, kuru bioloģiskās un ķīmiskās īpašības ir līdzīgas.

Biotīnam ir nozīmīga loma metabolismā, tas palīdz stabilizēt glikozes līmeni asinīs, uzlabo smadzeņu apgādi ar uzturu un nervu sistēmas darbību.

Pētījumos pierādīts, ka biotīns normalizē ādas un gļotādas funkcijas, novērš aknes un komedonu parādīšanos, palīdz novērst mazas sejas grumbiņas, lobīšanos un galvas ādas seboreju. Biotīna “darbs” palīdzēt saglabāt ādu veselīgu, aizsargājot to pret dermatīta, aizsargāt matus no sirmuma un palēnināt organisma novecošanās procesus.

Biotīns ir jaunības un skaistuma vitamīns. Ir zināms, ka āda, nagi un mati galvenokārt sastāv no keratīna olbaltumvielas. Biotīns uztur pietiekamu daudzumu šīs olbaltumvielas organismā un palīdz uzlabot matu un ādas stāvokli, novērš matu agrīnu nosirmošanu, stiprina nagu struktūru, novērš to trauslumu un slāņošanos.

C vitamīns

Šis ir viens no labākajiem antioksidantu vitamīniem, kas atbalsta visu organisma šūnu veselību. Antioksidanta funkcija ir tāda, ka tā aizsargā šūnas no iznīcināšanas, ko veic brīvie radikāļi. Jo agrīnu organisma novecošanos, ieskaitot ādas novecošanos, pirmo grumbu parādīšanos, izraisa tieši brīvo radikāļu darbība.

C vitamīns ir iesaistīts kolagēna olbaltumvielas veidošanā, proti, tas veicina prolīna un oksiprolīna sintēzi – aminoskābju, kas veido kolagēna pamatu.

Tādējādi C vitamīnam kopā ar citiem produkta komponentiem – MSM un biotīnu – ir nozīmīga loma saistaudu atjaunošanā, saglabājot locītavu un skrimšļu izturību, un turklāt tas ir nepieciešams komponents elastīgai un tvirtai ādai. Interesanti ir arī tas, ka C vitamīns palielina ādas spēju izturēt saules staru iedarbību.

Sinerģiskā trīskāršā alianse

Biotīns ir nepieciešams C vitamīna aktivizēšanai, veido daļu no dažiem enzīmu kompleksiem un ir nepieciešams augšanas un organisma funkciju normalizēšanai. Sēra transports.

Biotīns ir arī sēra avots, kas piedalās olbaltumvielas – kolagēna sintēzē un tādējādi pozitīvi ietekmē ādas struktūru un tās piedēkļus (matus, nagus).

Visi trīs komponenti: sērs + C vitamīns (askorbīnskābe) + B7 vitamīns (biotīns) ir aktīva sinerģiska trīskārša alianse, kas darbojas vienā virzienā.

Katrs no viņiem individuāli jau ir skaistuma, jaunības, veselības, organisma aizsardzības un stiprināšanas sastāvdaļa, savukārt sabalansēta kombinācija dod vienkārši pārsteidzošus rezultātus!

Sastāvdaļu īpašības

Sastāvdaļu īpašības

Sērs, C vitamīns un biotīns:

 • Piedalās kolagēna un elastīna sintēzē
 • Atjauno saistaudus, saglabājot locītavu un skrimšļu izturību, un tie ir elastīgas un tvirtas ādas sastāvdaļas
 • Atbalsta veselību, ādas tvirtumu un ādas, nagu, matu stiprumu
 • Pastiprina matu un nagu augšanu

Sērs un C vitamīns:

 • Nodrošina antioksidanta iedarbību
 • Veicina imūnsistēmas stiprināšanu

Sērs:

 • Samazina iekaisumus un sāpes locītavās
 • Uztur locītavu un skrimšļu veselību
 • Nodrošina labvēlīgo vielu pieejamību locītavām un muskuļu audiem
 • Paātrina bojāto audu dziedināšanas procesu
 • Piedalās kaulu veidošanā, nodrošinot to lokanību un elastību
 • Tiek galā ar alergēniem

Visas šīs sastāvdaļas satur produkts “MSM”, skaistuma, jaunības, aktīvas dzīves saglabāšanai.

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top