Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 16.04.2024

Skudru koka miza

Pau D’Arco

Skudru koka miza

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Skudru koks ir ieguvis savu nosaukumu tādēļ, ka visos šī koka zaru dobumos dzīvo skudras. Meksikas un Peru iedzīvotāji labi pazīst šī auga dziednieciskās īpašības un sauc to par «dievišķo koku». Tā miza ir dabīga antibiotika, kas tiek izmantota tautas medicīnā daudzu infekcijas slimību gadījumā. Dabīgam produktam «Skudru koka miza», kas ir ražots no šī koka mizas iekšējā slāņa, piemīt antibakteriāla, pretvīrusu un pretiekaisuma iedarbība. Tam piemīt arī imūnmodulējošs efekts.

Skudru koka mizas īpašības

Produkts sniedz pozitīvu efektu pie:

  • Elpceļu un vīrusu saslimšanām (ARVI, gripa, traheīts, bronhīts, herpes);
  • Dažādas lokalizācijas iekaisuma procesiem;
  • Uroģenitālās sistēmas problēmu profilakses;
  • Sēnīšu problēmām;
  • Strutainiem ādas izsitumiem.

Aktīvo komponenšu darbība

Lapahols ir galvenā mizas sastāvdaļa, kas piešķir mizai antibakteriālu iedarbību. Lapahols atrodas mizas iekšējā slānī, nomāc grampozitīvo (stafilokoki, streptokoki) un gramnegatīvo (brucella) mikroorganismu augšanu un vairošanos.

Mizas pretvīrusu aktivitāte ir saistīta ar lapahola spēju nomākt fermentu veidošanos, bez kuriem nevar notikt vīrusu vairošanās. Skudru koka miza aktīvi darbojas pret gripas, herpes, ARVI u.c. vīrusiem.

Pretsēnīšu īpašības ir saistītas ar ksilodīna klātbūtni mizā, kas kombinācijā ar lapaholu nomāc vairāku sēnīšu augšanu, ieskaitot maksts sēnīti (kandida, trihofitons).

Pat skudru koka koksne ir ļoti izturīga pret dažādam sēnītēm: uz koka stumbra nekad neaug sēnes.

Skudru koka mizas antiparazitārā iedarbība izpaužas kā spēja inhibēt intracelulāro parazītu vairošanos un attīstību. Tas novērš vienšūnu parazītu invāziju, radot nelabvēlīgu vidi parazītiem, skudru koka miza ietilpst fitoterapijas pretparazītu programmās.

Imūnomodulējošas īpašības ļauj izmantot šo unikālo augu pie alerģiskiem un autoimūniem procesiem, kas notiek organisma, nebaidoties izraisīt slimības paasinājumu. Miza palielina organisma nespecifisko pretestību, nostiprinot šūnu un humorālās imunitātes mehānismus. Pats galvenais, ka visas šīs mizas īpašības ir apstiprinātas mūsdienu zinātniskajos pētījumos. Ir arī pierādīts, ka neviens no auga komponentiem, kas ir izdalīts atsevišķi, nevar sasniegt tādu rezultātu kā visi auga komponenti kopā.

Sastāvs

Skudru koka miza 500 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem: 2 kapsulas 2 reizes dienā, ēšanas laikā.
Bērniem: 1 kapsulu 1 reizi dienā, ēšanas laikā.

Lasiet arī: Dabīga mājas aptieciņa.

Kā iegādāties Skudru koka miza?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top