Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 17.06.2024

Kas ir spasticitāte?

Spasticitāte, bērnu cerebrālā trieka, muskuļu spasticitāte

Spasticitāte nozīmē noteiktu muskuļu stāvokli, kura laikā novērojams izteikts tonuss, kurš pieaug saspringuma un pasīvo kustību laikā, kad notiek izraisošā pretestība.

Pēc būtības spasticitāte ir patvaļīgas, sāpīgas muskuļu kontrakcijas. Pie saslimšanām, kurām raksturīga spasticitāte, komunikācija ar smadzenēm ir samazināta vai vispār zudusi, bet muskuļi uzkrāj enerģiju, kuru nespēj patērēt, kā rezultātā notiek nekontrolējams enerģijas izplūdums. Muskuļi nepareizi uztver galvas smadzeņu komandas, tāpēc spasticitāte var izpausties bez brīdinājuma un jebkurā laikā.

Precīzi spasticitātes cēloņi nav vēl izpētīti. Konstatēts, ka spasticitāte izpaužas galvas un muguras smadzeņu struktūru bojājumu gadījumā, kas izraisa nervu impulsu disbalansu. Parasti spasticitāte ir galvas vai muguras smadzeņu bojājumu sekas.

Spasticitāti pavada vājums un sāpes. Šajā gadījumā spasticitātes sāpes nav pastāvīga pazīme. Visbiežāk tās notiek sakarā ar straujām kustībām, kam seko ekstremitāšu spazmas, un sāpes var rasties arī kad maina cilvēka pozīciju, piemēram, mēģinot cilvēku apsēdināt.

Spastiskas ekstremitātes neklausa, kļūst stīvas vai, gluži pretēji, vājas. Cilvēks ar muskuļu spasticitāti var sajust pretestību no ekstremitāšu puses, gan vājumu, kas ir neiro muskuļu vadīšana.

Spasticitāte BCT gadījumā

Visbiežāk bērnu cerebrālā trieka (BCT) ir sastopama spasticitātes formā. Šajā gadījumā, ir paaugstināts bērna ķermeņa muskuļu grupas tonuss, kas izraisa normālas ekstremitātēs funkcionēšanas traucējumus. Spastiski muskuļi pastāvīgi atrodas saspringuma un saraušanās stāvoklī, palēninot to augšanu. Līdz ar to kaulu augšana notiek ātrāka nekā attiecīgo muskuļu grupu, kas galu galā noved pie ievērojamas atšķirības starp muskuļu cīpslu un kaula garuma. Sakarā ar to neatbilstību skartā ekstremitāte tiek saīsināta, kā rezultātā rodas stīvums locītavās, kontraktūras u.c.

Programma spasticitātes mazināšanai

  • Coral-Mine30 ml ūdens uz 1 svara kg (diennaktī). Vienu paciņu iemest stikla ūdens krūkā no 1,5 – 2 litriem ūdens. Dzert 15 – 20 minūtes pirms ēšanas un 1 – 1,5 stundas pēc ēšanas. Koraļļu kalcijs organismā rada sārmainu vidi, normalizē skābju -sārmu balansu. Sārmaina vide normalizē šūnu funkcijas, visa organisma darbību kopumā.
  • H-500 – 1 kapsula x2 dienā (ēšanas laikā)
  • Coral-Magnesium – 1 kapsula x3 dienā (ēšanas laikā)
  • MindSet – 1 kapsula x2 dienā (ēšanas laikā)
  • Folskābe – 1 kapsula x2 dienā (ēšanas laikā)
  • Grifonija – 2 kapsulas x2 dienā, pirmajā dienas pusē (ēšanas laikā)
  • KālijsPentoKans, ApricoTabs (ne visos reģionos ir pieejams) pa 2 tabletēm x2 dienā (var sūkāt). Vēl kālijs ir atrodams Ultimate, Oušenmin.
  • B vitamīnu komplekss – atrodami tādos produktos, kā TASTY BSpirulīna, Coral Lecithin, Daily Delicious kokteiļos.

Dotā programma palīdz mazināt spasticitāti (lietoju programmu arī pats).
Piezīme: Ir ļoti svarīgi paralēli dzerot programmu arī VINGROT – trenēt ierobežotās kustības.

Mani personīgie veselības rezultāti (2016. gada ieraksts)

Citi rezultāti ar BCT diagnozi

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top