Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.06.2022

Zaferāns

Zaferāns

Zaferan

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Zaferāns – aknu un žultspūšļa veselībai. Sastāvā esošais sakneņu kurkuma uzlabo žultspūšļa saraušanās aktivitāti, žults skābes veidošanos aknu šūnās un žults atteci, samazina kaitīgā holesterīna (zema blīvuma lipoproteīnu) līmeni asinīs.

Zaferāna īpašības

Zaferāns labvēlīgi ietekmē žultspūsli un aknas:

  • normalizē žults sekrēciju un žultsskābes veidošanos;
  • samazina iekaisuma un intoksikācijas procesus aknās;
  • normalizē vielmaiņu;
  • ir antioksidanta iedarbība.

Aktīvo komponenšu darbība

Kurkuma ir tāla ingvera radiniece. Nav brīnums, ka Indijas, Ķīnas, Ceilonas un Java’s iedzīvotāji to sauc par „dzelteno ingveru”. Starp visu veidu kurkumas, lielāko vērtību sniedz Curcuma longa vai turmeriks (турмерик), kura aromātiskajos sakneņos ietilpst visu veidu pikantās garšvielas. Daudziem no mums kurkuma ir pazīstama kā garšviela ar smalku, ingvera līdzīgu aromātu un rūgtu, degošu garšu. Tieši šī krāsa un aromāts sniedz augam svarīgākās bioloģiski aktīvās kurkumas vielas – kurkuminoīdus, tostarp kurkumīnu un ēteriskās eļļas.

KurkumaPateicoties šīm vielām, kurkuma tagad ir uzskatāma par ārstniecības augu, galvenokārt stimulējot žults veidošanos un uzlabojot žultspūšļa un aknu darbību. Kurkuminoīdi aktīvi ietekmē žultspūšļa gludo muskulatūru, palielinot to tonusu, veicinot žultspūšļa saraušanos un iztukšošanos. Tie arī palielina žultsskābes sintēzi aknu šūnās, līdz ar to izdalītais žults daudzums paātrina žults izdali caur iekšējiem aknu žultsvadiem, tādējādi novēršot žults sablīvēšanos un stagnāciju.

Žults dzenošo funkciju uzlabošana ar kurkuminoīdiem ir tieši saistīta ar holesterīna regulēšanu. Pateicoties stimulējošai ietekmei uz žultsskābēm un fosfolipīdiem, kurkumīns žultī paātrina zema blīvuma holesterīna un triglicerīdu sadalīšanos, tādējādi samazinot holesterīna trombu veidošanās iespējamību aknās un it īpaši žultspūslī, kas ar laiku pārvēršas holesterīna akmeņos.

Ir svarīgi atzīmēt, ka kurkuminoīdiem ir spēcīga antioksidanta iedarbība. Tie aizsargā aknu šūnas no oksidatīviem bojājumiem, novērš pašas žultsskābes oksidēšanos, holesterīna metabolisma galaproduktus un veicina to izvadīšanu. Kā arī kurkumīns samazina prostaglandīnu un leikotriēnu sintēzi – galvenos žultspūšļa iekaisuma mediatorus.

Turklāt kurkumas bioloģiski aktīvās vielas piedalās īpašu fermentu (piemēram, glutationa peroksidāzes) izstrādē, kas aizsargā aknas no toksīnu un ksenobiotiku (pesticīdu, sadzīves ķīmijas, medikamentu) iedarbības. Kurkuma ne tikai attīra un uzlabo asinsriti, bet arī stimulē sarkano asins šūnu veidošanos. Šis augs regulē vielmaiņu, koriģē gan metabolisma pārmērību, gan nepietiekamību, kā arī veicina olbaltumvielu uzsūkšanos.

Sastāvs

Kurkumas ekstrakts 120 mg, palīgkomponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem 1 kapsula 2 x dienā, ēšanas laikā.

Saistītie raksti: Aknu darbības atjaunošana.

Kā iegādāties zaferānu?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top
error: Alert: Content is protected !!