Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.08.2022

Anna Lapiņa: astoņu gadu dzīve murgā ir beigusies

Anna Lapiņa

Jau vairāk nekā 8 gadus es cīnos ar savu sejas ādu. Es neesmu no tiem cilvēkiem, kas sagaida, kad “mirstu” un tad dodos pie ārsta. Esmu no tiem, kas profilaktiski ik gadu dodas pārbaudīt savu veselību. Tādēļ, sajūtot pirmās izmaiņas ar savu sejas ādu, nekavējoties devos pie ārsta. Iesākumā tā bija vienkārši niezēšana. Pirmie ārsti, pie kuriem es vērsos, vispār nesaprata, kāpēc esmu atnākusi. Kad sāka parādīties pumpas, viņi teica: “Citiem ir vēl trakāk.” Kad sāka parādīties vēl vairāk pumpu un apsārtums, daži ārsti centās mani ārstēt, bet pēc gada ārstēšanas raustīja plecus un teica, ka man ar to vienkārši jāsadzīvo. Tādi bija kādi trīs..

Kā var sadzīvot ar kaut ko, kas tev nav no dzimšanas, kā sieviete var sadzīvot ar sejas ādu no kuras pati kaunās un negrib skatīties spogulī? Ik dienu es sev teicu: “Anna, viss būs labi, pienāks diena un tu atkal būsi normāla.” Bieži domāju, ka kaut tas, kas notiek man uz sejas, būtu uz muguras – prom no acīm. Katru mīļu dienu es sev teicu “Anna, tu esi vesela”, caur sakostiem zobiem, mēģinot pašai tam noticēt.

Meklējot atbildes

Protams, sākās izmisums, kad tu jau kuro gadu staigā pie dažādiem ārstiem, speciālistiem, dziedniekiem utt. un neviens tev nespēj palīdzēt. Gribas kliegt uz visu pasauli “Pie velna, ir taču 21 gadsimts, mūsdienās vēzi var izārstēt, kas man kaiš?

Aprakstot, cik daudz procedūras, izmeklējumu esmu veikusi, ir nepateikt neko. Cik tūkstošus esmu iztērējusi, lai noskaidrotu vismaz iemeslu, bet bez rezultātiem. Tā no gada uz gadu un sejas ādas problēmas tikai pasliktinājās. Kad mani satiekot, kāds sāka mācīt un ieteikt, ko man darīt, es pie sevis domāju “Jūs tiešām domājat, ka es to neesmu darījusi?” Vieglāk bija noklausīties ieteikumus nekā skaidroties. Kaimiņi, kuri šad tad redzēja mani bez kosmētikas, acīm redzami apjuka, citi nepakautrējās pajautāt, kas man ar seju. Varu grāmatu sarakstīt ar aizbildinājumiem, lai cilvēki liktu mani mierā. Bija periodi, kad es pat nevarēju pieskarties sejai, kur nu vēl gulēt. Tas bija mokoši. Un cik sāpīgi ir dzirdēt no sava bērna, kā viņš pārdzīvo un grib, lai mamma ir vesela, sakot, ka dakteris sasmērēs smērīti un viss pāries. “Mammīt nepārdzīvo!

Un tā es no dienas uz dienu meklēju atbildes. Protams, es gāju pat pie “kaktu tantēm” prasīt, vai kāds man nav uzlicis lāstu. Ja kāds man teiktu, ka man jāsāk ticēt suņu dievam un tas man palīdzētu, es būtu galvenais sektants.

Gaisma tuneļa galā

Un te kārtējo vakaru, birdinot asaras, un googlējot, es atradu kādas sievietes fotogrāfijas, kuras seja izskatījās ļoti līdzīgā stāvoklī. Nodomāju, ka ir vismaz kāds kurš mani saprastu un tas kaut cik mierināja, ka es neesmu tāda viena. Uzrunājot bildes autori, izrādījās, ka šī sieviete ir viņas mamma, pašai autorei bija diagnosticēta psoriāze. Un viņa padalījās ar mani, kā abas ar mammu atrisināja savas ādas problēmas. Man skaidri un saprotami izskaidroja, kāpēc šīs vai tādas analīzes, procedūras nepalīdz. Un pastāstīja, ko darīt, lai es atkal sevi iemīlētu.

Annas Lapiņas rezultāts pirms un pēc

Viena gada perioda darba rezultāts

Šādi sākās mans ceļš kopā Coral Club. Mani brīdināja, ka ceļš nebūs īss, bet ar ilgtermiņa rezultātu. Uzsāku lietot Coral produktus, tad atkal manas rokas nolaidās, atkal kāds man bija ieteicis kārtējo ārstu, un Coral atliku malā. Ārsts man nepalīdzēja, un es atkal atgriezos pie Coral produktiem – nebija jau ko zaudēt, jo ādas stāvoklis bija tiešām briesmīgs. Nedaudz vairāk kā pirms gada es apņēmos “iet uz pilnu banku”, un pilnībā paļāvos uz Coral produktiem un veselības koncepciju – uzsāku 90 dienu attīrīšanās kursu. Pēc tam izgāju vēl vienu. Viss process bija diezgan vienkāršs un tas netraucēja manai ikdienai. Sejas ādas stāvoklis uzlabojās katru mēnesi. Ne tikai rezultāts bija redzams uz sejas ādas, bet arī pašsajūtā. Un te nu es esmu, gatava izkliegt visai pasaulei – “Cilvēki, nav neārstējamu slimību! Ir gaisma tuneļa galā!

Anna Lapiņa: 8 gadi murgā ir beigušies. ROZACIJA. AKNE

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Annas Lapiņas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top