Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 31.03.2024

Slim by Slim

Slim by Slim

Slim by Slim

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

“Slim by Slim” sastāvā esošās aktīvās augu sastāvdaļas ļauj sasniegt maksimālu rezultātu svara korekcijā, kā arī viegli tiek galā ar lieko holesterīnu, pateicoties organisma ātrai spējai to sašķelt un izvadīt. Tāpat arī produkts palīdz samazināt cukura līmeni asinīs, atindēt un attīrīt organismu no dažādiem toksīniem un šlakvielām.

Slim by Slim veicina

  • tauku metabolisma normalizāciju;
  • svara samazināšanos;
  • ēstgribas un saldumkāres mazināšanos;
  • darbspēju un izturības palielināšanos.

Aktīvo komponenšu darbība

Kambodžas garcīnija – hidroksicitronskābes (HCS) avots, nodrošina cilvēka ķermenī trīskāršu darbību: samazina taukskābju un holesterīna veidošanos, uzlabo tauku oksidāciju un regulē apetīti. HCS piedalās cukuru un tauku metabolismā, kavējot cukuru transformāciju taukos. Bloķējot taukskābju veidošanos no ogļhidrātiem, tā uztur tādu glikozes koncentrāciju, pie kuras hipotalāma neironi nestimulē apetīti.

Inulīns – pirmkārt, tās ir šķīstošas šķiedrvielas un aktīvs prebiotiķis. Savas funkcionālās īpašības pielieto lielajās zarnās to simbiotiskās floras līmenī, selektīvi stimulējot labo baktēriju augšanu un metabolisko aktivitāti. Kā sorbents paātrina organisma attīrīšanos no toksīniem.

Citrusaugļu mizas ekstraktam piemīt tonizējošs, kofeīnam līdzīgs efekts. Satur lielu daudzumu flavonoīdu (naringīns, alvas, kvercetīns, hesperidīns), kam ir anti sklerotiska darbība. Samazina kopējo lipīdu līmeni asinīs, aknās, asinsvados, palīdz žultij paātrināt to šķelšanos bez kaitīgām blakusparādībām.

Hurmas ekstrakts – daudzu noderīgu vielu avots, tas satur: pārtikas šķiedras, minerālvielas (nātrijs, magnijs, kālijs, mangāns, kalcijs), viegli pārstrādājamus cukurus, vitamīnus A, C, P. Šādi cukuri ir nepieciešami glikogēna veidošanai aknās un to enerģijas apgādei.

Godži ogu ekstraktam ir antioksidējošs un tonizējošs efekts, tas manāmi uzlabo gremošanas procesu, labvēlīgi ietekmē aknu darbību. Svara zudums, lietojot šīs ogas, ir saistīts ar lielu antioksidantu daudzumu, kuru darbība veicina ātrāku tauku sadalīšanos.

Zaļās tējas lapu ekstrakts – arī aktīvs antioksidants un bioloģiski aktīvu vielu avots. Stimulē vielmaiņu, paātrinot tauku oksidāciju un palielinot enerģijas patēriņu, piesaista un izvada no organisma holesterīnu un toksīnus.

Taurīns ir neaizvietojama aminoskābe, ko satur aknas. Spēlē lielu lomu ogļhidrātu un lipīdu metabolismā, palīdz optimizēt enerģētiskos un vielmaiņas procesus.

C vitamīns ir viens no visefektīvākajiem vitamīniem-antioksidantiem. Stimulē aknu fermentu detoksikācijas sistēmu darbību, palīdz samazināt kopējo holesterīna līmeni.

Sastāvs

FOS (no cigoriņa saknes) 2 g,
mandarīna mizas ekstrakts 0,8 g,
hurmas augļu ekstrakts 0,7 g,
godži ogu ekstrakts 0,7 g,
garcīnijas augļu ekstrakts 0,5 g,
zaļās tējas lapu ekstrakts 0,3 g,
taurīns 0,25 g,
C vitamīns 0,1 g,
ksilīts,
citronskābe,
steviozīds.

Lietošana

Pieaugušajiem: paciņas saturu (6 g) izšķīdināt 100 ml siltā ūdenī. Lietot 1 reizi dienā ēdienreizes laikā. Lietošanas ilgums 1 mēnesis. Ja nepieciešams, lietošanu var atkārtot.

Ražotājvalsts

Dienvidkoreja

Kā iegādāties Slim by Slim?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Daces Ūdres struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top